Sme si plne vedomí toho, že od Vianoc už ubehol nejaký ten čas, ale medzi prácou, rodinou, priateľmi a záľubami sme tým typom zaneprázdnených ľudí, ktorým niekedy trvá niekoľko mesiacov, kým sa k tomu dostanú, keď si chceme vyskúšať svoje schopnosti. pri niečom novom. Preto sme si až teraz našli čas vyskúšať novú vzduchovú fritézu, ktorú sme dostali pod vianočný stromček!

Byť zaneprázdnený znamená, že každý nový spotrebič na varenie, ktorý nám pomôže vyrobiť chutnejšie veci pre našu rodinu s menšími problémami alebo za kratší čas, je tým najlepším darčekom, aký sme mohli dostať.

V poslednej dobe sme si dávali oči na úžasné recepty na fritézu, ktoré nám pomôžu čo najlepšie využiť našu novú hračku, keď už máme všetko pripravené.

Vynikajúce recepty na fritézu

Ste rovnako nadšení z hľadania nových receptov na výrobu vo svojej vlastnej novej vzduchovej fritéze ako my, ak nie ešte viac?

Pozrite si týchto 15 fantastických nápadov, jedál a návodov, s ktorými sme sa doteraz stretli pri hľadaní inšpirácie a návodu!

1. Chrumkavé cmarové kuracie jemné

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak máme byť úprimní, máme vždy miloval kuracie ponuky. Je na nich niečo také chutné a uspokojujúce, bez ohľadu na to, koľko máte rokov alebo do čoho ich radi namáčate! Sú jednoduché, ak si kúpite mrazený druh z obchodu, ale vaša vzduchová fritéza vám môže v skutočnosti pomôcť urobiť niečo lepšie. Zistite, čo máme na mysli podrobnejšie, ak si pozriete tento lahodný recept z Foodie Crush ktorý vám pomôže pripraviť chrumkavé kurčatá!

2. Vzduchová fritéza kuracie krídelká

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme vo vás vzbudili záujem o túto myšlienku prípravy chutných kuracích jedál vo vašej fritéze, pretože je to naozaj jedna z vašich obľúbených jedál, ale určite máte záujem zhromaždiť čo najviac receptov okrem chutných kuracích prstov? ? Potom by sme absolútne odporúčame pridať tento skvelý návod od Ktchn do svojho zoznamu, aby ste sa dozvedeli, ako sa tieto kuracie krídelká vo fritéze vyrábajú!

3. Vzduchová fritéza pečené zemiaky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Boli ste vždy skôr milovníkmi škrobov a sacharidov, párali ste zemiaky nejakého druhu s takmer akýmkoľvek jedlom, ktoré môžete? No, nemôžeme povedať, že vás obviňujeme, pretože sme úplne rovnakí! Sme si istí, že si viete predstaviť, ako nás potešilo, keď sme narazili na tento návod od Pridajte štipku ktorý popisuje jednoduchý proces výroby pečených zemiakov vo vzduchovej fritéze!

4. Sekaná z javora a čierneho korenia

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vyskúšať prípravu nejakého mäsového predjedla vo vašej fritéze, spravili by ste radšej niečo šikovnejšie ako kuracie lievance alebo krídelká? No, ak ste fanúšikom klasickej rodinnej večere ako my, možno by ste si rozumeli trochu lepšie s jednoduchým spôsobom Recept Tento vás naučí variť vo fritéze sekanú z javora a čierneho korenia skutočne prekvapivo jednoducho.

5. Pizza zo vzduchovej fritézy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa nás spýtate, akýkoľvek kuchynský nástroj, ktorý nám môže pomôcť vychutnať si naše obľúbené potešenie doma namiesto platenia ďalších peňazí za jedlo alebo objednávku, je pomerne cenným nástrojom, ktorý stojí za to, čo sme zaň zaplatili! S ohľadom na to sme si istí, že si viete predstaviť, ako sme boli spokojní, keď sme narazili na tento recept Bitz & Giggles ktorý vás krok za krokom naučí, ako pripraviť pizzu vo fritéze!

6. Vzduchová fritéza hovädzie taco vyprážané vaječné rolky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chcete naučiť používať nový stroj vo vašej kuchyni, radšej by ste ho vyskúšali a vyrobili niečo skutočne jedinečné, vedieť nikto z vašej domácnosti to ešte nikdy neskúsil a možno to ani nenapadlo? Potom sme si celkom istí Zostaňte uchvátenílen recept pre vás. Pozrite si ich návod a zistite, ako boli vyrobené tieto lahodné (aj keď trochu netradičné) vzduchové fritézy z hovädzieho taco s smaženými vajcami!

7. Vzduchová fritéza kuracie rolky fajita

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno ste si svoju fritézu kúpili ako vianočný darček pre seba, pretože ste počuli, že ju možno použiť ako pomôcku na prípravu jedál o niečo viac kalorických, ktoré vám stále dodajú všetky druhy výživy a chuti, keďže chcete schudnúť. trochu dole v rámci tvojich tohtoročných plánov? No, to je úplne správne a s potešením sa podelíme o jeden z našich obľúbených zdravších receptov, ktoré sme doteraz vyskúšali! Pozri sa na Domácnik plný úžasu Ak sa chcete dozvedieť viac o týchto kuracích rolkách fajita zo vzduchovej fritézy.

8. Vzduchová fritéza vegánske pečené hranolky zo sladkých zemiakov v štýle churro

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Prechádzali ste si náš zoznam a dúfali, že narazíte na nejaký recept na sladkú fritézu? len slané, keďže ste v prvom rade totálny milovník dezertov? V tom prípade máme pocit z tejto ďalšej myšlienky Cotter Crunch môže byť trochu viac vo vašej uličke! Ich návod vám ukáže, ako boli vyrobené tieto voňavé a jedinečné vegánske pečené hranolky zo sladkých zemiakov v štýle churro. Robia lahodnú pochúťku bez ohľadu na to, aké sú vaše diétne obmedzenia!

9. Vzduchová fritéza hríby s parmezánom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte začať trochu experimentovať s novými spotrebičmi a novými receptami vo vašej kuchyni, chceli by ste v skutočnosti radšej pripraviť niečo o niečo luxusnejšie, ako by ste mohli normálne, napríklad niečo, čo ste videli na jedálnych lístkoch v pekných reštauráciách, keď ste? išiel si von na špeciálne príležitosti? Potom si možno budete celkom dobre rozumieť s týmto receptom od Podkrovie 48 to vám ukáže, ako sa vyrábali tieto chutné hríby s parmezánom!

10. 15-minútové ravioli vo fritéze

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Skutočne vás teraz, keď máte fritézu, najviac zaujalo objavovanie sveta trochu zdravších vyprážaných jedál, pretože práve táto funkcia vás doteraz zaujala najviac ako ostatné úžasné funkcie, ktoré má? Potom je tu skvelý, jedinečný recept, ktorý vám pomôže začať týmto smerom! Pozrite si tento návod od Každodenný DIY život ktorý vás naučí, ako pripraviť ravioli na 15-minútovej fritéze naozaj trvá len 15 minút (vyskúšali sme to).

11. Vzduchová fritéza morčacie prsia s polevou z javorovej horčice

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vedeli ste, že vo svojej fritéze môžete pripraviť celé veľké predjedlá, a nie len menšie jedlá, občerstvenie alebo prílohy? No, to je pravda, a tento ďalší recept z Šéfkuchár Blue Jean je skvelým príkladom toho, čo máme na mysli. Ich návod vás krok za krokom naučí, ako pripraviť morčacie prsia na vzduchovej fritéze s báječnou javorovou horčicovou polevou. Vyskúšali sme to a mysleli sme si, že chutí rovnako dobre a vlhko ako morčacie prsia pripravené tradičným spôsobom!

12. Vzduchová fritéza krevety parmsan

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste vlastne ten typ človeka, ktorý má rád morské plody viac ako čokoľvek iné a bude vždy vyberte si túto možnosť z ľubovoľného menu až do tej miery, že vaši priatelia a rodina žartujú o tom, aký ste predvídateľný? V skutočnosti sme tiež milovníci obrovských morských plodov, takže nemôžeme povedať, že vás obviňujeme. Našťastie, vzduchové fritézy sú skvelé aj na prípravu jedál z morských plodov! Tieto báječné parmezánové krevety z fritézy Bitz & Giggles sú ideálnym miestom na začiatok.

13. Vzduchová fritéza škoricové rolky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme vás primäli k tomu, aby ste najviac premýšľali o možnostiach, ktoré ponúka vaša fritéza, pokiaľ ide o dezerty, ale nie ste úplne presvedčení o nápade s dezertnými hranolkami, ktorý sme vám ukázali predtým, takže ste čakali na ďalšie možnosti ? No, ak ste niekedy boli čo i len poloviční milovníci škoricových roliek my, potom je čas sa radovať, pretože Šéfkuchár Blue Jean pokryl si to!

14. Perfektná vzduchová fritéza lososa

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by si bol takmer keď sme vám ukázali nápad s krevetami, rozhodli ste sa pripraviť morské plody vo fritéze, ale tiež priznáte, že jedlá z rýb sa vám vždy páčili o niečo viac ako lastúrniky, tu je ďalší nápad na zváženie predtým, ako tento deň odpíšeme ! Zistite, ako na to Vznešené prasa Využite svoju fritézu a urobte predjedlo z lososa, ktoré naozaj chutí perfektne, presne tak, ako to opísali.

15. Šišky vo fritéze

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti sme sa vždy zaujímali o myšlienku vyrábať si vlastné šišky doma, ale je tu niečo o nebezpečenstvách oleja, ktoré sú spojené s klasickými technikami vyprážania, čo nás vždy odrádzalo. Preto sme boli tak sakra rád, že som sa dozvedel o tejto alternatívnej technike vďaka Ktchn! Naučia vás, ako robiť šišky oveľa bezpečnejšie vo vašej fritéze, bez toho, aby ste stratili akúkoľvek skvelú chuť, ktorú máte radi.

Poznáte ďalšieho gurmána a DIY nadšenca, ktorý práve dostal novú vzduchovú fritézu a mohol by vám pomôcť pri skúšaní prvých pár receptov? Zdieľajte s nimi tento príspevok, aby mali na výber všetky druhy chutných vecí!

Categorized in: