Keď sa s priateľmi rozprávame o ich obľúbených častiach zimy, mnohí z nich sa tešia, ako si užívajú útulné zimné noci schúlené so svojimi rodinami pri ohni. Milujeme tie chvíle a ten príjemný, spokojný pocit tiež, ale to nie je jediný čas, kedy sa cítime šťastní!

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIVianočná káva

Vianočná káva, milujeme ju

Ak sa nás spýtate, veľmi najlepší čas dňa v zime a okolo sviatkov je naozaj ráno.

Slnko vychádza neskôr, takže ho vlastne vidíme vykúkať za horizont a chytíme našu obľúbenú deku a a šálka kávy aby ste si užili chvíľu pokoja pred začiatkom zhonu rušného zimného dňa.

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIZimná káva

15 najlepších nápadov na zimnú kávu

Pre prípad, že milujete horúci kávový nápoj počas zimného rána rovnako ako my, ale zároveň hľadáte spôsoby, ako počas tohto sviatočného obdobia udržať veci čo najslávnejšie, tu je zoznam našich 15 obľúbených kofeínových vianočných nápojov aby ste to vyskúšali spolu s nami.

1. Slané karamelové espresso s mliečnou penou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte veľmi radi ochutenú kávu, ale nikdy ste neboli tým typom človeka, ktorý by chcel veľa mlieka vo vašom nápoji? Potom sa držte espressa a peny a zároveň si doprajte príchuť slaného karamelu, rovnako ako Canterbury Coffee urobil tu!

2. Vianočná mätová káva

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len málo vecí nám pripomína Vianoce tak veľmi ako cukríky, takže má zmysel len to, že chuť mäty piepornej nám pripomína aj obdobie sviatkov. To je dôvod, prečo tak milujeme kávy s príchuťou mäty! Jediná vec je taká dobrá ako tento recept Glam Latte je tiež lahodne svieža a plná mäty piepornej vonia kým ho popíjaš.

3. Mätové frappé

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

S takýmito ľuďmi sa nestretávame často, no raz za čas natrafíme na niekoho, kto vlastne stále radšej pije chladný kávové nápoje v zime, bez ohľadu na to, koľko snehu je vonku! Našťastie pre vás, recepty ako je tento od Gunny Sack sme tu, aby sme vám ukázali, že studené kávové nápoje ako frappé sa dajú pripraviť aj tak, aby chutili ako lahodné dovolenkové výtvory. Vyskúšajte ich lahodné mätové frappé!

4. Gingerbread latte

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vždy ste milovali chuť perníkov viac ako len akýkoľvek iný koláčik? Potom máme pocit, že idete zbožňovať chuť tohto lahodného receptu na vianočné latte z Canterbury Coffee! Ukazujú vám, ako použiť škoricu a espresso v dokonalej zmesi a rovnováhe na prípravu perníkového latté, ktoré vám rozjasní ústa.

5. Írska káva

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno máte radi svoju kávu trochu viac nakopnutím, najmä v chladné ráno, keď sa skutočne potrebujete zoceliť, aby ste čelili zamrznutému svetu vonku? Potom si myslíme, že by ste mohli byť ideálnym človekom na prípravu lahodnej írskej kávy, ako je táto Experimentálna kuchyňa Carrie! Neodporúčali by sme, aby ste si vychutnali alkoholickú kávu skoro ráno, ale hej, ste dospelí a nie sme tu, aby sme to súdili.

6. Jednoduché mexické horké kakao

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Keď sme povedali „káva s nakopnutím“, zamierila vaša myseľ niekam inam ako whisky a začala ste si predstavovať vôňu kávy s trochou korenie? V tom prípade si myslíme, že táto ohnivá mexická káva by mohla byť trochu viac vo vašej uličke! Cross Country Café vám ukáže, ako skombinovať klasické latte so škoricou a jedinečnou zmesou mexického korenia, ktorá vám poskytne dokonalú rovnováhu pikantnosti a sladkej.

7. Nápoj z mäty piepornej

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Keď pomyslíte na nápoj „mätová káva“, predstavujete si aj bohatú príchuť čokolády, ktorá zvyšuje chuť nápoja? Potom my určite myslím, že by ste mali dať tento recept inšpirovaný mätovou karbonátkou Kreatívny kútik na varenie pokus.

8. Medovníkové javorové latte

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Oslovila vás myšlienka pripraviť lahodné perníkové latte? veľa ale ak máte byť úprimní, v skutočnosti by ste milovali niečo ešte sladšie, pretože sú sviatky a zaslúžite si trochu dopriať? Potom skúste do zmesi pridať javor! Cross Country Café vám ukáže, ako to urobiť, aby ste získali a dokonale vyvážená chuť, ktorá predstavuje oba prvky.

9. Mätová biela horká čokoláda

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Premýšľali ste o myšlienke krémového čokoládového nápoja s príchuťou mäty počas celého rolovania, ale v skutočnosti mliečna čokoláda nie je tvoj oblubeny druh? Potom budete tento alternatívny nápad zbožňovať Milostivá manželka pretože si namiesto toho urobili svoju s bielou čokoládou! Ich recept v skutočnosti nevyžaduje kávu, ale môžete urobiť takmer čokoľvek lahodný kávový nápoj pridaním dávky espressa.

10. Pumpkin spiced mocha latte

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste ten typ nedočkavého milovníka tekvicového korenia, ktorý si už celú jeseň vychutnáva svoju obľúbenú príchuť a nemieni sa jej teraz vzdať len preto, že sa počasie zhoršilo? málo trochu chladnejšie? No, nikto nepovedal, že aj tak musíte dať tekvicové latté! To však neznamená, že si ich nemôžete trochu prispôsobiť, aby boli ešte vhodnejšie na dovolenku. Zistite, ako na to Dezert pre dvoch pridali trochu čokolády, aby z ich tekvicového latte urobili lahodnú moka s tekvicovým korením!

11. Horká čokoláda S’mores

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Tu je ďalší lahodne teplý sviatočný nápoj, ktorý v pôvodnom recepte nemá kávu, ale môže určite prispôsobte si ho na úžasnú pochúťku s kofeínom pridaním jednoduchej dávky vášho obľúbeného espressa. Minimalistický Baker vám ukáže, ako pripraviť horúcu čokoládu S’mores, ktorá je taká dekadentná, že sa nám z nej takmer zbiehajú sliny. Pridaním kávy sa to len zlepší!

12. Vanilkový vaječný likér latte

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Zaujala vás myšlienka latte z bielej čokolády, o ktorej sme hovorili predtým, pretože ste vždy uprednostňovali svetlejšie vanilkové príchute pred bohatými čokoládovými, ale stále sa chcete uistiť, že nápoj, ktorý si vychutnáte, je sezónny, keďže len prichádzajú sviatky? raz za rok? V tom prípade my určite myslím, že by si mal dať Cross Country kaviareň“Super chutné vanilkové vaječné latte vyskúšajte! Koniec koncov, nemôžete dostať viac vianočných ako vaječný likér.

13. Candy cane latte

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte do problémov pripraviť si sviatočný kávový nápoj, chcete sa uistiť, že konečný Vianočná dobrota po všetkých stránkach? Potom si myslíme, že toto lahodne rozkošné candy cane latte od Obojstranná kaviareň môže byť pre vás tou najlepšou voľbou. Ukážu vám, ako vyrobiť lahodnú mätovú moku, ktorá je tiež ozdobená marshmallows a skutočnou cukrovou trstinou tak, aby vyzerala, chutila, a vonia časť.

14. Po ôsmej káva

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Odkiaľ pochádzame, rodinné jedlá počas prázdnin vždy koniec tým, že si všetci dajú mätovú čokoládu After Eight ako záver jedla. Možno sa vrátime na skutočný dezert neskôr, ale je to len niečo čerstvé a chutné po výdatnej večeri, kým nebudete pripravení na skutočné sladkosti. Čo ak však áno tiež ten typ človeka, ktorý miluje kávu po večeri, aby vám zabránil zaspať od spokojnosti príliš skoro? Potom si myslíme, že sa vám bude páčiť Nespresso spojili tieto dva a vytvorili lahodnú mätovú moku zdobenú po ôsmej.

15. Jablčný mušt Chai latte

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Oceňujete čokoládu a všetko mokka v každom ročnom období, no zisťujete, že počas sviatkov máte v skutočnosti radšej iné sezónne príchute, ktorým sa vo svete špeciálnych káv nedostáva dostatočnej pozornosti? Nemohli sme s vami viac súhlasiť, a preto sme boli tak nadšení, že sme narazili na tento jedinečný nápad na jablkový mušt Chai latte od Cross Country Café! Ukážu vám, ako spojiť dva už chutné teplé nápoje do jedného.

Sviatočná káva, slová na rozlúčku

Čo najzvláštnejšie robíte s kávou počas sviatkov? Radi by sme od vás počuli.

Nehanbite sa a napíšte nám do sekcie komentárov nižšie a dajte nám ešte viac nápadov na prázdninovú kávu.

Categorized in: