Prázdniny sa síce po roku skončili, ale to neznamená, že zimné počasie čoskoro pominie! Toto ročné obdobie, tesne po novom roku, je vlastne také, keď to robíme obaja a používať najviac pletenie.

Ak sa nás spýtate, je to ideálny čas na to, aby ste zostali a schúlili sa pod prikrývku alebo pod afganskú priadzu, ktorú ste si vyrobili predtým, zatiaľ čo budete pozerať film a používať svoje obľúbené zručnosti pri výrobe priadze, aby ste si vytvorili novú! To je dôvod, prečo sme držali oči na stopkách kvôli úžasným novým afganským vzorom pletenia, ktoré sme nikdy predtým neskúšali.

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIAfganské vzory pletenia

Krásne pletené afganské vzory

Cítite rovnako nadšenie ako my z myšlienky vyrobiť nový zimný afganský model, ktorý ste ešte nikdy neskúšali? Potom si pozrite týchto 15 fantastických nápadov, návrhov a návodov, na ktoré sme doteraz narazili pri hľadaní inšpirácie a vedenia!

1. Deka Stormy Weather

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste vo svete pletenia tak trochu začiatočníci, ale stále sa cítite veľmi odhodlaní upliesť si celú prikrývku, aj keď by ste chceli veci zjednodušiť? V tom prípade by sme určite odporúčame pozrieť sa, ako pochádza deka Stormy Weather Bernat Design Team bola vykonaná. Vyrába sa z objemnejšej priadze, ktorá vám pomôže upliesť ju o niečo väčšou rýchlosťou a budete pracovať priamym podväzkovým stehom, aby veci boli vhodné pre začiatočníkov.

2. Slip Stitch Sampler afganský

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste o niečo pokročilejší vo svojich pletacích zručnostiach a tiež typ človeka, ktorý zbožňuje vzory, ktoré majú čo najviditeľnejší vzor, ​​textúru a zaujímavé šitie? V tom prípade máme pocit, že budete láska tento Slip Stitch Sampler z Afganistanu Značka leva to je nabité všetkým vyššie uvedeným! Získate prácu s farbami, zmeny smeru pre zaujímavú konštrukciu a všetky druhy vzorov stehov, ktoré sú založené na jednoduchom klznom stehu.

3. Babičkin obľúbený afganský sviatok

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vieme, že sme práve hovorili o tom, ako sa prázdniny skončili, ale na budúci rok sa nikdy nemôžete príliš pripraviť, však? V skutočnosti, ak máme byť úprimní, nemohli sme si pomôcť a nezahrnuli sme tento vzor Patons nazývaná Babičkina obľúbená dovolenka afganská, pretože v momente, keď sme sa na ňu pozreli, naša myseľ začala blúdiť všetkými rôznymi farebnými možnosťami, ktoré by vyzerali rovnako pôsobivo a vzrušujúco ako pôvodná dovolenková téma!

4. Zimný tanec Afganistanu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme upútali vašu pozornosť, keď sme začali hovoriť o myšlienke vyrobiť prikrývku alebo afganskú prikrývku, ktorá zahŕňa všetky druhy zaujímavých vzorov stehov, pretože ste úplný nadšenec pre textúry, ale žiadna z vecí, ktoré ste doteraz videli, vás nezaujala pretože si nie ste istí, že chcete toľko výmeny farieb? V tom prípade by sme absolútne odporúčame pozrieť sa ako Štúdio Fifty Four Ten vytvoril tento krásny afganský vzor zimného tanca!

5. Detská deka Chunky Checks

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Prechádzali ste si náš zoznam a dúfali, že nájdete perfektný vzor pre priateľa alebo člena rodiny, ktorý má bábätko, a vy nechcete niečo teplé a zimné ako tieto, ale uprednostňujete klasickejšiu veľkosť detskej deky? V tom prípade si myslíme, že by ste si mohli trochu lepšie rozumieť s niečím podobným vzoru detskej deky Chunky Cheeks Čučoriedková stodolanajmä ak sa stále cítite fascinovaní myšlienkou zapojiť veľa variácií stehov a textúry vzoru.

6. Podkova Cable deka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Odkedy sme sa prvýkrát naučili pliesť, kabeláž bola jednou z našich veľmi obľúbené techniky, bez ohľadu na vzor. Sme však trochu hákliví na to, ako káble vyzerajú, keď sú vyrobené v takom veľkom meradle, takže nie vždy máme ľahké nájsť vzory prikrývok z káblových pletenín, ktoré naozaj milujeme. Tento krásny vzor z Bernard s názvom Horseshoe Cable deka je výnimkou!

7. Snuggly Chunky Cable deka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Či sme? naozaj vzbudili váš záujem, keď sme začali hovoriť o prikrývkach, ktoré zahŕňajú vzory kabeláže, ale nie ste si istí, či je vyššie uvedený dizajn skutočne ten pravý pre vás? Potom je tu ďalšia krásna možnosť na zváženie! Táto prikrývka Snuggly Chunky Cable je podrobne načrtnutá Daisy Grey úplety je typ dizajnu, ktorý je v skutočnosti oveľa jednoduchší, ako sa zdá, a preto je dobrým druhým alebo tretím veľkým káblovým projektom pre niekoho, kto sa možno ešte len učí.

8. Laurie deka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále vás zaujíma myšlienka vizuálneho vzoru vytvoreného z textúry stehu, ale dúfate aj v niečo trochu jemnejšie a zároveň minimalistickejšie? Potom už nehľadajte, pretože tento vzor z Kiku Knits možno máte len to, čo potrebujete! Deka Laurie je jednoduchý vzor stehu, ktorý vám dáva monochromatické vyvýšené pásiky v tvare V.

9. Deka Boulevard

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste začiatočník, ktorý urobil naozaj sa vám páči myšlienka vyrobiť prikrývku s podväzkovým stehom, ale tiež sa nemôžete ubrániť otázke, či je čas predstaviť aspoň málo všívanie vzoru do vašej práce? V takom prípade si myslíme, že by ste si s týmto vzorom mohli celkom dobre rozumieť Štúdio Fifty Four Ten s názvom The Boulevard deka, ktorá vám ukáže, ako vytvoriť jednoduché pruhované časti s jedinou variáciou stehu.

10. Slávnostná hviezda Afganistanu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Rovnako ako sme povedali pri predchádzajúcej deke s prázdninovou tematikou, ktorú sme vám ukázali; Najlepšia časť tohto krásneho dizajnu je pre nás jeho pôsobivý tvar hviezdy a pruhovaný vzor a myslíme si, že by vyzeral úžasne vo všetkých druhoch rôznych farebných schém ako len v tomto vianočnom dizajne! Získajte všetky podrobnosti o výrobe tejto afganskej slávnostnej hviezdy Bernard.

11. Hádzanie super robustným káblom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste úplným milovníkom káblov, ako sme o tom hovorili predtým, ale tiež veľmi uprednostňujete menšie, koncentrovanejšie káble? Osobne ich robíme najradšej, keď vzor robí široké káble, ktoré pozri robustné, ale samotná priadza a stehy, ktoré tvoria káble, sú jemnejšie. Presne z toho je tento vzor Dámske vzorys názvom Super Chunky Cable throw, funkcie!

12. Deka Pine Island

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti stále listujete v našom zozname a hľadáte menšiu detskú deku, ktorá bude dostatočne teplá na zimu a dostatočne malý pre bábätko, no hľadáte ešte detailnejšie vzory prešívania, ako je ten, ktorý ste videli vyššie? V tom prípade by sme absolútne odporúčame pozrieť sa na tento dizajn načrtnutý v úžasne jasných detailoch Prefíkaný!

13. Fabriana Zimná deka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno tvrdo pracujete na tom, aby ste postúpili cez začiatočné fázy pletenia a dostali sa k detailnejším vzorom stehov, ale naozaj ste stále na mieste, kde sú pletené a obrubové stehy jediné, čo cítite. Super ste si istý, takže stále dúfate, že sa ich budete držať? V tom prípade sme do značnej miery presvedčení, že tento dizajn z Kolekcia Freya Esme môže to byť pre vás ďalší najlepší krok! Ukazujú vám, ako v tejto zimnej prikrývke Fabriana vytvoriť malé kontrastné línie podväzku z inak pevného úpletu.

14. Zimná pšenica girasole

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Žijete na mieste, ktoré je v zime oveľa miernejšie, takže hľadáte niečo, čo vám prinesie oveľa ľahší hotový výrobok, no zároveň ste veľmi pokročilí vo svojich pletených zručnostiach a nebojíte sa čipky? V takom prípade si myslíme, že by ste práve vy mohli byť dokonalou osobou na to, aby ste tejto úplne úžasnej zimnej zimnej girasole obkreslili steh po stehu. lícovým lícovým pokus!

15. Deka Cuddly Quick Knit

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj máte veľký záujem naučiť sa, ako vykonávať jednoduchú výmenu farieb, pretože ste to nikdy predtým neskúšali, ale stále sa cítite trochu vystrašení? Potom by sme určite odporúčame pozrieť sa na to, ako priamočiara je táto deka Cuddly Quick Knit Mama in A Stitch je! Je to skvelý spôsob, ako si precvičiť základné pruhovanie.

Poznáte kolegu zanieteného pletiara a kutila, ktorý si už nejaký čas chce upliesť pekný, plyšový zimný Afganec, no má problém nájsť vzor, ​​ktorý by sa mu naozaj páčil? Zdieľajte s nimi tento príspevok, aby ste im poskytli niekoľko ďalších krásnych možností na zváženie!

Categorized in: