Okrem toho, že sme zanietení remeselníci, sme aj úplne nostalgickí milovníci fotografií. Ak sa nás spýtate, nie je nič lepšie ako spojiť tieto dve veci, aby sme využili naše DIY zručnosti na lepšie zobrazenie našich obľúbených fotografií zaujímavejšími spôsobmi, než je len jeden fotorámik zavesený na stene. To je dôvod, prečo sme vždy mali oči pri jedinečných nápadoch na domáce vystavenie fotografií, ktoré sme nikdy predtým nevyskúšali, alebo si ich môžete digitálny rám.

Len pre prípad, že by ste sa rovnako ako my, ak nie ešte viac, zaujímali o myšlienku naučiť sa, ako vyrobiť nejaké úžasné DIY vystavené fotografie? Pozrite si týchto 15 fantastických nápadov, návrhov a návodov, na ktoré sme doteraz narazili pri hľadaní inšpirácie.

1. Jumbo nástenné hodiny s fotografiami

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Radšej než len zavesiť nejaké obrázky na stenu tak, ako by ste ich bežne videli, radšej by ste si z nich vytvorili nejaký skutočne dekoratívny displej? No, ak ste tiež súčasťou takej zaneprázdnenej rodiny, ktorá musí vždy prísť na veci načas, možno by ste si lepšie rozumeli s niečím takým, ako je tento nápad s hodinami s fotorámčekom vyrobeným zo zarámovaných obrázkov, ručičiek na batérie, a nástenný vinyl! Tento návod od Sen o kráse vám ukáže, ako veci dokonale zoradiť, aby to fungovalo.

2. Pobočkový fotorebrík

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vynasnažili ste sa vybudovať vo svojom dome akýsi rustikálny elegantný dekor, ktorý je tiež veľmi inšpirovaný prírodou, a chceli by ste nejaký nápad na vystavenie fotografií, ktorý by odrážal a vyhovoval tejto schéme? Potom možno tento úžasný nápad v tvare rebríka Kreatívny ambiciózny ktorý vám umožní konštruovať veci s vetvami bude trochu viac vo vašej uličke! Fotografie visia v medzerách medzi priečkami.

3. Veľká horizontálna stenová koláž

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte skutočne toľko fotiek, ktoré chcete vystaviť, že sa na ne nezmestí žiaden z nápadov, ktoré ste doteraz videli? Potom by ste možno mali viac šťastia, keby ste namiesto toho vytvorili niečo ako tento široký horizontálny nástenný koláž! Najlepšie na tom je, že je úplne prispôsobiteľný, takže môžete zahrnúť toľko alebo len málo fotografií, koľko potrebujete. Kúsok všetkého vám ukáže všetky kroky, ako to dosiahnuť.

4. Staré okno otočil rám obrazu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Zbožňujete štýl horizontálnej koláže kúsku DIY, ktorý ste videli vyššie, ale nemôžete si pomôcť, že by ste si priali, aby mal trochu viac zvetraný elegantný alebo staromódny štýl? V tom prípade by ste možno uprednostnili túto podobne tvarovanú verziu od Doma so sladkým ktorý je vyrobený zo starého, recyklovaného farmárskeho okna, stále so sklom. Ukazujú vám, ako rovnomerne prispôsobiť veľkosť fotografií skleneným priestorom vo vašom okne.

5. Foto mapa sveta

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Patríte do rodiny zanietených cestovateľov, ktorí radi vidia svet spolu, a radi začleňujete túto tému a svoje dobrodružstvá do schémy domácej dekorácie, aby ju videli všetci vaši návštevníci? V takom prípade si myslíme, že by ste tento spôsob mohli naozaj oceniť Vystrihnúť, vyrobiť, vytvoriť vytvoril túto úžasnú fotografickú mapu, ktorá vám pomôže sledovať všetky miesta, ktoré ste navštívili!

6. PVC rúrkové fotovázy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Okrem toho, že ste kreatívny človek, mali ste vždy radi kvety? Vedeli ste, že v skutočnosti existuje spôsob, ako spojiť svoju lásku k obom týmto veciam? a oceňujete staré rodinné fotografie na jednom mieste? Tieto krásne vázy z PVC s rodinnými fotografiami na celom povrchu sú dokonalým príkladom toho, čo máme na mysli. Získajte všetky podrobnosti o tom, ako si vytvoriť svoj vlastný Mod Podge Rocks.

7. Špagátová a paletová fotografická koláž

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále vás najviac oslovuje myšlienka urobiť niečo trochu rustikálnejšie, elegantnejšie alebo kultivovane vyzerajúce, ale vždy ste boli tým typom človeka, ktorý oceňuje mierne rozptýlené a neformálnejšie projekty plné charakteru? Potom by sme určite odporúčame pozrieť sa ako Jednoducho Kierste vytvoril túto koláž z dreva zo špagátu a paliet, ktorú môžete kedykoľvek pridať alebo zmeniť.

8. DIY clothespin fotorámik

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte urobiť si nejaký jedinečný fotografický displej, ktorý je celý o rodine, radšej by ste vytvorili niečo, s čím vám môžu pomôcť vaše deti? V takom prípade si myslíme, že by ste tento spôsob mohli naozaj oceniť Dobrý domáci DIY vyrobil tento jednoduchý, ale super zábavný fotorámik v tvare prsteňa z kartónu a štipcov. Tento tutoriál vám tiež ukáže, ako usporiadať všetky fotografie okolo vonkajšej strany kolážovým spôsobom.

9. Konár a šnúrka na fotorámik

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme celý ten čas premýšľali o tom, ako veľmi sa vám páčia zvuky pri vytváraní fotografického displeja s konármi, ale v skutočnosti ste si predstavovali kúsok vytvorený z menších, ktoré by ste mohli nájsť na svojom dvore, a nie väčších odrezaných konárov, ktoré ste videli v myšlienke rebríka? V takom prípade si myslíme, že si budete oveľa lepšie rozumieť s týmto krásnym vešiakom na fotografie s konármi a šnúrkami, ktorý je načrtnutý krok za krokom Bre Thurston.

10. Urob si sám foto tienidlo

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte nejaké fotografie, ktoré sú vám také drahé, že by ste z nich s radosťou urobili trvalejšiu súčasť vášho domova, pretože viete, že ich už nebudete chcieť meniť? Potom môžete byť práve vy tou ideálnou osobou, ktorá vám krok za krokom priblíži toto tienidlo na fotolampy na prenos atramentu pre domácich majstrov Moment mamy pokus! Milujeme spôsob, akým cez obrázky presvitá svetlo.

11. Poháre Memory mason

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Skutočne hľadáte mimoriadne unikátne vystavenie fotografií, pretože máte svadbu, rodinnú oslavu alebo oslavu výročia a chcete sa uistiť, že hostia si môžu pozrieť všetky druhy rodinných obrázkov a spomienok? Potom rozhodne odporúčame pozrieť sa na to Chatový trh vyrobili tieto poháre na pamäťové fotografie, ktoré tvoria fantastické vrcholy.

12. Zobrazenie fotografií s geometrickým reťazcom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Prechádzate sa v našom zozname a premýšľate nad tým, ako veľmi sa vám páčil vzhľad fotografií držaných na špagáte tak, ako sme vám to predtým ukázali v našom zozname, ale jednoducho si nemyslíte, že budete mať prístup k akémukoľvek paletovému drevu, ktoré by ste môže reklamovať? No, vlastne nie potrebu drevo na vytvorenie dobrého špagátu a fotografického dielu! Zistite, ako na to Projekt Caldwell vyrobený geometrický retiazkový fotografický displej držaný na mieste pomocou spojovacích klipov! Milujeme, ako je tento koncept prispôsobiteľný vášmu priestoru a vkusu.

13. Prenos fotografie na drevo

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Zamilovali ste sa do celého konceptu atramentových fotografií, ale jednoducho si nie ste istí, či úplne zakryté tienidlo na lampu bude vyhovovať vášmu priestoru? Možno by ste radšej použili túto techniku ​​na rustikálnejšom základe. Tak či onak, máme tušenie, že s týmto návodom si budete rozumieť o niečo lepšie Hunker ktorý vám ukáže, ako namiesto toho urobiť prenos fotografického atramentu na drevený plátok!

14. Rustikálny rám a fotografie zo stužkového dreva

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Namiesto toho, aby ste mali rustikálny pocit inšpirovaný prírodou a prírodou, radšej by ste vyrobili drevený kúsok, ktorý má trochu viac vintage nádych? Potom by sme boli ochotní sa staviť, že tento ďalší nápad z Výtvory Ava Blake môže byť priamo vo vašej uličke. Ukazujú vám, ako pripevniť stužkové slučky na vintage fotorámčeky, aby ste ich mohli odovzdať z recyklovaných gombíkov historických zásuviek pripevnených na recyklované drevené dosky. Namontujte na stenu toľko, koľko potrebujete!

15. Instagramové fotografické vrecúška

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Boli ste vždy veľkým fanúšikom DIY projektov, ktoré majú viac ako jednu funkciu? No, ak máte tiež záujem vyrábať veci, ktoré vy a vaša rodina skutočne využijete na spojenie času, potom by sme absolútne odporúčame pozrieť sa ako Lil’ Blue Boo načrtáva kroky pre výrobu textilných vakov s potlačou fotografií, ktoré môžete použiť na hádzanie na dvore pri rodinných grilovačkách!

Vyrobili ste už predtým iné druhy fantasticky ručne vyrobených fotografických displejov, ktoré stále hrdo visia vo svojom dome, ale ktoré tu v našom zozname nevidíte? Povedzte nám všetko o tom, čo ste vyrobili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie hotového dielu v sekcii komentárov!

Categorized in: