Ak máme byť úprimné, vždy sme boli aspoň trochu zamilované do čipky. Na jeho peknej jemnosti a ženskej zložitosti je niečo, čo prakticky vyráža dych! Navyše, veľa ľudí si neuvedomuje, aké rôznorodé môžu byť čipky na výrobu, alebo koľko krásnych spôsobov ich využitia existuje. To je dôvod, prečo neustále sledujeme úplne nové DIY projekty s čipkou, ktorú sme nikdy predtým neskúšali!

ZOBRAZIŤ V GALÉRIINápady na remeselnú čipku

Nápady na remeselnú čipku

Páči sa vám myšlienka naučiť sa vyrábať krásne nové veci z čipky rovnako ako my, ak nie ešte viac? Pozrite si týchto 15 úžasných nápadov, návrhov a návodov, na ktoré sme narazili pri hľadaní inšpirácie.

1. Krajkové lisované hlinené riady

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste nikdy neskúšali lisovanie textúr v hlinených projektoch, potom je nám veľmi ľúto, že vám musíme povedať, že ste prišli o niečo zábavné! Existujú všetky druhy vecí, ktoré môžete vtlačiť do hliny, aby ste vytvorili zaujímavé textúry a vzory, ale my máme obzvlášť radi spôsob Victoria Mag vám ukáže, ako vyrobiť tieto krásne jedlá z hliny lisovanej čipkou.

2. Jednoduchý čipkovaný svietnik

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno ste už videli misky s dekupážou z listov, papiera alebo látky, ale vedeli ste, že niečo podobné môžete urobiť aj s čipkou? Tento návod sme našli od Skvelé DIY ktorý vás prevedie procesom výroby krásne jemne vyzerajúceho štrukturovaného jedla z kúska čipky a jeho premeny na svietnik. Milujeme spôsob, akým žiara plameňa vrhá vzor čipky na stenu v tieni.

3. DIY čipkovaný vankúš

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste ten typ nadšenca pre pohodlné domáce dekorácie, ktorý zbožňuje vankúše a rád z nich vyrába všetky druhy návlekov a obliečok? Potom máme pocit, že vás poriadne nakopne Jessica ukáže vám krok za krokom, v jasných detailoch, ako vyrobili tento krásny čipkovaný vankúš pomocou jednoduchých techník šitia! Dokonca vám dajú niekoľko užitočných tipov, ako konkrétne pracovať s čipkou.

4. Čipkovaný záves

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Dlho sme si chceli vyrobiť novú súpravu závesov pre voľnú spálňu, ale estetika, ktorú sme tam zabudovali, je dosť staromódna a vintage a nenašli sme dizajn, o ktorom by sme si mysleli, že by sa nám hodil čo najdlhšie. čas. Potom sme narazili na tento úžasný patchworkový tutoriál na záclony z čipky Slobodní ľudia a nemohol som si predstaviť, aký ohromujúci bol hotový produkt pre taký jednoduchý projekt!

5. DIY čipkovaná braletka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ módneho nadšenca, ktorý zbožňuje vytváranie vlastných jednoduchých kúskov oblečenia s využitím svojich znalostí o dizajne a DIY zručnosti, ale chceli ste zvýšiť počet kusov, ktoré vyrobíte pomocou čipky? No, ak ste fanúšikom bralette, potom sme si celkom istí, že tento úžasný návod na výrobu čipiek bralette pre domácich majstrov je podrobne uvedený na Pár a náhrada možno práve to, čo hľadáte.

6. Čipkovaný obrúsok a dekor drôtenej hviezdy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máme naozaj teraz vás zaujala celá táto myšlienka upcyklovania čipkovaných obrúskov na všetky druhy jemných dekoračných vecí, ale hľadáte niečo trochu jednoduchšie a náladovejšie, pretože dostanete len niektoré remeselnícky čas za mesiac, a nie druh trvalých väčších projektov, ktoré ste doteraz videli? V takom prípade máme pocit, že by ste si mohli trochu lepšie rozumieť s niečím takým, ako je tento čipkovaný obrúsok a drôtený hviezdicový dekor načrtnutý krok za krokom Nefunkčné vzory.

7. Čipkou maľované zásuvky komody

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste ešte nikdy neskúšali použiť čipku ako šablónu, potom je to ďalšia skutočne skvelá technika, o ktorú prichádzate! Ak ste ako my a milujete vzhľad a detaily čipky natoľko, že by ste boli absolútne ochotní urobiť z nej trvalejšiu súčasť výzdoby vášho domova, potom si myslíme, že jednoducho musieť pozrite sa ako Vodiace centrálne urobili nejaké šablóny s čipkou, aby pridali tento úžasný efekt tlačenej čipky na tváre ich zásuviek komody.

8. Krajka a kytica kvetov

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Či už robíte kyticu na svadbu alebo len máte chuť pridať niečo pekné na svoj príručný stolík do vázy, radi vám určite Navrhnite, aby sa všetci milovníci vintage estetiky bližšie pozreli na tento úžasný nápad s čipkou a kvetinami. Návod, ktorý nájdete na Scrappin’ Happy Crafts ukáže vám nielen to, ako kyticu postaviť samotnú, ale aj ako ju skrášliť extra malými detailmi, ako sú perly a korálky!

9. Džínsové šortky záplatované čipkou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vyrobiť si nový kus oblečenia pomocou čipky, radšej by ste vytvorili kúsok, ktorý má nejaký ležérny štýl a zaujímavý vizuálny kontrast? Potom sme pevne presvedčení, že s týmto DIY dizajnom od si budete naozaj veľmi dobre rozumieť Slobodní ľudiaBlog o tvorbe, ktorý vám ukáže, ako vyplniť rozstrapkané lemy a trhliny v džínsových šortkách čipkou pre ošúchanú chic pochúťku.

10. Čipkovaná ohlávka bustier

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vynaložiť čas a úsilie na to, aby ste si vyrobili kus úžasného čipkovaného oblečenia, radšej by ste vytvorili niečo trochu elegantnejšie a staromódne vyzerajúce, možno s jasnými vplyvmi zo sveta couture? V tom prípade by sme absolútne navrhnite skontrolovať cestu Pre Mňa zaujímavé uvádza kroky na zmenu jednoduchého čierneho prsatejšieho, aby sa z neho stala krásna a elegantne vyzerajúca čipkovaná ohlávka!

11. Pozvánka na podujatie DIY čipky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste ten typ remeselného nadšenca, ktorý radšej vyrába veci, ktoré vám pomôžu zdieľať vaše obľúbené materiály a remeselné techniky s ostatnými ľuďmi, kedykoľvek je to možné? Potom by sme boli ochotní sa staviť, že sa vám tieto krásne čipkované pozvánky budú páčiť rovnako ako nám, najmä ak si ceníte aj veci v mierne rustikálnom štýle. Získajte všetky podrobnosti o tom, ako si vytvoriť svoj vlastný Večné písacie potreby.

12. Tienidlo zo starožitného čipkovaného obrusu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále listujete v našom zozname a zisťujete, že ste úplne zamilovaní do celého tohto konceptu výroby čipkovaných nábytkových prvkov, ale jednoducho nie? celkom videli ste nápad, ktorý upútal vašu pozornosť a udržal si ju doteraz? Potom je tu ďalšia skvelá možnosť na zváženie! Sme úplne zamilovaní do cesty Aj obnovené poklady vás krok za krokom prevedie procesom navliekania, naťahovania a upevňovania čipky, aby ste si z toho, čo bolo kedysi starožitným obrusom, postavili úplne čipkované tienidlo!

13. DIY čipkovaný šál

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ešte stále máte záujem o výrobu čipkovanej módy, ale žijete na mieste, kde je dosť chladno a radšej by ste si vyrobili niečo priliehavejšie ako podprsenku alebo ohlávku? Potom možno tento koncept z Krásny neporiadok je pre vás lepšia voľba! Pozrite si ich návod a zistite, ako sa vyrábal tento čipkovaný šál.

14. Trblietavé, naškrobené čipkové korunky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Boli ste tak otvorení svojej láske k čipke, že ste teraz odovzdali toto ocenenie aj svojim deťom? No, ak sa radi obliekajú čo i len z polovice tak ako tí naši, boli by sme ochotní staviť, že tieto rozkošné naškrobené a trblietavé čipkované korunky vyniknú v jednoduchých detailoch Inšpirované dievčaťom bude veľkým hitom vo vašom dome. Vlastne sme ich vyrobili v reálnom živote a sme si celkom istí, že ich naše deti používajú v určitom okamihu každý deň.

15. Čipkované žabky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále premýšľate nad tým, ako veľmi sa vám páči nápad pridať do módy čipkový lem, ale vždy ste boli viac milovníčkou topánok ako čohokoľvek iného? Potom možno budú tieto super jednoduché šľapky s čipkovaným lemom, ktoré si sami spravíte, trochu viac vo vašej uličke! Myslíme si, že by urobili roztomilé topánky na svadobnú sprchu na pláži. Pozrite sa, ako sa to robí, podrobnejšie Šitie.

Urobili ste ďalšie fantastické a úžasné čipkované DIY projekty, s ktorými ste boli skutočne veľmi spokojní, ale nevidíte ich tu v našom zozname? Povedzte nám všetko o tom, čo ste vytvorili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie vašej dokončenej práce v sekcii komentárov!

Categorized in:

Tagged in:

, , ,