Ak by sme si mali vybrať jednu klasickú sladkosť, ktorá by bola jediná, ktorú by sme mohli jesť po zvyšok našich dní, sme si celkom istí, že by sme si bez veľkého váhania vybrali cupcakes. Existuje toľko rôznych druhov, tvarov a chutí, že máme pocit, že by sme sa nikdy nenudili, aj keby to bola jediná možnosť!

Dokonca aj teraz, keď si môžeme vybrať, či urobíme alebo zjeme čokoľvek, čo chceme, zvyčajne si vyberáme koláčiky, najmä okolo sviatku alebo kedykoľvek, keď chceme urobiť niečo tematické. Blíži sa Valentín, a tak sme si v poslednej dobe dávali pozor na lahodné druhy sviatočných koláčikov s tematikou lásky, ktoré sme ešte nikdy neskúsili!

Ste rovnako nadšení z nájdenia nových koláčikov s valentínskou tematikou, ktoré môžete vyskúšať ako my, ak nie ešte viac?

Pozrite si týchto 15 úžasných nápadov, receptov a návodov, s ktorými sme sa doteraz stretli pri hľadaní inšpirácie a návodu.

1. Valentínske košíčky z malinovej cvikly v tvare srdca

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vždy ste zbožňovali vzhľad červených košíčkov na sezónne veci, ako sú Vianoce a Valentín, ale nie ste veľkým fanúšikom toho, že mnohé recepty z červeného zamatu majú túto farbu len kvôli potravinárskemu farbivu? Vieme, že niektorí ľudia sú alergickí na potravinárske farbivá, takže sme boli veľmi nadšení, keď sme narazili na tento alternatívny návrh na umieranie koláčov Varenie cez víkendy! Ukážu vám, ako pripraviť valentínske košíčky z malinovej repy v tvare srdca, kde cvikla dodáva cestíčku výdatnú červenú príchuť bez toho, aby bola v chuti rozoznateľná nad príchuťou cukru a malín.

2. Ľadové vykrajovacie košíčky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste ešte nikdy nevyrábali košíčky, s ľútosťou vám musíme oznámiť, že prichádzate o niečo skutočne zábavné! Koncept je jednoduchý, ale keď sme ich prvýkrát vyskúšali, boli sme radi, že máme trochu usmernenia. Napravte svoju situáciu tým, že dáte tieto lahodné koláčiky s výrezom v tvare srdca z Dáma za oponounaplňte stredový diel výrezu polevou a posypaním, ako uznáte za vhodné!

3. Objíma a bozkáva košíčky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte venovať čas a námahu, aby ste si vyrobili domácu dávku tematických koláčikov, radšej všetci von a urobiť z nich tie najjasnejšie, najsladšie veci, ktoré si tvoja drahá kedy mohla vychutnať? Potom si myslíme, že vás poriadne nakopne Jednoducho južanská mama vyrobili tieto krásne koláčiky „objatia a bozky“ prekvapivo jednoduchým spôsobom! Sú úžasné nielen tým, ako vyzerajú; majú tiež prekvapivé sústo karamelu v strede.

4. Cukríkové koláčiky s ryžou Krispy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ experimentálneho milovníka dobrôt, ktorý zbožňuje kombinované recepty, ktoré spájajú najlepšie časti dvoch rôznych druhov dezertov do jedného, ​​rovnako ako my? No, ak máte tiež radi maškrty z ryže Krispy rovnako ako koláče, myslíme si, že by ste mohli nájsť tento recept a návod od Život, láska a cukor rovnako zaujímavé ako my! Ukážu vám krok za krokom, ako pripraviť koláčiky s cukrovinkami Rice Krispy spôsobom, ktorý je skutočne veľmi zábavný.

5. Košíčky so srdiečkovými koláčikmi

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sa vám páči, že piškóta vašej torty je taká neuveriteľne hustá, že už to nie je ani torta? Možno ste len veľkým milovníkom nechutných čokoládových receptov v podstate nad čímkoľvek iným. V každom prípade by sme sa radi stavili, že s receptom, ako je tento, budete mať veľký úspech Martha Stewartová ktorý vám ukáže, ako pripraviť koláčiky so srdiečkovými koláčikmi, ktoré sú doslova koláčiky vyrobené klasickým spôsobom, ale namiesto tradičného cesta na koláče sa použije zmes na koláčiky.

6. Jahodové M&Ms košíčky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Či sme? takmer venovali ste pozornosť, keď sme na úplnom začiatku nášho príspevku začali hovoriť o košíčkoch s príchuťou bobúľ, ale maliny v skutočnosti nikdy neboli vaším obľúbeným druhom? V takom prípade máme pocit niečoho ako tieto lahodne ovocné jahodové koláčiky M&Ms, ktoré sú podrobne opísané krok za krokom na Mizerná gréčtina môže byť práve vo vašej uličke!

7. Čokoládové a jahodové košíčky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Či sme? takmer Máte už všetko v hlave, keď sme začali hovoriť o koláčikoch s jahodovou príchuťou, ale myšlienka na tie čokoládové recepty, o ktorých sme hovorili, vás stále trochu ťahá za hlavu? No, našťastie pre všetky z nás, Koláč a Allie má fantastický spôsob, ako spojiť tieto dve veci na jednom mieste! Pozrite si ich stránku, kde sa dozviete viac o tom, ako sa tieto jednoduché, ale chutné recepty s jahodami a čokoládou, ktoré sú vhodné na Valentína, vyrábajú pekne a jednoducho.

8. Červené horúce košíčky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Bola jednou z vašich najobľúbenejších častí valentínskej sezóny vždy mierne pálivé škoricové nakopnutie, ktoré získate z jedenia hrsti škoricových sŕdc? V takom prípade máme pocit z tohto ďalšieho receptu a celého návodu Sladké centy z neba Bude správny do svojej uličky! Ukážu vám krok za krokom, ako pripraviť valentínske košíčky „do červena“, ktoré využívajú rovnaký druh škorice z klasických cukroviniek.

9. Jahodové košíčky v čokoláde

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj vás stále nútime premýšľať o tom, ako veľmi sa vám páči myšlienka receptu na cupcake, ktorý zahŕňa obe jahody a čokoláda, ale ty to jednoducho necítiš celkom predávané podľa receptu, ktorý sme vám ukázali predtým? Potom by ste možno uprednostnili niečo také vlastne obsahuje čerstvé ovocie! Pozrite sa lepšie na tento úžasný recept a návod od Život korytnačky pre mňa aby ste videli, ako vyrobili tieto jahodové košíčky v čokoláde, ktoré sú jednoducho božské.

10. Košíčky z horkej čokolády s polevou z červeného zamatu a čokoládovými citátmi

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vynaložiť všetok čas a úsilie potrebné na výrobu valentínskych koláčikov, radšej by ste vytvorili niečo, čo je celkom jednoduché, ale bohaté na svoju chuť a zmes, ale má nejaký zvláštny nádych, pokiaľ ide o starostlivá výzdoba, pretože sa cítite na výzvu? V tom prípade by sme absolútne navrhnite precvičiť si techniku ​​čokoládových a ľadových nápisov vytvorením týchto košíčkov z tmavej čokolády s polevou z červeného zamatu, ktoré sú doplnené čokoládovými citátmi! Získajte všetky podrobnosti o ich realizácii Pikantná perspektíva.

11. Ružové zamatové košíčky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pripadali vám cupcakes z červeného zamatu vždy pri každom súste príliš bohaté a ťažké, takže dúfate, že nájdete niečo rovnako chutné, ale len o kúsok ľahšie? Možno ste práve ten typ milovníka ružovej, ktorý zbožňuje Valentína pre spôsob, akým postrieka vašu obľúbenú farbu. Či tak alebo onak, myslíme si, že si budete celkom dobre rozumieť s týmito hladkými ružovými zamatovými košíčkami s peknými a jasnými detailmi na I Heart Naptime.

12. Jahodovo banánové košíčky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále máte pocit, že váš záujem najviac vzbudzujú recepty s jahodami, ktoré ste videli, ale nie ste si istí, či je čokoláda tou správnou cestou, do ktorej chcete primiešať ďalšiu príchuť? No, ak by ste radšej ponechali veci v ovocnej sfére, potom by sme to urobili určite odporúčame pozrieť sa ako Jenn’s Blah Blah Blog namiesto toho pripravil tieto báječné jahodovo banánové košíčky!

13. Košíčky s krvácajúcim srdcom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste ten typ milovníka sladkostí, ktorý úplne, s radosťou zapojí do jedného dezertu toľko rôznych sladkých prvkov, koľko len dokážete? No, ak ste tiež ten typ milovníka sladkostí, ktorý sa v tomto ročnom období nevie nabažiť srdiečok z marshmallow, potom si myslíme, že práve na nich nájdete to, čo hľadáte Matná spodnička! Ukážu vám, ako vyrobiť košíčky s „krvácajúcim srdcom“, ktoré majú cukrové srdiečko z marshmallow zasadené priamo do stredu každého z nich v dávke.

14. Čokoládové ganache cupcakes s čerešňovou maslovou polevou a maraschino čerešňami

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Už ste skutočne listovali v našom zozname dúfajúc, že ​​nájdete recept, ktorý vám pomôže urobiť niečo trochu gurmánskejšie? V takom prípade vám dôrazne odporúčame, aby ste sa pozreli na cestu Live, Love, Texas načrtáva kroky na výrobu týchto dekadentných čokoládových ganache košíčkov s čerešňovou maslovou polevou, navrchu s maraschino čerešňami!

15. Orechy pre vás košíčky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Skutočne ste hľadali recept na cupcake, ktorý je stále dosť sladký, aby chutil ako pochúťka, no je o niečo menej sýty a možno aj o niečo viac kalorický? No to, že zmenšujete samotný košíček, neznamená, že nemôžete ešte pridať trochu valentínskeho šarmu! Odporúčame vám pozrieť sa na tento recept na rozdrvené orechy Projekty na koláčikyako aj to, ako vyrobili svoj drobný, prispôsobený dekoratívny topper „orech pre vás“.

Máte aj vy iný obľúbený druh valentínskych koláčikov, ktoré vyrábate každý rok a vždy je to obrovský hit, ktoré tu v našom zozname nevidíte? Povedzte nám všetko o tom, ako sa vyrábajú, alebo nám dajte odkaz na recepty a fotografie vašich hotových koláčikov v sekcii komentárov!

Categorized in: