Vždy sme boli celoživotní milovníci make-upu, kozmetickí nadšenci a používatelia kozmetických produktov, ale nedávno sme zmenili druhy produktov, ktoré používame a kupujeme. Po rozhodnutí, že dávame prednosť čisto prírodným a organickým produktom, sme sa rozhodli vydať sa aj do sveta výroby vlastných kozmetických produktov a s potešením oznamujeme, že to bolo mimoriadne úspešné.

V skutočnosti sme boli tak spokojný s make-upom, ktorý sme urobili my sami že sa zdalo len ako logický ďalší krok vyskúšať si vyrobiť aj svojpomocne odličovače a obrúsky. Ak sa chystáme prejsť na domácu a úplne prírodnú, kdekoľvek je to možné, mohli by sme tak urobiť všetky okrúhle, však?

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIDIY odstraňovač make-upu

Najlepší domáci odstraňovač make-upu a obrúsky, ktoré môžete použiť

Pre prípad, že by vás myšlienka výroby vlastných odličovačov a obrúskov zaujala rovnako ako nás, ak nie ešte viac, tu je 15 najlepších nápadov, receptov a návodov, s ktorými sme sa stretli. ďaleko v našom hľadaní vedenia.

1. Domáce odličovacie obrúsky s kokosovým olejom, hamamelom a levanduľovým esenciálnym olejom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte v úmysle vyrábať veci, ktoré sú skutočne celkom prirodzené a budú jemné k vašej pokožke, ale pokiaľ ide o odstraňovač make-upu, skutočne zistíte, že utierky sú jediná vec, ktorá vám skutočne pomôže všetko vypnuté? Možno radi nosíte biologicky odbúrateľné obrúsky, pretože veľa cestujete, ale ste citliví na značky s najlepšími odstraňovacími nátermi. V oboch prípadoch vám odporúčame pozrieť sa na to Domáce pre Elle vyrobil tieto domáce kozmetické obrúsky potiahnuté účinnou zmesou kokosového oleja, hamamelu a levanduľového esenciálneho oleja.

2. Odstraňovač make-upu z mandľového a čajovníkového oleja

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste oveľa viac obyčajným vatovým tampónom ako nadšencom namočených obrúskov? Potom možno stačí urobiť samotný odstraňovač a nie balík. Odporúčame vám pozrieť si tento tutoriál z Ahoj Glow ktorý vás naučí, ako vyrobiť účinný odstraňovač pomocou mandľového a čajovníkového oleja! Len pre prípad, že by ste robiť chcete ekologickú alternatívu k bežným vatovým tampónom, v skutočnosti vás tiež naučia, ako vyrobiť aj ich umývateľnú a opakovane použiteľnú verziu.

3. Urob si sám opakovane použiteľné utierky na odstraňovanie make-upu zo starých utierok na tvár

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Už ste sa rozhodli pre efektívny a úplne prírodný odstraňovač DIY, ktorý ste už vyrábali a milovali, ale teraz hľadáte opakovane použiteľnú handričku, ktorá sa dá použiť špeciálne na odstraňovanie make-upu, nie na ničenie? všetky rúškami vo vašom dome? V takom prípade si myslíme, že by sa vám mohol páčiť vzhľad tohto projektu Ahoj Homestead ktorý vám ukáže, ako vyrobiť odnímateľné obrúsky na tvár zo starých handričiek, ktoré už nepotrebujete!

4. Urob si sám odličovacie tampóny z kokosového a levanduľového oleja z bavlny

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Hovorili sme o odstraňovačoch, ktoré zahŕňajú kokosový a levanduľový olej a hovorili sme o účinnosti bavlnených odličovacích tampónov, ale tieto dve veci ste na jednom mieste v našom zozname ešte nevideli. Pre prípad, že by sa vám tieto dva nápady páčili najviac, tu je návod, ktorý vám pomôže spojiť ich na jednom mieste! Získajte všetky podrobnosti o výrobe týchto bavlnených tampónov nasiaknutých kokosovým a levanduľovým olejom, ktoré sa dajú ľahko skladovať v murárskej nádobe s láskavým dovolením Jednoduchá čistá krása.

5. Jednorazové utierky na odstraňovanie make-upu vhodné pre cestovanie

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme upútali vašu pozornosť, keď sme začali hovoriť o možnostiach, ktoré by mohli byť najlepšie na cestovanie, ale ešte ste úplne nevideli nápad, ktorý vám najlepšie vyhovuje alebo sa vám zatiaľ zdá najpohodlnejší? Potom s potešením oznamujeme, že je tu ďalšia domáca alternatíva, ktorú už vyskúšali iní šikovní cestovatelia a potom ju vysoko odporúčame. Pozrite sa lepšie na tento návod od Ži jednoducho aby ste videli, ako vyrobili tieto jednorazové domáce utierky na odličovanie vhodné na cestovanie.

6. Jemný odličovač z kokosového oleja

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno listujete v našom zozname a váhate nad niektorými možnosťami, pretože vaša pokožka je skutočne veľmi citlivá, takže hľadáte tú najjemnejšiu možnú možnosť? V takom prípade si myslíme, že práve vy by ste mohli byť dokonalou osobou, ktorá vám poskytne tento ďalší nápad a recept Šetrná farmárka pokus. Ukážeme vám, ako vyrobiť zmes na odstraňovanie make-upu na báze kokosového oleja, ktorá je ešte jemnejšia ako iné možnosti na báze kokosového oleja, ktoré sme vám už ukázali.

7. Papierové utierky obrátili odličovacie obrúsky s detským šampónom bez slz

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Trochu váhate, či použiť odstraňovače make-upu na báze esenciálnych olejov, pretože vaša pleť je nepredvídateľná, no stále si chcete vyrobiť nejaký obrúsok, najlepšie taký, ktorý sa ľahko rozpadne, aby bol šetrný k životnému prostrediu? Potom si myslíme, že tento nápad z Prekrásne môže byť presne to, čo hľadáte! Ich sprievodca vás naučí, ako premeniť papierové utierky na mejkapové obrúsky pomocou organického detského šampónu bez roztrhnutia.

8. Urob si sám odličovacie tampóny z odpadovej látky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále premýšľate o tom, ako veľmi radi používate malé vatové tampóny a ako to môže byť pre vás najťažší posun vo vašich cieľoch smerovať k životu bez odpadu čo najviac? Potom si myslíme, že tento ďalší tutoriál, ktorý načrtol, vás skutočne nakopne Dizajn Kukaru! Ich pokyny vás krok za krokom prevedú procesom výroby malých štvorcových vlastnoručne vyrobených odličovacích tampónov z odpadovej látky, vďaka čomu sú dokonalým upcyclingovým projektom pre milovníčku krásy, ktorá je tiež nadšencom šitia.

9. Kompletné balenie utierok na make-up pre domácich majstrov vo vyčistenej a opätovne použitej nádobe na uteráky na tvár

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sa vám páčila myšlienka používať detský šampón bez slz a jednoduché papierové utierky na výrobu vlastných make-upových obrúskov, ale stále hľadáte dobrý nápad, kam ich umiestniť, keď ich už namiešate a namočíte? No, šťastie pre nás všetkých, Tvár krásy 2 v skutočnosti mal skvelý nápad založený na upcylingu, ako tento problém vyriešiť! Namiesto toho, aby vyhodili vaničku z poslednej várky kozmetických obrúskov kúpených v obchode, vyčistili plastový zásobník a znova ho použili, zložili tam svoje utierky pre domácich majstrov, aby sa dali vytiahnuť rovnako ako pôvodný druh.

10. Upcyklovaná posteľná bielizeň a látkové „bavlnené“ kruhy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by vás stále zaujala myšlienka použiť odpadovú látku na nahradenie vašich milovaných vatových tampónov, ale vždy sa vám páčili menšie zaoblené vložky pred hrubšími obdĺžnikovými vložkami, tu je návod, ktorý by sa vám mohol zdať o niečo viac prispôsobený tomu, čo chcete. naozaj hľadáš. Break n Remake vám ukáže, ako vyrobiť tieto malé odstraňovače zo starých handričiek na tvár a prestieradla, ktoré už nepoužívate!

11. Odstrihnutý prúžok, umývateľné, opakovane použiteľné obrúsky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte začať vyrábať vlastné umývateľné a opakovane použiteľné kozmetické obrúsky, radšej by ste si ich vyrobili celú veľkú dávku, aby ste vždy máš nejaké po ruke? No, najmä ak sa vám páči myšlienka zapojiť prvky upcyklácie a odolnosti, potom si myslíme, že z tohto návodu Ži jednoducho ktorý vás naučí, ako vyrobiť umývateľné a opakovane použiteľné obrúsky z nastrihanej a odizolovanej látky, môže byť práve vo vašej uličke!

12. Úplne prírodný odličovacie tampóny so slnečnicovým olejom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Cítite sa dobre pri myšlienke vyrobiť si nádobu plnú vlastných odnímateľných obrúskov, ale radšej by ste sa nepúšťali do zmesí so všetkými druhmi prísad, pretože vaším cieľom je zachovať prirodzenosť? a viac zjednodušené? Potom by sme absolútne navrhnite skontrolovať ako Piny a prokrastinácia urobil to len s použitím slnečnicového oleja a vatových tampónov!

13. DIY odstraňovač vodeodolnej maskary a kondicionéru na mihalnice

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Už ste skutočne hľadali domáci odstraňovač make-upu? obzvlášť dobrý v odstraňovaní nepoddajného očného make-upu, pretože zisťujete, že máte problém dostať všetku maskaru spod očí vždy, keď nosíte vodeodolný prípravok? Potom si myslíme, že tento ďalší recept si zamilujete Mydlové lahôdky novinky nielen pre túto kvalitu, ale aj preto, že je to skvelý (a veľmi jemný) kondicionér na mihalnice, ktorý pomáha vašim mihalniciam zostať dlhé, plné a zdravé! Pozrite sa lepšie na ich tutoriál, aby ste videli, ako sa to robí pomocou oleja zo šípkových semien, hroznového oleja, oleja z marhuľových jadier, kyseliny stearovej, gélu z aloe vera, včelieho vosku a bambuckého masla.

14. Prírodný odstraňovač make-upu z jojobového oleja

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V záujme pokryť všetky naše základy, poskytnúť vám čo najviac nápadov a pomôcť vám nájsť všetky druhy možností, ktoré by mohli byť najšetrnejšie pre vaše konkrétne potreby alebo by najlepšie fungovali s vaším typom pleti, tu je úžasný návod od Úplne nová mama ktorý vás naučí, ako konkrétne vyrobiť odstraňovač očného make-upu, tentoraz s použitím prírodného jojobového oleja, pre prípad, že by pre vás nebol tou najlepšou voľbou žiaden z iných olejov, ktoré ste videli v predchádzajúcich receptoch.

15. Odstraňovač make-upu s olejom z aloe vera

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len pre prípad, že si stále hľadáte oveľa jemnejšiu možnosť ako veci, ktoré ste doteraz videli, tu je ďalšia možnosť prirodzeného odstraňovača make-upu, ktorá je vhodná na použitie s akýmkoľvek druhom obrúskov alebo handričiek a na celú tvár. Odporúčame skontrolovať ako Wellness mama vyrobil tento odstraňovač make-upu z aloe vera na báze oleja v niekoľkých jednoduchých krokoch!

Vyrobili ste už predtým iné druhy fantastických domácich odličovačov a odstraňovacích obrúskov, ktoré ste si skutočne obľúbili a stále ich používate, ale ktoré tu v našom zozname nevidíte? Povedzte nám všetko o tom, čo ste vytvorili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na pokyny na miešanie v sekcii komentárov, aby sme to mohli vyskúšať aj my!

Categorized in: