V našom dome majú deti dve veľmi jasné obľúbené, pokiaľ ide o veci, ktoré môžete robiť, užívať si a zapojiť sa do tvorby a hudby. Cítime sa veľmi šťastní, že vychovávame malých, ktorí oceňujú takéto kreatívne, prospešné veci a sme vždy hľadáme šikovné nové spôsoby, ako podporiť každú z týchto vášní.

to je najmä skvelé, keď nájdeme nápady, ktoré pomôžu spojiť tvorbu a hudbu na jednom mieste!

ZOBRAZIŤ V GALÉRIINástroje pre domácich majstrov

Naše deti sú ešte dosť malé a najlepšie remeslo, ktoré s nimi môžeme robiť, je určite také, ktoré ich dokáže zamestnať, aj keď už je hotové, pretože má v konečnom produkte nejaké praktické využitie alebo hraciu hodnotu, takže DIY hudobné nástroje sú úplnou zlatou baňou, pokiaľ ide o to, aby boli zaneprázdnení, šťastní a inšpirovaní.

Urob si sám

Ste rovnako nadšení ako my, ak nie ešte viac, myšlienkou vyrobiť si s deťmi svoje vlastné hudobné nástroje? Pozrite si tento zoznam 15 fantastických nápadov, návrhov a návodov, s ktorými sme sa doteraz stretli pri hľadaní inšpirácie a návodu.

1. Jednoduchá recyklačná páska pre deti

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ ekologického nadšenca pre domácich majstrov, ktorý nemiluje nič iné, ako premeniť v podstate akékoľvek remeslo, ktoré robíte, na príležitosť pre upcykláciu? Potom by sme boli ochotní sa staviť, že táto rozkošná páska z recyklovaných materiálov pre deti, načrtnutá krok za krokom Inšpirované DIY bude priamo vo vašej uličke! Ukážu vám, ako vyrobiť trepačky, klapačky, miniatúrne bubny a všetky druhy základných zvukovodov, ktoré privedú vaše deti k zdravej láske k perkusiám.

2. Drevená lyžica a bubienky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste ešte nikdy so svojimi malými deťmi neskúšali vyrábať a hrať sa s bubnami den den, potom je nám veľmi ľúto, že vám musíme povedať, že ste prišli o niečo mimoriadne zábavné! Existujú rôzne druhy toho istého konceptu, ktorý môžete vyrobiť z rôznych materiálov, ale tento dizajn maľovanej drevenej lyžice a plastového bead den den bubna od Učenie 4 deti je pravdepodobne najzábavnejšia verzia, s ktorou sme sa stretli.

3. Domáce zvonkohry z medených rúrok

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste o niečo šikovnejší kutil, ktorý vie dobre pracovať s nástrojmi, miluje budovanie štruktúrovaných vecí od začiatku a nebojí sa výziev? Potom si myslíme, že práve vy by ste mohli byť tou správnou osobou, ktorá vyskúša túto super úžasnú (a celkom krásne znejúcu) domácu zvonkohru z medených fajok! Tento úplný návod od Pokyny popisuje všetky rôzne kroky, ktoré budete musieť vykonať.

4. Drevené nástroje na vyšívanie obruč, blok a palica

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sa vám páčila myšlienka vyrábať všetky druhy rôznych nástrojov naraz ako malá kapela, ale nie ste si istí, či je myšlienka recyklácie tá pravá pre vás, pretože ste pomerne šikovný kutil, ktorý by radšej pracoval s materiály na báze dreva, kedykoľvek je to možné? Potom si myslíme, že sa vám bude páčiť Hellobee prišiel s týmito maľovanými zvukmi vyrobenými z drevených palíc a blokov, zvončekov, elastických pásov a vyšívacích obrúčok!

5. Činely z papierového taniera

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste skutočne presvedčení, že najlepší prístup pre vás a vaše deti je práve ten, ktorý je jednoduchý, rýchly, ľahký a viac založený na typických detských remeselných pomôckach, ktoré už máte porozkladané? No, ak náhodou máte po ruke nejaké papierové taniere, potom máte takmer všetko, čo potrebujete na výrobu týchto zábavných činelov z papierových tanierov! Všetci máme Prvá paleta poďakovať za túto oveľa tichšiu verziu klasického hlučného nástroja.

6. Urob si sám detskú pršiplášť

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Sú vaše deti naozaj veľmi malé a väčšinou ich zaujímajú alebo ich bavia menej klasické veci, s ktorými si môžu užiť len trochu jednoduchej, chaotickej zábavy? Možno by sa nerozhodli hrať na dažďovej palici, ak by sa pripravovali na pripojenie ku kapele, ale v skutočnosti je to obyčajný a krásne znejúci bicí nástroj, ktorý Strom predstavivosti je tu, aby vám ukázal, ako vytvoriť verziu vhodnú pre deti, ktorá je pokrytá super zábavnými a farebnými kúskami z vašich remeselných zásuviek.

7. xylofón z PVC rúrky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Páčila sa vám myšlienka vytvoriť zvonkohru, pretože sa vám páči myšlienka, že sa vaše deti učia o zmenách výšky tónu a rytme, ktoré sú súčasťou hrania takejto veci, ale radšej by ste im pomohli vytvoriť novú verziu, ktorú budú chcieť hrať viac? ? Možno vás myšlienka práce s medeným potrubím veľmi neoslovila. Či tak alebo onak, odporúčame namiesto toho pozrieť sa na tento jumbo xylofón vyrobený z PVC potrubia! Skromná zábava pre chlapcov a dievčatá je tu, aby vás previedol tým, aké je to v skutočnosti prekvapivo jednoduché.

8. Plastová lyžička a veľkonočné vajíčko maracas

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Hľadáte jednoduchý multimediálny projekt založený na domácich potrebách, ktorý by ste mohli dnes poobede zbaliť so svojimi deťmi, pretože vonku prší a ony sa cítia nepokojné a potrebujú sa na niečo približne hodinu sústrediť? Potom vám odporúčame vyskúšať niečo rýchle a jednoduché, ako napríklad veľkonočné vajíčko a plastovú lyžičku maracas Zábava 365! Vďaka zábavnému zvuku, ktorý vydávajú, zamestnajú aj deti po procese tvorby.

9. Kartónová trubková trúbka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno sú vaše deti zvyčajne viac zamilované do dychových nástrojov, kedykoľvek sledujete hudobnú zábavu, ako do bubnov a iných vecí typu perkusií? No to možno nie zvuk ako jednoduchý nástroj na výrobu, ale Čajové opice je tu, aby som vám povedal, že tam vlastne je je jednoduchá DIY metóda na vytvorenie verzie pre začiatočníkov vhodnej pre deti, ktorá dokonca vydáva hluk! Pozrite sa lepšie na ich tutoriál, aby ste videli, ako bola vyrobená táto zábavná trúbka z lepenky.

10. Nanuková palicová harmonika

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Skutočne sme teraz upútali vašu pozornosť celým týmto nápadom vytvoriť niečo, čo môžu vaše deti poháňať dychom a čo funguje na princípoch tlaku vzduchu rovnako ako skutočný dychový nástroj, ale chcete to urobiť ešte viac nástroj na učenie, než poskytuje trúbka? Potom si myslíme, že by ste mohli mať o niečo väčší úspech s niečím takým, ako sú tieto jednoduché nanukové tyčinky, voskový papier a elastické harmoniky načrtnuté v jednoduchých krokoch na Bývanie A Les! Dokonca vás prevedú tým, že vašim deťom vysvetlia, ako vzniká zvuk, keď voskový papier zapichnutý medzi paličky nanukov vibruje, rovnako ako sa to stáva s trstinou v klarinete alebo saxofóne.

11. Urob si sám tamburíny

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste skutočným nadšencom vyšívania a vyšívania rôzneho druhu vo svojom osobnom tvorení, ale venujete sa tomu dosť dlho na to, že máte nejaké staré zásoby, ktorých by ste sa mohli zbaviť? V takom prípade už možno máte niečo z toho, čo potrebujete na výrobu týchto úžasných natiahnutých látok a tamburín s vyšívacím zvončekom, ktoré sú zobrazené v úžasných detailoch na Bublinový život!

12. DIY priadza a lepenková gitara

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Listovali ste v našom zozname a všimli ste si výrazný nedostatok sláčikových nástrojov v rozmanitosti, ktorú sme vám doteraz predstavili? Našťastie pre nás všetkých, Make It & Love It je tu, aby to pomohol napraviť pomocou tohto rozkošného (a celkom jednoduchého) návodu pre gitary vyrobené z vrstveného kartónu a priadze. Najlepšie na tom je, že aj keď je to celkom mäkké, tieto malé gitary dokážu vydávať brnkacie zvuky!

13. DIY tanečné zvončeky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Sú vaše deti tým typom aktívnych malých hýbateľov, ktorí jednoducho nevedia nezatancovať, keď počujú akúkoľvek hudbu alebo melódie, aj keď im len vy spievate hlúpe pesničky? Potom by sme boli ochotní sa staviť, že budete naozaj veľmi dobre vychádzať, keď im pomôžete vyrobiť tieto super zábavné tanečné zvony, ktoré Daždivý deň mami vám povie, ako urobiť jednoduchý detail. Sú určené na nosenie okolo zápästia alebo členkov, aby ste mohli robiť hudbu na svojom tele ako ty tancuješ!

14. Mini plastová vrhacia disková harfa

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vynaložiť čas a úsilie na to, aby ste si ručne vyrobili svoj vlastný hudobný nástroj, v skutočnosti by ste radšej vytvorili niečo, čo je správne vyladené a čo skutočne hudbaako len vydávať zvuky? No, najmä ak máte radi jedinečné a nekonvenčné nástroje, potom máme silný pocit, že táto šokujúco krásne znejúca miniatúrna harfa vyrobená z plastového šijacieho kotúča bude priamo vo vašej uličke. Pokyny je tu, aby vám ukázal, ako sa to robí!

15. Gitara z recyklovaných materiálov

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Upútali sme už vašu pozornosť najviac myšlienkou vyrobiť si gitaru vlastnými rukami, ale dúfali ste, že pomôžete svojim deťom niečo vytvoriť? práve teraz a práve nemáte priadzu alebo množstvo kartónu, ktoré vyžaduje projekt, ktorý sme vám ukázali predtým? Potom by sme určite odporúčame pozrieť sa ako Rodičia CBC vyrobil túto jednoduchú verziu pomocou elastických pásov, kotúča papierových utierok, papierovej škatuľky a ďalších vecí, ktoré už možno máte doma alebo v recyklačnej krabici. Nebojte sa; stále vydáva tiché brnkacie zvuky, rovnako ako ostatné!

Vyrobili ste už predtým so svojimi deťmi iné druhy úžasných domácich nástrojov, ktoré mali obrovský úspech, ale ktoré tu v našom zozname nevidíte? Povedzte nám všetko o tom, čo ste vytvorili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie vašej dokončenej práce v sekcii komentárov!

Categorized in: