Teraz vieme, že nie všetci sú rovnakí ako my, ale my sme ten typ remeselníkov, ktorí tak zbožňujú DIY, že ho vlastne radi trochu predvádzame, robíme to súčasťou nášho štýlu a dekorácie a púšťame návštevníkov do nášho domova. vedieť, že je to veľká časť našej osobnosti a života. Preto máme vždy na vchodových dverách zavesenú nejakú domácu drobnosť alebo pozdrav našich priateľov, keď zaklopú a vstúpia do nášho domu! Niekedy je to veniec a niekedy je to len nástenný vešiak, ale v poslednej dobe sme sa zamilovali do myšlienky vyrobiť skutočný uvítací znak, ktorý nastaví priateľský a rafinovaný tón nášmu domu ešte predtým, než človek prejde cez verandu. Celý mesiac sme nechávali oči na inšpiráciu!

Cítite sa rovnako ako my, ak nie ešte viac, zaľúbení myšlienkou vyrobiť si svoj vlastný uvítací nápis DIY? Potom si pozrite týchto 15 krásnych nápadov, návrhov a návodov, na ktoré sme doteraz narazili pri hľadaní návodu.

1. Maľovaný uvítací znak podkovy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Bývate na vidieku, alebo ste si možno len dali veľa práce, aby ste u vás doma vybudovali akýsi vidiecky štýl inšpirovaný vidieckou a farmárskou eleganciou? Či tak alebo onak, myslíme si, že by ste mohli oceniť tento krásny maľovaný uvítací znak podkovy načrtnutý krok za krokom Kandy Kustoms Krafts! S farebnou schémou tohto dizajnu by ste sa mohli celkom ľahko pohrať a pokúsiť sa ho trochu lepšie prispôsobiť svojmu vlastnému priestoru, ale myslíme si, že samotný tvar a dizajn sú úplne rozkošné.

2. Zlatý maľovaný rám a znak vrecoviny

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte pocit, že vás celkom zaujal koncept upcyklovania niečoho iného na uvítací znak, ale nie ste si istí, či budete mať prístup k skutočným podkovičkám? Možno sa váš domov lepšie hodí k niečomu inšpirovanému vintage, ako k niečomu, čo je celkom jasne farmárske. V každom prípade máme pocit, že tento zlatý maľovaný rám a vrecovinová mašľa sú detailne načrtnuté Začnite v Home Decor môže byť trochu viac vo vašej uličke!

3. Drevo dúhových paliet a znak citátu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte niečo upcyklovať, aby ste vytvorili pekné uvítacie znamenie, radšej by ste pracovali s kusmi z recyklovaného dreva? No, ak ste tiež fanúšikom ručného maľovania a pestrých farieb, potom si myslíme, že by ste mohli skutočne využiť tento super zábavný a prispôsobiteľný nápad od dánsky Designz! Ukážu vám, ako postaviť jednoduchú, roztrúsene vyzerajúcu vežu, natrieť ju jasnými odtieňmi a urobiť zábavné maľovanie písmen s popisnými slovami podľa vášho výberu, až kým nebudete mať zbierku, ktorá podľa vás zobrazuje vašu rodinu. len správny.

4. Veselý znak žabky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Bývate na mieste, kde vám počasie väčšinou bráni dať výzdobu von väčšinu roka, pretože veci sa jednoducho pokazia, takže radšej vyrábate kúsky s veľmi letnou tematikou? Potom by ste si možno lepšie rozumeli s niečím ako je táto rozkošná upcyklovaná žabka, ktorá je podrobne načrtnutá na Tvorenie s radosťou. Milujeme ich pastelovú farebnú schému a plážový pocit z tej chvíle!

5. Doska a murár jar kvety sign

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vynaložiť čas a úsilie na vytvorenie uvítacieho nápisu, radšej by ste vytvorili taký, ktorý je trochu klasickejší, ako napríklad tie, ktoré ste pravdepodobne videli na dverách iných ľudí alebo ktoré ste predávali v obchodoch s dekoráciami? No, najmä ak ste typ človeka, ktorý miluje kvety a často s nimi máte na povrchu vázy, potom si myslíme, že oceníte Siedmy a Lark vám ukáže, ako vyrobiť túto uvítaciu ceduľu v murárskej nádobe od začiatku.

6. Tabuľa a závesný kvetináč

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj vás v poslednej dobe zaujímalo, ako využiť svoje amatérske, ale začínajúce zručnosti v oblasti spracovania dreva, takže by ste radšej vytvorili niečo s trochou štruktúry? No, najmä ak sme naozaj upútali vašu pozornosť, keď sme hovorili o nápadoch, ktoré predstavujú aj kvety, potom si myslíme, že práve vy by ste mohli byť tou správnou osobou, ktorá by mohla vyskúšať tento stojan na tabuľu a závesný kvetináč! Úplné kroky a pokyny nájdete na Dekor a pes.

7. Uvítací znak plotu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Všetci sme počuli príslovia o roztomilých domoch s klasickým bielym plotom vpredu, ale máme pocit, že ich vidíme len zriedka skutočné už biele ploty mimo rodinných domov! Napriek tomu je to celkom roztomilý a tradičný vzhľad, keď to robíme, a sme si celkom istí, že je dôvodom tohto krásneho uvítacieho nápisu od Návrhy chaty Bumbleberry ktorý využíva kúzlo tohto nápadu s veľmi bielym plotom, nás tak dobre zaujalo!

8. Značka Chevron ananás a pytlovina

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Sú vaše obľúbené a najprecvičovanejšie kutilské zručnosti zvyčajne skôr vo svete látok a šití, ale máte pocit, že uvítacie nápisy na šitie často nevidíte, pretože väčšina z nich je drevená alebo zmiešaná? No, ak ste čakali na jemnejší dizajn, potom si myslíme, že budete veľmi naozaj som rád, že som narazil na tento rozkošný prešívaný ananásový vešiak na privítanie, ktorý je podrobne načrtnutý Návrhy tehlových domov!

9. Uvítací znak maľovaný plsteným kvetom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme upútali vašu pozornosť niekde medzi klasickými drevenými uvítacími tabuľami a oveľa jemnejšími prvkami, no vy máte problém si vybrať? No, kto kedy povedal, že nemôžete kombinovať tieto dve veci? Ak vás myšlienka práce s plsťou oslovuje, radi by sme určite odporúčame pozrieť sa ako The Old White Shed Iowa vyrobili toto pekné znamenie, ktoré je zdobené ručne vrstvenými plstenými kvetmi rôznych druhov!

10. Maľovaný znak police na kvetináč

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Či sme? takmer Presvedčili ste sa o nápade, keď sme začali hovoriť o uvítacích znameniach, ktoré zahŕňajú pestovateľov, ale radšej by ste postavili niekoľko roztomilých malých kvetináčov ako jeden väčší vešiak, ako ste videli predtým? V takom prípade máme tajné podozrenie, že by ste mohli vyjsť o niečo lepšie s týmto nápadom na regenerované a maľované drevo od Otec cez deň ktorý vám ukáže, ako vyrobiť ceduľu s roztomilou policou na kvetináč nižšie!

11. Vintage okno uvítací znak

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vytvoriť uvítací znak, ktorý zahŕňa prvky inšpirované vintage a trochu upcyklácie, uprednostnili by ste v skutočnosti opätovné použitie skutočných prvkov zo starého domova len pre skutočne autentický rustikálny pocit? Potom si myslíme, že ste jednoducho musieť pozri sa na cestu Pôžitkárstvo vyrobili uvítací znak zo zachráneného okna a záhradného boxu! Páči sa nám nápad použiť debničku na výsadbu bylinkovej záhradky.

12. Označenie na verande zarámované obľúbené veci

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme trafili klinec po hlavičke, keď sme začali hovoriť o myšlienke cítiť sa medzi dvoma konceptmi, ale v skutočnosti to bol rekultivovaný fotorámik a popisné slovné umenie, ktoré sa vám najviac páčilo? Potom si myslíme, že budete veľmi nadšení, keď zistíte, že existuje spôsob, ako tieto dve veci spojiť na jednom mieste! Pozrite si tento návod od Hľadá sa Lavender Lane sa dozviete viac o tom, ako vyrobili tento nádherne zvetraný vzhľad zarámovaný uvítací nápis, ktorý zobrazuje obľúbené veci vašej rodiny!

13. Zarámovaný tlačený sklenený znak verandy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále vás veľmi zaujala myšlienka pracovať so sklom ako v ráme, ale váš zmysel pre štýl a dekoratívnosť je trochu klasickejší a minimalistickejší? Potom si myslíme, že by ste mohli mať viac šťastia s týmto trochu formálnejším konceptom rodinného znaku načrtnutým pekne a jednoducho vďaka 2 zaneprázdnené brunetky! Ukážu vám jednoduchú a efektívnu techniku ​​pre prácu priamo na samotnom skle pre pôsobivý hotový výrobok.

14. Uvítací znak padavých hrable

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno to nie je práve teraz na jeseň, ale my sme ten typ remeselníkov, ktorí si radi ukladajú sezónne nápady do záložiek po celý rok a držia sa na nich pre budúce referencie, takže už teraz máme všetky druhy možností na to ročné obdobie, keď tieto dni prídu! To je dôvod, prečo sme nemohli odovzdať tento krásny uvítací znak s jesennou tematikou Zo starého domu do nového domova vám ukáže, ako vyrobiť z hrablí a z peknej látky padajúce lístie.

15. Maľovaný strieborný podnos a uvítací znak pádu lístia

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by ste predtým, ako sa rozhodnete, chceli zhromaždiť čo najviac nápadov na upcyklovanie, tu je ďalší koncept inšpirovaný vintage, ktorý je vo svojom štýle o niečo menej rustikálny, pre prípad, že by zvetrané drevo naozaj nepasovalo k tomu, čo máte. idem na to! Odporúčame vám lepšie sa pozrieť na tento návod DIY Joy ako maľovať, zdobiť a robiť kriedové nápisy na starom striebornom servírovacom podnose, aký by ste našli v sekáčoch.

Urobili ste už predtým iný druh úžasného a priateľsky vyzerajúceho uvítacieho nápisu, na ktorom hrdo visíte dodnes, ale na našom zozname nevidíte nič podobné? Povedzte nám všetko o tom, ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie vašej dokončenej práce v sekcii komentárov!

Categorized in: