Nosiť prsteň ako doplnok je ako nosiť malý kúsok svojej osobnosti na prste, aby ho každý videl!

Existuje veľa nádherných prsteňov, ktoré si môžete kúpiť v obchodoch, a máme veľa prsteňov z obchodu, ktoré milujeme. Ale keďže sme milovníci domácich majstrov, pravdepodobne si viete predstaviť, prečo radšej nosíme niečo, čo sme si sami vyrobili. Máme z toho taký pocit zadosťučinenia.

Nápady na hlinený prsteň vyrobený z polyméru

Našou súčasnou remeselnou posadnutosťou je vyrábať prstene polymérový íl. Existuje takmer nekonečné množstvo návrhov, ktoré môžete vytvoriť pomocou hliny a trocha kreativity.

Pre prípad, že by ste sa chceli naučiť vyrábať polymér hlinené krúžky aj tu sú 15 najlepších tutoriálov na výrobu prsteňov zatiaľ sme našli online!

1. Priľnavý krúžok na líšku

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIClay Ring - priľnavá líška

Vždy sme milovali delené prstene, pretože sa nám páči, ako vyzerajú bez ohľadu na dizajn, ale prstene s malými postavičkami, ako je táto rozkošná líška z Lilac Sprinkles sú určite obľúbené! Tento tutoriál vám ukáže, ako použiť jednoduchý kovový delený krúžok ako základ na vytvorenie malého chvosta a malej hlavy s ušami a drobnými črtami. Hotový výrobok vyzerá, akoby sa vám na prst prilepila malá líška!

2. Hlinený prsteň lapač snov

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Okrem práce s hlinou ste vždy milovali aj maľovanie? My to robíme tiež a nevadí nám to robiť vo veľmi malom meradle, na malom povrchu, ktorý si vyžaduje určitú pozornosť k detailom. Preto nás zaujal tento hlinou a ručne maľovaný prsteň lapač snov. Zaky White vám ukáže, ako dostať svoj základný robustný polymérový prsteň z hliny a nechať si dostatočnú šírku na to, aby ste si špicatým štetcom mohli namaľovať trochu detailný obrázok pekne opereného lapača snov v akejkoľvek farbe, ktorú si vyberiete.

3. Jednoduchý krúžok z polymérovej hliny

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIAko vyrobiť krúžky z polymérovej hliny

Pozreli ste sa na dizajn, ktorý sme vám práve ukázali vyššie, a premýšľali ste nad tým, ako veľmi by ste ho chceli vyrobiť a ako by ste chceli, aby váš návrh vyzeral, ale ešte ste nikdy nepracovali s polymérovou hlinkou? A máte pocit, že by ste mohli použiť nejaké pokyny, ktoré sú trochu podrobnejšie, pokiaľ ide o výrobu prsteňa?

Ako vyrobiť krúžky z polymérovej hliny

V takom prípade si myslíme, že by ste mohli oceniť tento veľmi základný návod krok za krokom na vytvorenie jednoduchého tvaru prsteňa! Postupujte podľa týchto pokynov od Vizuálny umelec Luis Cisneros a keď vám tento proces vyhovuje, môžete ho zdobiť, ako chcete.

4. DIY krúžky z mramorovanej hliny

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIDIY hlinený prsteň

Vyrábali ste už hlinené prstene, ale zvykli ste si, že každý z nich robíte len z jednej farby a teraz uvažujete, že by ste sa chceli rozvetviť a vyskúšať rôzne vzhľady, ktoré kombinujú viacero odtieňov? V tom prípade máme pocit, že tieto krásne mramorované prstene oceníte Lyžica Pretty! Ukážu vám, ako vyrobiť základ prsteňa z jednej farby a akéhosi hlineného „drahokamu“ navrchu mramorovaním dvoch ďalších farieb a ich zapracovaním do základne skôr, ako všetko zaschne.

5. Upomínací krúžok z polymérovej hliny

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIHlinený prsteň DIY

Ste o niečo skúsenejší v práci s polymérovou hlinkou a máte pocit, že dokážete pracovať v niekoľkých extra technikách, ktoré vám v konečnom dôsledku prinesú extra cool ring? Potom sa pozrite na tento návod 2 mačky a 1 bábika vyrobili tieto úžasné miniatúrne kriedové krúžky z hliny! Ukážu vám, ako vytvoriť skutočný prsteň a získať zložité vzory okolo rámu, ako aj to, ako vytvoriť skutočnú časť na tabuľu, aby ste na ňu mohli neskôr písať.

6. Zvončekový prsteň z polymérovej hmoty

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno máte v skutočnosti dosť skúseností s umením z polymérovej hmoty a nehanbíte sa vytvárať tvary a formovať z hliny všetky druhy detailných malých vzorov? V takom prípade by ste mohli byť tou správnou osobou, ktorá by si ich mohla vyskúšať ohromujúci malé zvončeky z Irina Iva. Svoje kvety pripevnili na jednoduchý kovový prsteň, vďaka čomu hlinu jemne premenili len na vrch prsta.

7. Prsteň pre mačky z polymérovej hliny

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Páči sa vám myšlienka vytvárania tvarov a obrázkov z polymérovej hmoty, ale nie ste si istí, či ste úplne pripravení na jemné tvarovanie a farebné kombinácie, ako sme vám práve ukázali vyššie? V tom prípade by ste možno uprednostnili jednoduchší plochý dizajn, akým je tento rozkošný prsteň pre mačky Brookelyn Kim! Páči sa nám spôsob, akým zachovali veci štýlovo čiernobielo tým, že odsadili črty mačiek do samotnej hliny, namiesto toho, aby do zmesi pridali iné farby alebo ich namaľovali.

8. Hlinená trblietavá mašľa

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno chcete vytvárať tvary a aj keď si nie ste istí maľovaním alebo pridávaním iných farieb hliny, stále by ste chceli dať hotovému výrobku málo niečo extra, aby to naozaj vyniklo? Potom máme pocit, že idete láska tento dizajn iskrivého luku od Potešená mama! Ich tutoriál vás prevedie procesom výroby roztomilého malého luku a zakryte ho trblietkami v akejkoľvek farbe, ktorá sa vám najviac páči.

9. Uzlíkový hlinený krúžok

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Už ste niekedy videli hlinené projekty, ktoré sú lisované pozri ako keby boli spolu prepletené, ale v skutočnosti je to len ilúzia? Hlina môže byť dosť náročná na tkanie, najmä v malom meradle, pretože je krehká, kým nezaschne, ale robí ju pozri ako keby to bolo všetko spletené, je to jednoduchšie, ako by ste si mysleli! Zaky White ukazuje, ako stlačiť určité miesta nadol, aby ste vytvorili uzlový vzor, ​​a tiež ako ľahko namaľovať určité miesta, aby ste pridali tieň.

10. Hrubý kvetinový polymérový prsteň

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIPolymérový krúžok

Boli ste vždy o niečo lepší v perách a kreslení ako s farbami alebo gravírovaním? Potom by ste možno uprednostnili tento robustný prsteň s ručne kresleným vzorom Mo Clay! Ich návod vám ukáže, ako vyrobiť prsteň, ktorý je na jednej strane trochu baňatejší, čo vám dáva priestor na kreslenie malých kvietkov alebo akéhokoľvek iného dizajnu, ktorý sa vám páči, pomocou atramentového pera.

11. Omotaný hlinený štrasový prsteň

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIPrsteň z polymérovej hliny

Páči sa vám myšlienka pridať trochu lesku do vášho prsteňa, aby ste si kúpili trochu osobitosti, hoci to znie ako oxymoron, chceli by ste, aby váš druh lesku bol trochu jemnejší ako náš trblietavý dizajn? ukázal ti to skôr? V takom prípade zvážte pridanie jedného kamienky priamo do stredu! Milujeme tento krásny návod od Craftlinery pretože vám ukáže, ako úhľadne a starostlivo obaliť hlinu okolo seba, čím vytvoríte štýlový efekt kríženia.

12. Tkaná polymérna hlina a niťový krúžok

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Prechádzali ste sa v našom zozname a hľadali ste dizajn, ktorý je o niečo kreatívnejší a netradičnejší ako priemerný hlinený prsteň, ktorý ste videli? V takom prípade by ste možno radšej vytvorili tento úplne úžasný vzhľad tkaného vlákna Malé gombíkové denníky! Ukážu vám, ako vyrobiť prsteň s plochým štvorcovým povrchom a vypichnúť malé dierky okolo vonkajšieho okraja, aby ste mohli vytvoriť špirálovitý efekt prepletením nití cez otvory v ľubovoľnom smere.

13. Prstene z polymérovej hliny z umelej žuly

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Páči sa vám hranatý štýl dizajnu, ktorý sme vám ukázali vyššie, ale radšej by ste ho nechali vyzerať trochu geometrickejšie a abstraktnejšie ako ten pekný prsteň so závitom, ktorý sme vám práve ukázali? V takom prípade si určite myslíme, že by ste sa mali pozrieť na tento tutoriál z hlinených krúžkov Prepadnite DIY! Ukážu vám nielen to, ako vyrobiť štvorcový prsteň, ktorý prstom prechádza cez tvar, ale aj to, ako vyrobiť verziu, ktorá má textúrovaný vzhľad podobný žulovému kameňu.

14. DIY Finn The Human prsteň

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vždy vás najviac zaujali šperky inšpirované popkultúrnou postavou, pretože si veľmi vážite postavy, ktoré tam nájdete, ale tiež radi dopĺňate? V tom prípade je to úžasné Čas dobrodružstva inšpirovaný prsteň z Monzter Michelle znie to tak, že by to mohlo byť práve vo vašej uličke! Ich tutoriál vás krok za krokom prevedie procesom výroby prsteňa, ktorý vyzerá ako postava Finna The Human, ktorá vás objíma prstom.

15. Špirálovité hadie krúžky

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIAko vyrobiť hlinený prsteň

Cítite sa teraz trochu odvážne vo svojich zručnostiach s polymérovou hlinkou a hľadáte dizajn, ktorý vám umožní vytvárať zábavné tvary bez vytvárania vecí? tiež ťažké pre seba? Potom máme pocit, že budete veľkým fanúšikom tohto nápadu špirálovitého prsteňa Ľudmila Bakulina vyzerá to, ako keby sa vám okolo prsta omotal mramorovaný had! Milujeme spôsob, akým spojili dve farby dohromady a myslíme si, že to bude vyzerať úplne úžasne bez ohľadu na to, aké farby si vyberiete.

Ako vyrobiť hlinený prsteň

Dúfame, že naše nápady na hlinené prstene uvedené vyššie sú niečo, čo čoskoro vyskúšate. Pre tých z vás, ktorí chcú vedieť, ako vyrobiť hlinený prsteň, sme vyjadrili uznanie všetkým tvorcom, takže prosím nasledujte odkazy v našom článku.

Dúfajme, že to bude pre vás také zábavné, ako to bolo pre nás pri písaní tohto článku o nápadoch na hlinené prstene.

A ak si nakoniec niečo vyrobíte sami, nehanbite sa a dajte nám vedieť v poli komentárov nižšie. Radi by sme od vás počuli.

Categorized in: