Ak ste niekedy žili v dome s krbom, potom už viete rovnako dobre ako my, ako rýchlo sa to stane centrálnym centrom vo vašom dome, a to ako zo spoločenského hľadiska, tak aj z hľadiska organizácie miestnosti. Sú len dokonalým ústredným bodom pre toľko vecí!

ZOBRAZIŤ V GALÉRIINápady na priestorový krb

To je dôvod, prečo sme v poslednej dobe premýšľali nad tým, že by sme ten náš premenili, len aby vyzeral tak hodný uznania, ako keď sa pri ňom večer všetci zídeme, aby sme sa spojili s rodinou alebo s priateľmi.

Strávili sme celý týždeň hľadaním na internete, aby sme našli úžasné spôsoby, ako urobiť svojpomocne pretvorenie a postaviť skvelý krb, ktorý zapôsobí na každého!

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIObloženie krbu vlastnými rukami

15 najlepších nápadov na priestorový krb

Máte rovnaký záujem ako my, ak nie ešte viac, vytvoriť si svoj vlastný vlastný krb, krbovú rímsu a obloženie vo svojom dome?

Pozrite si týchto 15 úžasných nápadov, návrhov a návodov na priestorový krb, ktoré vám môžu pomôcť!

1. Obloženie krbu s kachľovou kachľou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte skúsenosti vo svete renovácií domov a hľadáte trochu výzvy, pretože ste presvedčení, že váš krb by mohol vyzerať naozaj krásne aj s nejakým detailom? V takom prípade si myslíme, že práve v tomto návode môžete nájsť to, čo hľadáte Jenna Kate doma! Pozrite sa, ako načrtli proces výroby obkladov v tvare rybej kosti spôsobom, ktorý je v skutočnosti oveľa jednoduchší, ako to vyzerá.

2. Jednoduchá domáca obstavba krbu s elektrickou krbovou vložkou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno vlastne vy nie máte na prvom mieste krb a obloženie, ale veľa času ste strávili tým, že ste si to želali a presne plánovali, kam ho umiestnite? Potom si myslíme, že práve vy by ste mohli byť dokonalou osobou, od ktorej vám poskytneme tento úžasný návod Bungalov H2O pokus! V skutočnosti vás naučia, ako si postaviť jednoduchý svojpomocný krb s elektrickou vložkou.

3. Urobte si svojpomocne obloženie krbu s drevenou rímsou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno už máte elektrický krb, s ktorým by ste mohli pracovať, ale čo sa týka priestoru okolo, zanecháva veľa požiadaviek? V tom prípade by sme absolútne odporúčame dobre sa pozrieť ako Opravte toto, postavte tamto nielen postavili svoj vlastný priestor na rámovanie svojho elektrického krbu, ale pridali nad neho aj krásnu rustikálnu drevenú rímsu ako dekoráciu.

4. DIY betónový krb

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Má váš domov v skutočnosti už skôr špecifickú estetiku, ktorá spadá niekde do priemyselného chic oddelenia, ale s trochu prirodzenejším alebo rustikálnym nádychom? Potom by sme boli ochotní sa staviť, že to obklopuje tento úplne úžasný domáci betón Dizajnér Trapped vám ukáže, ako urobiť okolo krbu, môže byť trochu viac vo vašej uličke!

5. Obloženie krbu a krbovej rímsy z bieleho dreva a dlaždíc

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Zaujal vás skutočne koncept vytvorenia bieleho krbu z dreva a kachlí, ako ste videli predtým, pretože ste si mysleli, že to vyzerá celkom elegantne, ale nie ste si istí, či chcete niečo tak zaneprázdnené, ako je vzor rybej kosti, ako je váš dlaždice sa týka? V takom prípade vám určite odporúčame, aby ste si pozreli tento návod s rovnými dlaždicami Dizajn knihy snov namiesto toho.

6. Úplná úprava krbu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno už máte krb s vlastným ohradením, no nemôžete sa ubrániť pocitu, že by mohol vyzerať ešte lepšie s trochou DIY vkusu? Potom sme si celkom istí Vytváranie domácej základne má presne to, čo hľadáte! Ich návod obsahuje jednoduchého sprievodcu krok za krokom, aby veci vyzerali trochu elegantnejšie pomocou jednoduchého tvarovania korunky a niektorých jedinečne vyzerajúcich šesťuholníkových dlaždíc, ktoré sa dajú ľahko usporiadať.

7. Ako vyrobiť realistický umelý krb a obklopovať

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by ste stále hľadali návod, ktorý vás naučí, ako postaviť provizórny krb tam, kde v skutočnosti neexistoval, tu je úžasný návod, ktorý vám poradí, aj keď sa vám elektrický ohrievač, ktorý ste videli v niektorých z týchto ďalších návrhov! Namiesto toho tento sprievodca krok za krokom od Milujem The Thompkins vás naučí, ako vytvoriť priestor a postaviť dekoratívny krb z dreva, ktorý je čisto pre rustikálny, domácky efekt.

8. Ako postaviť plnohodnotný krb od začiatku

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti hľadáte oveľa náročnejší a praktickejší projekt, pretože máte, ako sme už povedali, skúsenosti s intenzívnejšou rekonštrukciou a plne veríte, že si svoj vlastný krb dokážete postaviť úplne od začiatku? V takom prípade si myslíme, že spôsob naozaj oceníte Prenosný krb vás naučí, ako zabudovať celý úplne zapustený krb do steny s krásnym dekoratívnym rámom na stene mimo neho.

9. Premena mramorového krbu a krbovej rímsy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj vás zaujímajú tieto návody, ktoré hovoria o obkladoch, no hľadáte niečo, čo vyzerá trochu luxusnejšie ako klasické obkladačky do kúpeľne? V takom prípade máme pocit, že by ste mali o niečo väčší úspech s niečím takým, ako je tento návod Monica to chce ktorý vás naučí, ako namiesto toho urobiť nejaké mramorové obklady! Milujeme inak monochromatický biely efekt, ktorý necháva mramoru skutočne vyniknúť.

10. Lacná a jednoduchá úprava obstavby krbu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno máte veľký záujem o vytvorenie vlastného prostredia tam, kde ešte neexistuje, ale zároveň pracujete s malým rozpočtom? No, pokiaľ máte v blízkosti krbu trochu miesta na prácu, potom by ste možno dostali z cesty Kate Lamb vybudoval jednoduchý rám, ktorý má aj dekoratívnu rímsu a vyvýšená plošina okolo neho na ďalšie sedenie, prikrývka alebo dokonca knihy!

11. Starožitný drevený umelý krb a krbová rímsa

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme upútali vašu pozornosť naším rozprávaním o umelých krboch, ktoré v skutočnosti nezahŕňajú priestor na spálenie čohokoľvek, ale viac vás zaujala myšlienka vyrobiť niečo, čo by dekoratívne ladilo s vaším domom, než aby ste si robili starosti s výrobou interiéru? vyzerať realisticky? Ak má váš dom nejaký vintage vzhľad alebo štýlovo opotrebovanú estetiku, potom tento návod podrobne načrtne Anna Biela je určite ten pre teba!

12. Plášť a krb v remeselníckom štýle

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále sa necítite presvedčení o tom, čo ste doteraz videli na našom zozname, ale tiež viete, že máte za úlohu vytvoriť niečo, čo bude o niečo viac výpovedné? V tom prípade si myslíme, že jednoducho musieť pozrite si tohto úplného sprievodcu krok za krokom Make It, Love It ktorý vás naučí nielen vybudovať priestor s elektrickým ohrievačom s úplne vykachličkovaným a čisto vyzerajúcim rámom, ale tiež ho urobiť dostatočne širokým, aby sa k nemu vošiel aj nástenný televízor, priamo pod rímsu!

13. Aktualizácia krytého tehlového krbu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Už dlho začínate pri svojom staromódnom tehlovom krbe a ohradení a premýšľate, ako ho čo najlepšie aktualizovať bez toho, aby ste ho museli celé roztrhať? S potešením vám oznamujeme, že vaša trpezlivosť sa konečne vyplatila! Pozrite si tohto pekného podrobného sprievodcu od Nina Hendricková vám podrobne ukáže, ako odborne pokryli svoju tehlu bielym drevom a mramorom pre luxusnejší vzhľad.

14. Rustikálny DIY krb z drevených paliet

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len v prípade, že ste stále zaujatí myšlienkou vytvoriť nádherne rustikálny rám pre váš krb, ale ešte ste úplne nevideli ten, ktorý vás chytí, tu je ďalší koncept na zváženie! Tentokrát, Hometalk vám ukáže, ako upcyklovali a prerobili kusy dreva z paliet, aby vytvorili medzi dvoma policami nádherne inšpirovaný priestorový kúsok inšpirovaný statkom. Milujeme spôsob, akým pokračovali v drevenom obložení až po stenu, aby sa stretli so stropom nad krbom!

15. Renovácia krbu z mramorových kachlí

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by ste stále premýšľali o tom, ako veľmi ste zbožňovali rozprávanie o mramorových obkladoch, ktoré ste už videli, ale v skutočnosti sa vám to páčilo natoľko, že viac z toho je tu ďalší návod na zváženie! Urob si sám Divas ukazuje, ako rozšíriť tento mramorový obklad okolo, nahor a dokonca aj nadol, aby pokryl časť podlahy pred krbom, namiesto toho, aby ste sa zastavili po malom okraji a použili drevo inde.

Okolie krbu – záver

Poznáte ďalšieho nadšenca pre domácich majstrov a domácich majstrov, ktorý už dlho premýšľal o vytvorení vlastného krbu, ale o ktorom tiež viete, že by sa mu mohla hodiť malá pomoc a vedenie?

Zdieľajte s nimi tento príspevok, aby mali na výber všetky druhy inšpirácie, informácií a možností.

A nezabudniak by ste sa chceli pochváliť krbovou vložkou vo svojom dome, urobte tak a inšpirujte ostatných. Napíšte nám do poľa komentárov nižšie.

Categorized in: