Vždy vyrábame pre našich rodinných príslušníkov a priateľov a príležitostne aj pre seba, ale v poslednej dobe sme premýšľali o tom, aké pekné by bolo vyrábať pre našich domácich miláčikov.

Naša mačka a pes sa vždy stáčajú na tých najzábavnejších miestach v dome a my sa nemôžeme ubrániť myšlienke, že v koši na bielizeň alebo v krabici, z ktorej sme práve niečo vybalili, nevyzerajú práve najpohodlnejšie.

To je dôvod, prečo sme v poslednej dobe nechávali oči na nohe kvôli úžasným návodom pre domácich majstrov.

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIPosteľ pre domácich miláčikov

DIY nápady na posteľ pre domáce zvieratá

Zaujíma vás rovnako ako nás, ak nie ešte viac, myšlienka vyrobiť pre svojich chlpatých kamarátov posteľ pre domácich miláčikov? Pozrite si týchto 15 fantastických nápadov, návrhov a návodov, na ktoré sme doteraz narazili pri našom hľadaní.

1. Urob si sám viazaný fleece pelech pre domáce zvieratá

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Dúfate, že zo svojho štvornohého priateľa spravíte domáce zvieratko z niečoho veľmi mäkkého, pretože chcete, aby sa cítili pohodlne, ale nemáte skúsenosti so šitím? Potom si myslíme, že vás skutočne veľmi poteší, keď zistíte, že tento konkrétny pelech pre domáce zvieratá z Poctivá kuchyňa je vyrobený výhradne uzlovaním a nie ihlou a niťou! Toto je skvelý dizajn pre každú stranu domáceho maznáčika, od malých mačiek až po veľmi veľkých psov.

2. Vedľa stola domček pre domáce zvieratá

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj trénujete svojho psa na noc, pretože vďaka rutine sa cíti bezpečne, ale radi ho držíte blízko, aby sa necítil sám? No, ak máte nejaké skúsenosti s jednoduchými úpravami nábytku, potom si myslíme, že by ste to mohli naozaj oceniť Woodshopové denníky vyrobili tento nočný stolík domček pre domácich miláčikov, ktorý sa dá zavrieť ako prepravka, ale ktorý sa hodí k vášmu interiéru a udrží vášho domáceho maznáčika blízko vás.

3. Tkaný a zvýšený pelech pre domáce zvieratá

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Zdá sa vám, že podlahy vášho domu sú v zime veľmi chladné, a tak by ste svojmu miláčikovi radšej urobili posteľ, ktorá ho zdvihne z dosiek, aby zostali o niečo teplejšie? No, najmä ak je váš pes veľmi veľký, potom si myslíme, že sa vám bude páčiť Nebolo by to krásne vyrobili ste túto posteľ z tkaných pásov na drevenej platforme a prikryli ju vankúšom (ktorý si môžete vyrobiť alebo kúpiť).

4. Urob si sám bočný stôl vankúš posteľ

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sa vám páčila myšlienka urobiť pelech pre domáce zvieratá na nočnom stolíku, ale váš pes je najradšej v obývačke, kde trávi čas celá vaša rodina? Potom by ste možno mali viac šťastia pri výrobe niečoho takého, ako je táto malá vydutá podušková posteľ s vyhĺbeným bočným stolíkom načrtnutá peknými a jednoduchými krokmi vďaka 86 citrónov! Dokonca vám ukážu, ako obliecť priestor vo vnútri ako malú spálňu.

5. Kryté vankúšové paletové lôžko

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte urobiť svojmu miláčikovi trvalé lôžko, ktoré zostane na mieste, do ktorého ste ho umiestnili, radšej by ste sa ubezpečili, že to bude vyhovovať aspoň priestoru a vášmu zariadeniu? No, ak máte trochu vintage rustikálny estetický zážitok, potom je možné, že oceníte túto poťahovú posteľ pre domácich majstrov načrtnutú v jednoduchých a jasných krokoch. Márnotratné kúsky.

6. Nešitá posteľ pre domáce zvieratá vyrobená zo starých džínsov

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ remeselníka, ktorý má rád DIY projekty, ktoré tiež nejakým spôsobom zahŕňajú upcykláciu, ale ste tiež fanúšikom gýčových, kreatívnych kúskov, vďaka ktorým ľudia vyzerajú dvakrát? V takom prípade si myslíme, že sa poriadne nakopnete Heart Dogs vyrobili túto zábavnú posteľ pre domáce zvieratá so skríženými nohami z džínsov, vďaka ktorým bude vyzerať a cítiť sa, ako keby váš maznáčik sedel niekomu na kolenách, aj keď musíte vstať a robiť veci namiesto toho, aby ste boli pripútaní na gauči.

7. Tričko stan pre mačky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte v úmysle vyrobiť si vlastný pelech pre mačky, ale pracujete s obmedzeným rozpočtom a chcete, aby boli veci jednoduché a čo najlacnejšie? Potom by ste si možno lepšie rozumeli s niečím ako je tento rozkošný mačací stan vyrobený zo starého trička a drôteného vešiaka! Nájdete tu všetky kroky, ktoré potrebujete, aby ste to dosiahli Pokyny.

8. Malé zvieratko teepee

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme vás teraz zaujali, keď sme spomenuli vtipný nápad mačacieho stanu, no vy by ste radšej vytvorili verziu, ktorá vyzerá o niečo luxusnejšie, než len tričko natiahnuté cez ohnuté ramienka? Potom by ste možno mali viac šťastia pri výrobe niečoho ako toto rozkošné látkové a drevené paličkovité teepee pre mačky, o ktorom nájdete podrobnosti Fudge and Joy!

9. Potiahnutý penový vankúš pre mačky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Je vaša mačka tým typom zvieraťa, ktoré miluje zaliezanie do útulných malých priestorov, vďaka ktorým sa cíti bezpečne a teplo, takže ste hľadali niečo, čo je trochu viac ako lusk? Potom by sme určite odporúčame vám vyskúšať si jednoduché kroky Hanna nasledovalo vytvorenie tejto pohodlnej penovej vankúšovej postele, ktorá má mierne vyvýšený vrch, ale nie tak vysoký ako návrhy stanov, ktoré ste videli predtým.

10. Kartónová pet raketa

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste vlastne ten typ remeselníka, ktorý vždy uprednostňuje konštrukciu nejakej skutočnej konštrukcie ako napríklad šitie alebo upravovanie už existujúcich vecí? No, najmä ak ste tiež milovníkom noviniek, potom máme pocit, že táto veselá maľovaná kartónová mačacia raketa by mohla byť trochu viac vo vašej uličke! Pozrite sa lepšie, ako sa to robí Makezine.

11. Retro pohovka pre psíka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V tejto chvíli sme už veľa hovorili o gýči a upcyklácii, ale ste tiež veľkým obdivovateľom všetkých vecí retro až do takej miery, že by ste chceli, aby aj posteľ vášho domáceho maznáčika mala nejaký štýl? Potom by ste sa možno mali pozrieť ako Vystrihnúť a ponechať vyrobili túto veselú retro posteľ inšpirovanú 70. rokmi zo starej zásuvky! Môžete si vybrať akúkoľvek farbu laku a dizajn látky.

12. Pelech pre psa na kufre s vaničkou na hračky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vyrobiť pelech pre domáce zvieratá z niečoho retro alebo vintage, radšej by ste tomu dali nejaký moderný nádych v hotovom výrobku? Potom by ste si možno radšej vyskúšali vyrobiť niečo ako tento vankúšový pelech pre domáce zvieratá vyrobený zo starého kufra! Milujeme cestu Vyrobte si svoje šťastie načrtáva proces tak jasne a tiež vám ukazuje, ako pridať malú škatuľku na hračky dopredu, kde si vaša mačka alebo pes môžu nechať svoje obľúbené.

13. Lakovaná pneumatika pre psíka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále vás najviac zaujíma štýl pelechu pre domáce zvieratá, ktorý vám umožní niečo zmeniť na pútavý? a pohodlný kúsok, no máte záujem o modernejší a možno aj industriálny šik vzhľad ako retro a vintage veci, ktoré ste videli? Potom by sme určite odporúčame pozrieť sa ako Prakticky funkčný vyrobil tento zábavný pelech pre psa z pestrofarebnej automobilovej pneumatiky!

14. Pes murphy pelech

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Sú vaši domáci miláčikovia dostatočne veľkí na to, aby ste pre nich potrebovali celkom priestrannú posteľ, no aj keď na to technicky máte priestor, nemôžete ho mať celý deň povaľovaný, keď potrebujete túto miestnosť využiť? V takom prípade máme pocit, že s niečím takým, ako je táto psí murphy, by ste si mohli rozumieť o niečo lepšie! Domčeky, močiarne psy vás krok za krokom prevedie procesom výroby z kúska police.

15. Lanová misa mačacie lôžko

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste nikdy neskúšali projekty na ovíjanie lana, s ľútosťou vám musíme oznámiť, že ste prišli o niečo skutočne zábavné! Vedeli ste, že pomocou tejto techniky môžete vyrobiť aj pelechy pre malé mačky? Napravte situáciu tak, že vyskúšate túto malú posteľ z Lia Griffithová to je trochu extra špeciálne vďaka tomu, že je to aj v skutočnosti v tvare mačka!

Vyrobili ste už pre svojho domáceho maznáčika iný druh úžasného DIY pelechu, v ktorom radi spia, ale v našom zozname nevidíte nič podobné? Povedzte nám všetko o tom, čo ste urobili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie vašej dokončenej práce v sekcii komentárov!

Categorized in: