Najmä v zime je predstava posedenia pri teplom krbe s dobrou knihou skutočne veľmi príťažlivá, no nie každý dom je zriadený alebo má priestor na skutočné a bezpečné miesto na oheň. To je dôvod, prečo toľko ľudí využíva domácku estetiku krbu (bez náročných aspektov údržby) vytváraním umelé krby!

Úžasné nápady na falošný krb

Pre prípad, že ste sa ešte nikdy nepozreli na to, ako sa vyrábajú umelé krby, tu sú 15 najlepších nápadov zatiaľ sme sa stretli s naším cieľom dozvedieť sa viac o tom, ako sa vyrábajú.

1. Maľovaný faux krb a krbová rímsa

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Tento návod od Home Made Lovely ukáže vám nielen to, ako vyrobiť vonkajšok a krbovú rímsu vášho nového „krbu“, ale aj to, ako vytvoriť kontrast vo vnútri, aby skutočne vyzeral ako zapustený, a nie len postavený pri stene. Navrhujú dobrý kontrast farby a ukážu vám, ako vymaľovali vnútorný priestor, aby vyzeral zatienený a zasadený ďalej, než v skutočnosti je.

2. Faux maľovaný tehlový krb

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Make It, Love Itna druhej strane vám ukáže, ako postaviť umelý krbový rám a krbovú rímsu je umiestnený ďalej od steny, čo znamená, že vnútorný priestor vyzerá zapustený ako skutočný krb. Namiesto pridania tieňového efektu sa rozhodli vytvoriť textúru umelej tehly, aby vynikli vnútro ich nového krbu, a ich návod vás prevedie celým procesom!

3. Plášť pomocou farby steny

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte v dome stenu, ktorá je už tmavá? Potom už ani nemusíte pridávať farebný kontrast k vnútornej časti vášho umelého krbu alebo krbovej rímsy! Tento návod od Modrá strecha kabíny ukáže vám jednoducho, ako vyrobiť a dokonale nainštalovať rám, a ponúkne vám návrhy vecí, ktoré môžete umiestniť do stredu, aby ste získali trochu dekorácie, ako je táto prepravka naplnená konármi a jedľami.

4. Faux krb s kachličkami

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len v prípade, že by ste si chceli postaviť umelý krb, ktorý je v skutočnosti o niečo viac výnimočná stavba, keďže by ste z neho chceli urobiť celkom výrazný kúsok, je to návod od Milujem The Thompkins ktorý načrtáva, ako to urobiť! Rozhodli sa, aby vnútro krbu vyzeralo autenticky, obkladom vo vnútri s hladkými mramorovými kuchynskými dlaždicami usporiadanými ako tehly.

5. Prihlásiť plnené faux krb

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti ste doteraz listovali naším zoznamom a dúfali ste, že nájdete návod, ktorý vyzerá o niečo viac rustikálne ako mnohé z toho, čo ste doteraz videli? Potom Márnotratné kúskylen nápad pre vás. Ukazujú vám nielen to, ako postaviť zvetranejší krbový rám a krbovú rímsu, ale aj to, ako vyplniť stred narezanými vetvami, aby ste získali kúzlo inšpirované farmou.

6. Faux krb s obrazovkou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj ste premýšľali o tom, ako sa vám páči myšlienka umelého krbu, ktorá je súčasťou toho, čo sa vám tak páči na myšlienke mať krb? je oheň plápolajúci vo vnútri? No to, že vaša rímsa nie je pravá alebo priestor na bezpečné spálenie skutočného plameňa, neznamená, že nemôžete vytvoriť efekt! Zistite, ako na to Povedz nie, sladká Anne vyrobil túto rímsu a tiež veľmi nenápadne nainštaloval malú obrazovku, takže video horiaceho ohňa vyzerá úplne ako skutočná vec, až do upokojujúceho praskania, ktoré by vydal skutočný krb.

7. Faux Shiplap krb

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste niekedy videli fotografie domov zo 70. a 80. rokov minulého storočia, tak áno určite predtým videl lodné steny. Ide o druh preglejky, ktorá bola vtedy populárna pre svoju jednoduchosť rozmanitosti a ktorá sa teraz vracia obrovským spôsobom. Sme veľkými fanúšikmi toho, ako Swanky Design Company použil rošt a kamenný obklad na vytvorenie fasády krbu a krbovej rímsy a potom použil lapač nahor na vytvorenie podkladu inšpirovaného statkom.

8. Faux krb z červených tehál

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Skutočne hľadáte možnosť umelého krbu, ktorá je o niečo menej trvalá a mohla by byť pre vás dočasne lepšia, napríklad okolo sviatkov alebo v produkcii, ktorú pripravujete? Potom máme pocit, že tento trochu šikovnejší dizajn je načrtnutý krok za krokom Cupcakes n ‘Gourmet môže byť trochu viac vo vašej uličke! Ukazujú vám, ako postaviť plný umelý krb z peny, ktorá je starostlivo natretá tak, aby vyzerala ako skutočné červené tehly, je len ľahká a ľahko sa presúva.

9. Krb na kriedové farby

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len v prípade, že vás veľmi zaujali tieto svieže vyzerajúce a veľmi biele umelé krby, ktoré sme vám doteraz ukázali, ale stále dúfate v trochu jemnejší zvetraný efekt, tu je návrh od Z veľkých začiatkov ktorý vám ukáže, ako vytvoriť túto špecifickú estetiku pomocou farby na tabuľu! Hotový produkt vyzerá čisto a bielo, ale má textúru, ako keby bol vybielený slnkom v prímorskom dome.

10. Faux krb zo zrkadla

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti žijete vo veľmi malom priestore, ktorý nemusí byť trvalý, no stále máte v úmysle vytvoriť si krásny umelý krb? Potom by ste si možno rozumeli s niečím menej náročným na údržbu a trochu kreatívnejším, ako je táto verzia Dekoratér rozpočtu ktorý je vyrobený zo zrkadla! Nastavte základnú dosku a namontujte horný „plášť“ ako jednoduchú nástennú policu a voila. Použitie zrkadla môže tiež pomôcť, aby váš byt vyzeral o niečo väčší, pretože sa zdá, že otvára priestor.

11. Kartón a maľovať faux krb

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Uvažovali ste o vytvorení umelého krbu skôr ako o remeselnom projekte a len pre zábavu, takže stále potrebujete návrhy, ktoré sú o niečo viac dočasné a nenáročné na údržbu, než aké ste doteraz videli? Potom by sme určite odporúčame pozrieť sa ako Trochu jednoduché vytvorili ich z kartónových krabíc, hnedého papiera a techniky maľovania špongiou pre tehlový efekt! Vyrobte si to a pripravte si to počas prázdnin so svojimi deťmi, aby sa necítili v strese, že Santa nenavštívi, pretože váš dom nemá komín, na ktorý by sa mohol spáliť.

12. Faux krb zo starej komody

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len v prípade, že v skutočnosti stále premýšľate o myšlienke vyrobiť umelý krb vlastne Vyzerá to, že obsahuje oheň, tu je ďalší šikovný, pohyblivý nápad, ktorý osloví najmä nadšencov upcyclingu! Milujeme cestu House Undercover vytvoril umelý krb vo vnútri malej, starej komody, pomocou malého oranžového svetla, aby poleno žiarilo, akoby skutočne horelo.

13. Faux krb zo starého rámu postele

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Tu je ďalší projekt umelého krbu pre milovníka upcyclingu vo vás! Láska k rodine a domovu vám krok za krokom ukáže, ako vyrobiť len rám rímsy jednoduchého umelého krbu v prekvapivo niekoľkých jednoduchých krokoch s použitím dreva starého rámu postele. Efekt je zjavne falošný, ale spôsobom, ktorý je očarujúci a rafinovaný.

14. Faux krb z kumbálu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Čelá postele nie sú jediným kusom nábytku, ktorý môžete premeniť na umelý krb! Sme tiež veľkými fanúšikmi tejto cesty Malá Vintage Chata premenili čelo postele v štýle kóje na umelý krb a rímsu. Okrem toho si myslíme, že ich metóda načrtnutia scény ohňa a polena kriedou a čiernym papierom a jej prilepenia do vnútra je rozkošná!

15. Rohový umelý krb a zábavný systém

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte skutočne dosť skúseností s jednoduchým spracovaním dreva a výrobou základných kusov nábytku, takže ste hľadali možnosť umelého krbu, ktorý by vás mohol o niečo viac vyzvať? No, ak máte v obývačke náhradný kútik, mali by sme určite odporúčame pozrieť sa ako Štýlové maličkosti vyrobený ich, ktorý nielenže vypĺňa roh krbovou rímsou a vytvára ilúziu krbu, ale navrchu je vybavený aj policovým systémom so zábavným systémom.

Slová na rozlúčku

Vyskúšali ste niečo z vyššie uvedeného?

Radi by sme počuli od vás kreatívnych remeselníkov a videli, ako to dopadlo. Napíšte nám do komentárov nižšie s ďalšími informáciami.

Categorized in: