Čím sú naše deti staršie a čím sme vyspelejší vo svojich pozíciách a úlohách v práci, tým viac zisťujeme, že každý v rodine má iné povinnosti, povinnosti, záväzky, záľuby a miesta, kde sa má zdržiavať.

Aj keď je to určite úžasná vec, pretože je zdravé zostať zaneprázdnený a zapájať sa do svojej komunity, určite si to vyžaduje určitú kolektívnu organizáciu a organizáciu času, najmä keď sú stretnutia, lekcie, cvičenia, stretnutia a tak ďalej naplánované úplne inak. časoch a spôsobmi, ktoré sa nemusia nevyhnutne koordinovať alebo zoraďovať.

To je dôvod, prečo sme sa snažili prísť s jednoduchými, efektívnymi a dúfajme, že aj vlastnými spôsobmi, ako pomôcť našej rodine zostať tak organizovaná a informovaná o vzájomných plánoch!

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIDIY nástenky

Skvelé nástenky pre domácich majstrov, aby ste si udržali poriadok

Nástenky, nástenky a nástenné kalendáre všetkých druhov pre domácich majstrov v poslednej dobe skutočne zmenili našu rodinu v tom, že sme si mohli navzájom nechávať pripomienky, dávať ľuďom vedieť, kde máme byť a kedy, a dokonca len nechávať poznámky pri telefón alebo v predsieni, aby ste si navzájom spríjemnili dni.

Zaujíma vás rovnako ako nás, ak nie ešte viac, myšlienka vytvoriť pre svoju rodinu nejakú DIY nástenku, ktorá vám pomôže udržať všetko zorganizované a veci bežia hladko a zároveň zužitkovať všetky svoje remeselné zručnosti?

Pozrite si týchto 15 úžasných nápadov, návrhov a návodov, s ktorými sme sa doteraz stretli pri hľadaní inšpirácie.

1. Nástenka z látky a starého rámu obrazu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vždy sa vám naozaj páčila myšlienka mať nástenku, na ktorú môžete pripevňovať pripomienky, formuláre, poznámky a správy pre vašu rodinu, keď okolo nich chodia na svojich každodenných cestách, ale radšej by ste chceli niečo estetickejšie ako obyčajné? stará korková tabuľa? No, ak nájdete látku s potlačou, ktorá sa vám páči, a dostanete sa do sekáča pre pekný starý fotorámik, potom budete mať takmer všetko, čo potrebujete na výrobu tejto krásnej zarámovanej látkovej nástenky. Tatertots & Jello hrýsť!

2. Nástenka na DIY farme

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme upútali vašu pozornosť, keď sme začali hovoriť o myšlienke vytvoriť nástenku, ktorá má očarujúcu estetiku, ale atmosféra vo vašom dome je trochu rustikálnejšia a vyzerá viac ako potlačené látky? Potom si myslíme, že by ste mohli vychádzať o niečo lepšie s niečím, ako je táto doska inšpirovaná DIY farmou Hľadá sa Lavender Lane ktorý je vyrobený z dosiek z upraveného dreva a prúžku kuracieho drôtu!

3. Nástenka z recyklovaného okenného rámu vlastnými rukami

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Páči sa vám nápad vytvoriť nástenku, ktorá vyzerá trochu viac zvetrane alebo staromódne a ktorá využíva celú myšlienku upcycled chic, ale ste tiež eklektický človek, ktorý sa nerozhodol, či tabuľu, korkovú nástenku alebo niečo iné je najlepšia voľba? Potom máme pocit, že tento upcyklovaný drevený okenný rám, ktorý The Burnett Brood premenená na nástenku s iným druhom nástenky v každom malom okienku môže byť pre vás tou najlepšou voľbou!

4. Nástenka s jednoduchým DIY klipom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len v prípade, že stále milujete myšlienku mať na doske eklektické možnosti ako necháte alebo nahráte svoje správy pre svoju rodinu, ale jednoducho nemáte prístup k starému drevenému okennému rámu, tu je strihaná alternatíva! Cardstore naučí vás, ako natrieť kus drevotrieskovej dosky tabuľovou farbou, na ktorú môžete kriedou písať správy, ale tiež ako pripevniť štvorec na korkovú tabuľu na prichytenie bulletinov a jednoduché kovové spony na prichytenie zoznamov a pripomienok na miesto, kde sa nestratíte alebo na ne zabudnúť.

5. Rustikálny DIY nástenný organizér na tabuľu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Videli ste množstvo nápadov, ktoré sa vám doteraz veľmi páčili a ktoré vás zaujímali, ktoré prvky by mohli byť pre vás najlepšie, ale nevideli ste nič, čo by spájalo vaše obľúbené možnosti – tabuľovú farbu a rustikálnu drevenú estetiku – v jednom? miesto ešte? Potom si myslíme, že by ste sa mohli cítiť Remodelaholik sa zniesol, aby ti dal presne druh projektu a tutoriálu, ktorý ste hľadali!

6. Nástenka pre domácich majstrov z korku a pytloviny

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno naozaj potrebujete iba obyčajnú nástenku na korku, ale nemôžete si pomôcť, aby ste si želali, aby taká bola veľmi jednoduchý spôsob, ako by ste to mohli trochu oživiť alebo pridať trochu rustikálneho šarmu, aj keď ste si všimli dosku, ktorá je kúpená, vopred vyrobená a nová, ale má ideálnu veľkosť pre vašu stenu? Potom možno tento super jednoduchý nápad od Balancing Home pretože pokrytie korku pytlovinou a okrajom zlatých cvočkov na okrajoch je ten druh rýchlej úpravy, o ktorej by ste mali uvažovať!

7. Pozinkované kovové a drevené centrum správ a nástenný organizér

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste vlastne ten typ šikovných domácich majstrov, ktorí si radi sami poskladajú veci od nuly a vlastne veci aj stavajú? Možno sa nemôžete ubrániť pocitu, že ste ako celá organizačná stanica s miestom na uloženie všetkých poznámok, lístkov o povoleniach atď., To by mohlo byť najužitočnejšie, aby sa vaša rodina hromadila popri pripomienkach, ktoré si necháte jeden pre druhého. V každom prípade máme silný pocit, že tento spôsob oceníte Chata Fox Hollow vám ukáže, ako vyrobiť túto pôsobivú a mierne rustikálne vyzerajúcu galvanizovanú kovovú nástenku s upraveným dreveným rámom a štvorboxovým centrom správ!

8. DIY čalúnená nástenka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále premýšľate o tom, ako veľmi sa vám páčili nápady, ktoré dobre využili látky v možnostiach násteniek, ktoré ste doteraz videli, no ani jeden z nich vás na sto percent nepresvedčil? potom možno táto látková doska s vypchávkou a vystužením prekríženou stuhou bude viac v súlade s tým, čo dúfate, že vytvoríte! Získajte podrobnosti na vytvorenie vlastného DIY sieť.

9. Vintage inšpirované centrum správ s korkovou tabuľou s košíkom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sa vám páčil zvuk staromódnej nástenky, no chcete radšej niečo v klasickom štýle v štýle vintage ako vyslovene rustikálne? Najmä ak oceňujete aj myšlienku zapojenia triediaceho koša alebo centra nejakého druhu, potom by sme určite Vyzývam vás, aby ste dali túto krásnu, staromódne vyzerajúcu dosku od Domovská cesta nejakú úvahu.

10. Doska na písmená z filcu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Milujete vzhľad čiernych tabúľ pre ich minimalistický štýl, ale v skutočnosti ste alergický na kriedu? No, najmä ak ste fanúšikom markízových tabúľ s písmenami, ktoré sa v poslednej dobe stali tak populárnymi v jednoduchých dekoráciách izieb, potom si myslíme, že by ste mohli dostať z cesty Albert Blog ukáže vám, ako použiť drevené hmoždinky, rám, čiernu plsť a niekoľko plastových kolíkov na vytvorenie tejto jednoduchej, úhľadne vyzerajúcej nástenky v prekvapivo niekoľkých jednoduchých krokoch!

11. DIY rustikálna magnetická nástenka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále vás zaujala myšlienka nástenky, ktorá je skutočne skôr plne vybavenou komunikačnou stanicou s niekoľkými funkciami navyše, ale nechcete držať kriedu alebo špendlíky s malými deťmi v dome? Potom by ste možno uprednostnili túto magnetickú nástenku od Blog Liz Marie ktorý obsahuje aj nádobu na ceruzku na vytváranie poznámok! Milujeme aj jeho eklektický a očarujúci prepracovaný elegantný štýl.

12. Urob si sám drevené centrum správ s policami

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti ste oveľa skúsenejší so základnými prácami s drevom a stavebnými vecami, takže nie ste z tých, ktorí sa vyhýbajú výzve, ak to znamená, že nakoniec získate užitočnejší kúsok? No, ak ste ten typ zaneprázdnenej rodiny, ktorá by mohla využiť niekoľko ďalších odkladacích políc popri tabuli s poznámkami, potom si myslíme, že jednoducho musieť pozrite sa ako Veci šiestich sestier vyrobil tento krásny drevený policový diel, ktorý má na jednej strane kocky a na druhej korkovú dosku!

13. Nástenka v industriálnom elegantnom štýle

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že stále milujete upcyklovaný elegantný nápad na nástenke, ale zároveň hľadáte viac univerzálnej stanice a dávate prednosť mierne zjednodušenému a industriálnemu elegantnému vzhľadu pred pocitom z farmy, tu je krásny návod od Lolly Jane to ti dá práve to! má dokonca aj háčiky na kľúče, vďaka čomu je perfektným kúskom na zavesenie v prednej chodbe, ktorý ľuďom pripomína veci, keď počas dňa vchádzajú a vychádzajú.

14. Doska s vlastnými rukami s vysokými drevenými dlaždicami

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále premýšľate o nástenke, ktorú sme vám ukázali, ale nikdy ste neboli veľkým fanúšikom práce s látkou, dokonca ani v situáciách, keď nemusíte nič šiť? No, ak radi maľujete, vytvárate šablóny alebo pracujete s nálepkami, potom možno táto tabuľa s písmenami z drevených dlaždíc načrtnutá úžasnými a jednoduchými detailmi na Alejandra Styles bude trochu viac v súlade s tým, čo ste dúfali vytvoriť!

15. Magnetická nástenka DIY

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by ste zbožňovali myšlienku magnetickej nástenky, no zároveň si nie ste istí, či potrebujete všetky ďalšie zvončeky a píšťalky, ktoré ste videli na modeli, ktorý sme vám ukázali predtým, tu je oveľa zjednodušenejšia verzia, ktorá vám len magnetický povrch v jednoduchom DIY ráme! Tyrkysový domov obsahuje všetky podrobnosti, ktoré budete potrebovať, aby sa to stalo.

Vyrobili ste už iný druh úžasnej DIY nástenky, s ktorou ste boli skutočne veľmi spokojní, ale nevidíte ju tu v našom zozname? Povedzte nám všetko o tom, čo ste vytvorili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie vašej dokončenej práce v sekcii komentárov!

Categorized in: