Pozrite si týchto 15 zábavných a jednoduchých jablkových aktivít pre deti! Nájdete tu jednoduché aktivity STEAM, praktické učenie a nápady na zmyslové hry, to všetko s jablkovou tematikou.

Aktivity s tematikou Apple

September je tu a to znamená, že chladnejšie počasie, škola a jablká! Aktivity s tematikou Apple sú skvelým spôsobom, ako si precvičiť všetko od písmen a číslic, užiť si zmyslovú hru a nápady na pare. Sú to zábavné nápady, ktoré môžete urobiť pred a po zbere jabĺk alebo potom, čo si zoberiete bušeľ jabĺk z trhu!

Umývanie jabĺk: Super ľahká jesenná aktivita pre batoľatá

Aktivity Apple na jeseň

 1. Pripravte si najlepšie voňajúce jablkové cesto pomocou tohto jednoduchého receptu na cesto bez varenia. Jeseň je ideálny čas na prípravu tohto domáceho jablkového koláča s receptom na cesto pre vaše deti! Je jemná, mäkučká a vonia ako jablkový koláč!
 2. Jablkový koláč Oobleck. Tento jablkový koláč oobleck je zábavná a jednoduchá senzorická aktivita pre deti! Super lacný kuchynský vedecký experiment, ktorý môžete vyskúšať túto jeseň!
 3. Premeňte jablká na šumivé jablkové sopky! Toto je zábavný a jednoduchý vedecký experiment pre deti! Táto jednoducho nastaviteľná aktivita STEM je ideálnou aktivitou na jeseň doma alebo v triede.
 1. Umývacia stanica Apple: Senzorický kôš s jednoduchým pádom pre batoľa. Činnosť umývania jabĺk je zábavná a super jednoduchá činnosť, ktorú si môžete nastaviť na jeseň! Ideálny spôsob, ako zamestnať vaše batoľa alebo predškoláka túto jeseň.
 2. Magnetický senzorový kôš na triedenie Apple je zábavný triediaci a senzorický kôš STEM pre batoľatá a predškolské deti. Je to skvelá zmyslová aktivita na jeseň.
 3. Jablkový strom Q-Tip Counting Activity pre predškolákov je zábavná jesenná vzdelávacia aktivita. Skvelé pre predškolskú jednotku s jesennou alebo jablkovou tematikou.
 1. Aktivita počítania jabloní s vatou je zábavná praktická matematická aktivita pre predškolákov. Je to tiež skvelý spôsob, ako si precvičiť jemnú motoriku.
 2. Sticky Wall na triedenie tvarov jabĺk je zábavné triedenie tvarov pre batoľatá a predškolské deti. Je to skvelá aktivita, ktorú môžete zahrnúť do jednotky s tematikou jablka.
 3. Senzorický kôš Apple Bubble Foam je zábavný a „čistý“ senzorický kôš pre batoľatá a predškolské zariadenia na jeseň. Super jednoduchý a skvelý spôsob, ako ich zamestnať!

Viac aktivít Apple pre deti

 1. Apple Picking Sensory Bin je hravý jesenný senzorický kôš pre deti a zábavný spôsob, ako posilniť ich jemné motorické zručnosti pri zbieraní jabĺk!
 2. Senzorický zásobník na jablkovú polievku pre deti je zábavný a jednoduchý senzorický zásobník pre batoľatá a predškolákov. Super ľahké učenie zmyslových aktivít!
 3. Apple Color Sorting Sensory Bag je skvelý spôsob, ako si túto jeseň precvičiť rozpoznávanie a triedenie farieb s batoľatami a predškolákmi.
 1. Cotton Ball Apple Tree Cotton Ball Apple Tree Craft je zábavné a jednoduché jabĺčkové remeslo s jemným motorom pre predškolákov a škôlkarov. Je to skvelá jesenná aktivita!
 2. Apple Post-it Letter Match. Toto je skvelá jesenná aktivita pre batoľatá a predškolákov, ktorá im pomôže precvičiť si rozpoznávanie písmen na farebnej jabloni, ktorá sa dá ľahko vyrobiť!
 3. Letter Aa Sticky Wall je zábavná a jednoduchá aktivita pre batoľatá a predškolákov a skvelý spôsob, ako si precvičiť rozpoznávanie písmen.

Vhodnosť podľa veku pre aktivity spoločnosti Apple

Táto aktivita je vhodná pre batoľatá, predškolské deti, deti z materskej školy vo veku od 3 rokov. Moje deti majú 4,5, 4,5 a 8 rokov.

Úroveň neporiadku pre aktivity Apple

Úroveň neporiadku pri týchto činnostiach sa líši.

Ťažkosti pri vytváraní

Líši sa od veľmi jednoduchých až po mierne.

Zručnosti vyvinuté

Zmyslová hra, rozvoj jazyka, rozpoznávanie čísel, rozpoznávanie farieb, koordinácia oko-ruka, jemná motorika, nápaditá hra, kreativita.

Zásoby

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

Knihy, televízne programy a súpravy na hranie!

kniha: Vzrušujúce senzorické koše pre zvedavé deti

Vedeli ste, že som napísal knihu zmyslových košov? Pre viac informácií kliknite sem Vzrušujúci senzorický kôš pre zvedavé deti. Alebo si vezmite svoju kópiu na Amazon.

Nudné popoludnia sú vzrušujúce vďaka úžasným nádobám na zvieratá, ako je Salty Shark Bay alebo Yarn Farm. Zásobníky na hranie ako Birthday Cake Senzory Play alebo Bubble Tea Party podporujú kreativitu a predstavivosť. A vaše deti si užijú toľko zábavy, že ani nebudú vedieť, že sú stále múdrejšie s aktivitami STEAM (veda, technológia, inžinierstvo, umenie a matematika), ako sú drez alebo plávajúca polievka, magnetický hon na písmená alebo naberačka a počítanie zmrzliny.

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Super STEAM kniha aktivít pre deti

Učenie sa všetkého o vede, technike, inžinierstve, umení a matematike pripraví deti na školský úspech – a môže to byť taká zábava! Sledujte, ako si deti užívajú budovanie zručností STEAM, keď farbia priateľské ryby, pomáhajú vode nájsť cestu ku koreňom stromov, riešia matematické problémy s bludiskami a ďalšie.

Zistite viac a vezmite si svoju kópiu tu.

Určené pre predškolákov od 3 rokov.

kniha: Veľká kniha hádaniek pre deti

Hádajte mi toto: Aký je vzrušujúci spôsob, ako si precvičiť kritické myslenie a zároveň sa zabaviť? Veľká hádanka pre detisamozrejme! Od veselých slovných hračiek až po náročné hlavolamy si deti môžu vybudovať zručnosti na riešenie problémov pomocou stoviek hádaniek, ktoré im ukážu, ako myslieť mimo rámca.

 • 350 hádaniek pre deti— Užite si hodiny zábavy s hádankami, slovnými hračkami a vtipmi a matematickými a logickými hádankami, ktoré roztáčajú ich kolesá!
 • Zvýšte svoje zručnosti—Hádanky sa stávajú zložitejšími, ako deti postupujú knihou, a sú pre nich výzvou, keď sa zdokonaľujú v riešení hádaniek!
 • Dvakrát skontrolujte ich prácu— Deti si môžu svoje odpovede skontrolovať v zadnej časti knihy pomocou praktického kľúča.

Pomôžte deťom rozšíriť ich myslenie a zároveň sa zabaviť s touto puzzle knižkou pre deti!

Určené pre deti od 6 rokov staré a vyššie.

TV relácia: Curious Crafting

Som tak nadšený, že sa konečne môžem podeliť o moju novú remeselnú televíznu reláciu Curious Crafting, ktorá sa začala 1. júla o TVOkids a YouTube TVOkids!

Curious Crafting, odohrávajúci sa v dokonalom remeselnom priestore, je krátka séria v predškolskom veku o radosti z tvorby remesiel. Vediem rotujúci odliatok rozkošných malých predškolákov (vrátane mojich vlastných), ktorí vyrábajú kúzla z bežných predmetov v domácnosti.

V každej epizóde premieňame recyklované predmety na magické remeslá, ako je školský autobus z škatúľ od mlieka, bábka z papierového vrecka alebo korytnačka s vatovým tampónom. Tvorcovia sa učia a smejú sa pri každej činnosti a zároveň predvádzajú, čo dokáže ich mladá fantázia vytvoriť.

Curious Crafting zdieľa dobrodružstvo a radosť z tvorby umenia s lekciami tvorby remesiel doma.

Toto predstavenie určené pre batoľatá a predškolákov od 2,5 roka.

Hra je jadrom učenia v ranom veku a môže mať mnoho podôb. Jedným z najdôležitejších z nich je zmyslová hra pretože zapája všetky detské zmysly (chuť, hmat, čuch, zrak a sluch) a má ohromne pozitívny vplyv na vývoj mozgu.

Naše súpravy na zmyslové hry predstavujú niekoľko zábavných a jednoduchých spôsobov, ako udržať vaše dieťa zapojené a zároveň využívať zmyslovú hru na podporu mysle!

Nakupujte naše hotové hracie súpravy tu.

Určené pre predškolákov od 3 rokov.

BUDETE VYKONÁVAŤ TIETO AKTIVITY JABLKA SO SVOJMI DEŤMI? PRIPOJTE SI TO NA NESKÚ!

Categorized in: