Aj keď si malá časť mňa praje, aby moje deti zostali navždy malé, nemožno poprieť, že rastú rýchlo, aj keď len na základe výšky.

Keďže oni stále pomerne mladý, no vždy hľadám spôsoby, ako pomôcť zdokumentovať ich detské časy a všetky tie vzrušujúce zmeny, ktorými prechádzajú, aby sme sa na nich mohli nostalgicky spolu pozrieť neskôr, keď budú staršie a budú chcieť dozvedieť sa viac o ich skorších charakteristikách a osobnostiach.

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIDIY graf výšky

Jednou z mojich obľúbených spoločných myšlienok vo svete rodičovstva je myšlienka vedenie výškového grafu ktorý sleduje, o koľko deti v priebehu času vyrástli, ale ako sme si istí, nikoho, kto vie, akí sme prefíkaní, neprekvapí, radšej by sme našli svoj vlastný spôsob, ako si vyrobiť vlastnú výšku, než len kupovať -vyrobené druhy, ktoré sa predávajú v obchodoch.

Skvelé DIY výškové tabuľky, ktoré by ste mali vyskúšať

Pre prípad, že sa vám myšlienka vytvorenia vlastného výškového grafu pre vaše deti páči rovnako ako nám, ak nie viac, tu sú niektoré z najlepších (a najroztomilejších) nápadov, návrhov a návodov, s ktorými sme sa stretli zatiaľ v našom hľadaní inšpirácie a vedenia!

1. Graf rastu jednoduchého DIY pravítka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ človeka, ktorý miluje mať všetko vo svojom dome rovnako estetické a ladiace s akýmsi prirodzeným, staromódnym vzhľadom, až po tie najmenšie výstavné predmety a veci, ktoré máte pre svoje deti? V takom prípade, najmä ak máte radi drevený povrch rovnako ako my, myslíme si, že by ste mohli zbožňovať tento jednoduchý nápad na morené drevo a farby od spoločnosti Stará soľná farma ktorý vyzerá ako jumbo verzia pravítka zo starej školy!

2. Magnetická tabuľka rastu pretekárskych áut

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vynaložiť čas a úsilie na vytvorenie vlastného výškového grafu na použitie s vašimi deťmi, radšej by ste vytvorili niečo, na čo sa budú skutočne radi pozerať a používať? Potom je možno najlepší nápad tematizovať to po niečom, čo ich baví! Ak sú vaše deti čo i len z polovice tak fascinované autami ako naše, potom si myslíme, že by ste tento spôsob mohli oceniť Abby Lawson mapuje jej proces vytvárania výškového grafu, ktorý vyzerá ako vertikálna cesta s malými magnetickými autíčkami, ktoré označujú výšku každého dieťaťa.

3. Jednoduchá drevená tabuľka výšky v 5 jednoduchých krokoch

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Páčila sa vám myšlienka vytvoriť si vlastný drevený výškový graf ako prvý koncept, ktorý sme vám ukázali, ale necítite sa príliš pripútaní k staromódnej estetike motívu pravítka? No, ak ste niekedy boli veľkým fanúšikom pridávania bolestivých detailov do vecí, možno by ste si lepšie rozumeli, keby ste vyskúšali túto príručku od Angiein zoznam! Ich hotový výrobok je tiež drevený, ale skutočné zameranie je tu v maľovanom prevedení.

4. DIY rastový graf darček pre bábätko

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Si vlastne? taký veľký fanúšik nostalgie a rodinného času, ktorý prichádza s výškovými tabuľkami, s ktorými by ste si takmer želali, aby ste s nimi mohli zdieľať rovnakú radosť všetky nových rodičov, ktorých poznáte, keď sledujete, ako ich vlastné deti rastú a pripravujú sa na prvé kroky? No, s týmto rozkošným nápadom na darček pre bábätko DIY od Bump Smittenvlastne môžeš! Pozrite sa lepšie na ich stránku a zistite, ako vyrobili tento super roztomilý domáci skladací výškový graf v malej drevenej darčekovej krabičke.

5. Vyšívaná tabuľka výšky mušelínu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ človeka, ktorému sa lepšie darí s mäkkými nástrojmi a technikami na báze tkanín, namiesto toho, aby ste pracovali s drevom a inými tvrdými materiálmi? Potom máme pocit, že by ste práve vy mohli byť dokonalou osobou na výrobu niečoho takého, ako je tento krásny vlastný vyšívaný výškový graf načrtnutý krok za krokom prekvapivo jednoduchým krokom Twirling Betty! Stále vám tiež ukazujú, ako sa dá namaľovať šablóna na jednej strane, ale skutočný šarm v tomto vzore látok v štýle rolovania je určite vo vyšívaní.

6. Vlastná maľovaná tabuľka rastu názvu dreva

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno sa vám skutočne páčil nápad starého módneho dreveného pravítka, ktorý ste už v našom zozname videli, no nemôžete sa ubrániť myšlienke, že niečo s trochu farebnejším a zábavnejším prispôsobením by mohlo byť trochu viac podľa vášho vkusu? V tom prípade by sme absolútne povzbudzujem vás, aby ste si overili, ako na to Domáca nedokonalosť vyrobili tieto extra roztomilé a pestrofarebné maľované tabuľky dreveného pravítka so šablónovými menami pre každé dieťa! Páči sa nám, že dokonca načrtli techniku, ako získať ten očarujúci zámerne zvetraný vzhľad.

7. Graf rastu DIY plátna

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sa vám páčil základný koncept vzoru plátna v štýle rolovania, ktorý sme vám ukázali vyššie, ale nie ste dosť skúseným nadšencom vyšívania, aby ste zvládli ručné vyšívanie dielu, ako ste tam videli? Potom si myslíme, že by ste mohli vychádzať o niečo lepšie s niečím, ako je tento jednoduchý graf na plátne Craft Lady Lindsay ktorá bola vyplnená šablónami a nažehľovaná na obtlačky namiesto nite.

8. DIY drevená rastová tabuľka a medzníková pamäťová doska

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Páčila sa vám myšlienka vytvoriť výškovú tabuľku, ktorá je o niečo interaktívnejšia a zábavnejšia pri práci s vaším dieťaťom, ale nie ste si istí, či je myšlienka áut presne taká, akú ste mali na mysli? Potom možno radšej urobíte tú svoju viac ako aktivitu a menej ako tematickú hračku! Osobne sme posadnutí touto ručne kreslenou drevenou výškovou náložou a pamäťová doska z Láska + brokolica. Sprievodca vám ponúka všetky druhy roztomilých návrhov založených na pamäti na zdokumentovanie rokov vášho dieťaťa spôsobom, ktorý je skutočne veľmi jedinečný!

9. DIY drevený rastový strom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Upútali sme vašu pozornosť teraz, keď sme začali hovoriť o práci so značkami a možnostiach kreslenia, pretože to je to, čo vy a vaše deti najradšej robíte, ale hľadáte niečo trochu rozmarnejšie? Potom možno radšej vytvoríte drevený rastový strom, ako je tento Zmysluplná mama! Ukážu vám, ako vytvoriť presné merania na jednej strane a ručne nakresliť krásny strom na druhej strane. Tiež vám ukážu, ako nechali svoje deti vytvárať „listy“ alebo kvety, ktoré zdobia konáre!

10. Graf rastu strunového umenia

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ remeselníka, ktorý miluje robiť takmer každý projekt, ktorý využijete, ako príležitosť pre techniky zmiešaných médií, pričom využijete viac ako jednu zručnosť a materiál na rovnakom mieste? No, ak ste držali krok s remeselnými trendmi a považovali ste strunové umenie za také zaujímavé ako my, potom si myslíme, že tento roztomilý DIY výškový graf s monogramom strunového umenia by mohol byť presne to, čo hľadáte! Získajte viac podrobností s láskavým dovolením Hometalk.

11. Šitá tabuľka rastu závesného bannera

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Skutočne sme vás väčšinou zaujali našou zmienkou o výrobe tabuľky výšky látky, ktorá dobre využije vaše šijacie schopnosti, no vždy ste boli skôr výrobcami odevov a šijacími nadšencami než odborníkmi na ručné vyšívanie a ozdobné šitie? Potom si možno budete trochu lepšie rozumieť s touto šitou tabuľkou výšky látky od Klenoty doma! Ukazujú vám, ako si prilepiť prázdny biely stred, na ktorý môžete ručne písať veci pomocou fixky na látku pre väčšiu personalizáciu.

12. Maľovaný graf rastu šípky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj ste sa pri posúvaní najviac zaujímali o drevené nápady, pretože sa v skutočnosti snažíte zvýšiť svoje skúsenosti v skutočných projektoch na spracovanie dreva, takže ste sa držali niečoho jednoduchého, čo vám umožní vytvoriť nový drevený tvar? radšej ako pracovať s vopred narezaným obdĺžnikom? Potom sme si celkom istí, že sme pre vás našli projekt v tomto rozkošnom a pestro maľovanom DIY grafe rastu drevených šípov načrtnutých krok za krokom jeseň + jaseň.

13. Tabuľka rastu dĺžok stuh

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj vás veľmi zaujíma základná koncepcia výškových tabuliek, ale nie ste si istí, či máte skutočne miesto na stene vo svojom malom byte na veľký kus dreva alebo celý látkový zvitok? Možno by ste radšej dokumentovali všetky meniacich sa rozmerov vašich detí, a nie len toho, aké vysoké sú, ako krajčírka pri meraní. V oboch prípadoch máme pocit, že by ste mohli nájsť väčšie uspokojenie v tomto super jedinečnom nápade Zmysluplná mama ktorý vám ukáže, ako používať zábavné a farebné dĺžky stuhy na zdokumentovanie všetkých rôznych spôsobov, ako môže telo rásť! Milujeme spôsob, akým sa rozhodli nechať svoje všetky spolu na krúžku na kľúče a zavesiť ho na kľučku dverí.

14. Jednoduchý pruhovaný rastový graf

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by vás stále najviac zaujímali nápady na grafy výšok DY, ktoré zahŕňajú maľovanie a drevo, ale necítite sa ako estetické pravítko, tu je roztomilá alternatíva vo farbe blokov, ktorá vám stále poskytuje základy, ak to, čo chcete hľadám! Tento návod od Stará soľná farma vám ponúka niekoľko tipov na vytvorenie pruhovaného vzhľadu, ktorý vyzerá ako farebné bloky naukladané na seba, pričom každý predstavuje polovicu stopy pre presné merania uprostred zábavy.

15. Graf rastu lietadla vlastnými rukami

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Prechádzali ste si náš zoznam a celý čas premýšľali o tom, aký roztomilý bol výškový graf s tematikou áut, ale viete, že vaše dieťa je oveľa väčším fanúšikom vecí, ktoré lietajú po oblohe, a nie rýchlej jazdy po ceste? Potom by sme boli ochotní sa staviť, že budete mať oveľa väčší úspech s týmto rozkošným DIY výškovým grafom s tematikou lietadla od Kelly Leigh tvorí!

Urobili ste iný druh úžasného DIY rastového grafu, ktorý ste naozaj milovali, ale ktorý tu v našom zozname nevidíte? Povedzte nám všetko o tom, čo ste vytvorili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie vašej dokončenej práce v sekcii komentárov!

Categorized in: