Teraz, keď už sú sviatky dávno za nami a my sme sa v novom roku opäť dostali do bežného režimu, usadili sme sa v príchode jari, v kuchyni nás zasiahla nová vlna inšpirácie.

Sme typ kuchárov, ktorí radi robia veci jednoducho, no stále radi experimentujú s chuťou a technikou zároveň, takže sme si istí, že si viete predstaviť, akí sme nadšení, že konečne vyskúšame nový instantný hrniec. máme na Vianoce!

Dúfame, že nám to pomôže vyskúšať si doma vyrábať všetky druhy vecí, na ktoré sme si predtým možno len objednali, keďže máme taký nabitý pracovný program. Dlho sme hľadeli na dych vyrážajúce recepty na instantné hrnce, ktoré sú vysoko odporúčané, pridávali sme si veci do záložiek, až kým sme nezískali skutočne pôsobivý zoznam.

Najlepšie recepty na instantné hrnce, ktoré sme našli

Ste rovnako nadšení ako my, ak nie ešte viac, z hľadania nových jedál, ktoré si môžete pripraviť vo svojom instantnom hrnci? Pozrite si týchto 15 báječných nápadov, receptov a návodov, na ktoré sme doteraz narazili pri našom hľadaní!

1. Instantný kotlík BBQ bravčové rebrá

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa nás pýtate, akýkoľvek ročné obdobie je čas na grilovanie rebierok, no nie vždy máme čas (alebo vhodné počasie), aby sme ich pripravovali na našom skutočnom grilovaní. Preto sme boli tak nadšení, že sme narazili na tento extra jednoduchý alternatívny recept od Instant Pot ktorý vás krok za krokom naučí, ako ich uskutočniť v… no… vo vašom instantnom hrnci!

2. Instantný hrniec čili

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Je posledné chladné počasie, ktoré stále visí na mieste, kde žijete, takže stále hľadáte niekoľko výdatnejších jedál vhodných na zimu, ktoré vašu rodinu skutočne zahrejú zvnútra, kým sa jar konečne nerozhodne ukázať hore? Potom by sme určite odporúčame pozrieť sa ako Delish urobil tento aromatický instantný chili, ktorý je skutočne veľmi uspokojivý.

3. Instantné kotlíkové BBQ ťahané bravčové mäso

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále máte pocit, že sa vám pri zmienke o grilovanom bravčovom mäse trochu schádzajú ústa, ale vychutnávať si toto báječné mäso priamo z rebier nikdy nebolo pre vás číslo jedna? obľúbené spôsob prípravy alebo jedenia? Potom by ste možno mali viac šťastia pri výrobe tohto voňavého instantného bravčového mäsa Food Network namiesto toho! Milujeme ich návrh na servírovanie pre ťahané bravčové sendviče s domácim kapustovým šalátom.

4. Instantné kotlíkové oranžové chipotle kura

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že sa vám páči myšlienka používať instantný hrniec na zvýšenie frekvencie, s akou si pripravujete chutné mäso ako niekto, kto nie je inak veľký vo varení, ale v skutočnosti nie ste niekto, kto pravidelne jedáva bravčové mäso, tu je recept pre milovníkov kuracieho mäsa. tam vonku! Pozri sa lepšie Chuť domova aby ste videli, ako sa vyrába toto instantné kura s pomarančovým chipotle.

5. Instantný kotlíkový bravčový gyros

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte začať byť trochu kreatívnejší ako zvyčajne s instantným varením v hrnci, radšej by ste začali skúšať medzinárodné recepty, len aby ste udržali veci zaujímavé? V tom prípade si myslíme, že oceníte tento recept a návod od Život Made Simple ktorý vás krok za krokom naučí, ako pripraviť perfektný bravčový gyros so všetkými správnymi gréckymi polevami!

6. Instantný hrniec krémová šošovicová tortilla polievka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Či sme? takmer Máte pocit, že ste presvedčení o tom, ako pripraviť instantné čili na zahriatie bruška, ale ste tiež typ človeka, ktorý vždy uprednostňoval skutočné polievky pred hustejšími receptami, ako sú čili a dusené mäso? Potom by ste si možno trochu lepšie rozumeli s niečím takým, ako je táto lahodná instantná polievka so šošovicovou tortillovou polievkou, ktorá je podrobne uvedená na Hrach a pastelky!

7. Instantný hrniec celé kura

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Skutočne sme vo vás vzbudili záujem, keď sme začali hovoriť o kuracom mäse, pretože je to vaše obľúbené mäso a veľa vašej stravy sa točí okolo neho, ale nie ste si istí, či recept na pomarančové chipotle, ktorý sme vám ukázali predtým, je niečo podobné? zarobil by si veľa? Potom si myslíme, že ste jednoducho musieť zisti ako Kristínina kuchyňa prišiel na perfektnú techniku ​​výroby celý kura v ich instantnom hrnci, ktorý zasýti celú vašu rodinu a môže byť okorenený, ako sa vám páči!

8. Instantné kotlíkové bravčové karé s omáčkou z bourbonských jabĺk

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by ste ešte mali chuť na bravčové mäso, ale ešte ste sa necítili úplne presvedčení o žiadnej z možností, ktoré sme vám ukázali, tu je ďalší nápad, ktorý, ako dúfame, môže povzbudiť vaše chuťové poháriky o niečo viac! Tento recept a návod od Kreatívne sústo vám krok za krokom ukáže, ako pripraviť instantné bravčové karé s lahodnou bourbonskou jablkovou omáčkou, ktorú môžete naliať navrch.

9. Instantný hrniec paradajková bazalka špagetová tekvica

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Okrem toho, že sa snažíte vo svojom nabitom programe využívať svoj instantný hrniec viac pre svoje pohodlie, snažíte sa tiež zbierať recepty, ktoré vám pomôžu trochu si strážiť príjem kalórií a v priebehu roka sa stravovať o niečo zdravšie? Instantné hrnce sú vlastne a skvelé nástroj na to! Odporúčame začať s týmto neodolateľným receptom od Gunny Sack na paradajkovo bazalkové špagety tekvica.

10. Instantný kotlíkový losos

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Namiesto toho, aby ste boli veľkým jedlíkom mäsa, boli ste v skutočnosti vždy viac milovníčkou morských plodov? Potom sme úplne presvedčení, že si tento ďalší recept od zamilujete Pikantný zub rovnako ako my. Skutočne sme vyskúšali ich instantného lososa v reálnom živote a s potešením oznamujeme, že to tak bolo absolútne božský.

11. Instantný hrniec mac a syr

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa nás spýtate, mac and cheese je to pravé konečný komfortné jedlo a bez ohľadu na to, na koľko rôznych spôsobov ho pripravujeme a ako často ho jeme, stále si ho vždy poriadne vychutnáme. Preto nás veľmi potešilo, keď sme sa dozvedeli, že mať instantný hrniec je len ďalšou príležitosťou vyskúšať si výrobu maku a syra novým spôsobom! Získajte recept na tento dekadentne syrový instantný mak so syrom Štipka Yumu.

12. Instantné kotlíkové kuracie adobo

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále si prezeráte naše možnosti, ale naozaj premýšľate o tom, ako veľmi sa vám páčil nápad nájsť nové recepty na kuracie mäso, ktoré by ste mohli vyskúšať vo svojom hrnci, pretože kuracie jedlá sú naozaj vždy vaše obľúbené, takže dúfate, že si uložíte do záložiek toľko rôznych druhov, koľko máte vy môcť? Potom je tu ďalší pre váš zoznam! Food Network je tu, aby vás v jednoduchých detailoch naučil, ako vyrobili toto lahodné instantné kuracie adobo.

13. Instantné kotlíkové rizoto

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Namiesto toho, aby ste boli typom smotanových cestovín, ktorý najviac miluje mak a syr, ste v skutočnosti väčším fanúšikom jedál na báze ryže? No aj tie môžu byť stále neodolateľne krémové a môžu tiež stále sa dajú pekne a jednoducho vyrobiť vo vašom instantnom hrnci! Delish má presne to, čo popisujeme, vo forme ich chutného instantného rizota.

14. Instant Pot Pot Roast

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Už ste prakticky počuli, ako vám škvŕka v žalúdku, keď sme hovorili o všetkých týchto lahodných mäsových predjedlách, ktoré si môžete pripraviť vo svojom instantnom hrnci, ale vaším obľúbeným druhom mäsa bolo vždy hovädzie mäso a dúfate, že Ukážem vám, ako urobiť pečienku? Potom vám s veľkou radosťou oznamujeme, že vaša trpezlivosť sa konečne vyplatila! Získajte chutný recept na len že láskavosť Instant Pot.

15. Instantný kotlík so slaným karamelovým tvarohovým koláčom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Aj keď ty robiť často si varte chutné, zdravé jedlá, pretože viete, že hlavný chod je skutočne dôležitou súčasťou, ste naozaj len a obrovský ventilátor dezertov pod tým všetkým? Našťastie pre nás všetkých sú instantné hrnce rovnako užitočné na prípravu sladkých vecí, ako aj na prípravu slaných! Najlepší recept na dezert, ktorý sme u nás zatiaľ vyskúšali, bol tento Sušienky a poháre ktorý vás naučí, ako pripraviť instantný tvarohový koláč so slaným karamelom.

Poznáte ďalšieho gurmána a DIY nadšenca, ktorý práve dostal úplne nový instantný hrniec a ktorý tiež povedal, že by sa im mohli hodiť nejaké odporúčania, rady a návrhy na jeho použitie na prípravu všetkých druhov chutných jedál? Zdieľajte s nimi tento príspevok, aby mali na výber všetky druhy úžasných možností a možností!

Categorized in: