Okrem toho, že sme totálni milovníci domácich majstrov, v skutočnosti sme tiež obrovský nadšencov krásy a kozmetiky. Možno tušíte, že tieto dve vášne idú tu a tam ruka v ruke, ale až donedávna sme v skutočnosti veľmi nepremýšľali o tom, ako dobre môžu byť zosobášení na jednom mieste. Potom sme narazili na nápad vyrobiť naša vlastná DIY kozmetika a nás to viac než trochu zaujalo! Prvých pár domácich líčidiel a kozmetických produktov, ktoré sme vyskúšali, dopadlo skvele a boli sme s nimi veľmi spokojní, takže teraz zbierame všetky druhy nápadov, ktoré by sme mohli v budúcnosti vyskúšať.

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIDomáca kozmetika

Domáca kozmetika a kozmetické výrobky pre domácich majstrov

Pre prípad, že sa vám myšlienka výroby vlastnej kozmetiky páči rovnako ako nám, ak nie ešte viac, tu je 15 najlepších nápadov, receptov a návodov, s ktorými sme sa doteraz stretli pri hľadaní inšpirácie, a vedenie.

1. DIY základ s opaľovacím krémom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V súčasnosti má každý základ, ktorý si pre seba kúpime, nejaký druh opaľovacieho krému. Bez ohľadu na to, akú máte pleť, starostlivosť o pokožku v ostrých slnečných lúčoch, dokonca aj v chladných dňoch, keď si myslíte, že to nebude problém, je tou najchytrejšou voľbou a skvelým návykom, ktorý si treba vypestovať! Preto sme boli tak som rád, že som narazil na tento návod Draxe ktorý vás naučí, ako si vyrobiť svojpomocne základ s opaľovacím krémom! Dokonca vás naučia, ako dosiahnuť správnu farbu a pigmentáciu.

2. DIY trblietavé sypké očné tiene

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste ten typ guru krásy, ktorý miluje všetky druhy farieb, leskov a trblietavých efektov na takmer každej tvári, ktorú robíte? No, sme na tom takmer rovnako, takže nemôžeme povedať, že vás obviňujeme! Preto si myslíme, že ste jednoducho musieť pozrite sa bližšie na to, ako Návody na líčenie načrtáva kroky na výrobu týchto DIY trblietavých sypkých tieňov, ktoré sú skutočne všestranné, úžasne pigmentované a – samozrejme – Super lesklé!

3. Domáci sypký tužiaci prášok

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno už máte svoj podklad pokrytý, ale počas dlhého dňa sa jednoducho nezaobídete bez tužiaceho púdru? No my predsa Už sme si vybrali obľúbený tužiaci púder od nášho miestneho predajcu kozmetiky, ale potom sme vyskúšali túto domácu verziu od Ži jednoducho ktorý funguje ešte lepšie ako ten, ktorý sme milovali, a sme tu, aby sme vám povedali, že sa už nikdy nevrátime.

4. Bezchybné krytie 2-zložkový domáci tekutý základ

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Zaujal vás nápad s púdrovým základom, ktorý sme vám ukázali skôr v našom zozname, ale nie ste si istí, či vám samotný púder skutočne poskytne krytie, ktoré hľadáte? Potom by ste, rovnako ako my, mohli urobiť lepšie s tekutým základom. Našťastie pre nás všetkých je to presne to Coco’s Well je tu, aby vám ukázal, ako sa cítiť ako doma, dokonale prispôsobený vašej pleti a všetkému!

5. DIY červená repa

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vynaložiť všetok čas a úsilie, ktoré je potrebné na výrobu vlastnej kozmetiky, najradšej by ste ušli z cesty, ako sa len dá, aby ste sa uistili, že používate čo najprirodzenejšie ingrediencie? V tom prípade, aj keď nemáte radi cviklu na svojom jedálenskom stole, myslíme si, že s týmto receptom od Paleohacky pre organickú práškovú červenú repu!

6. Úplne prírodný domáci rúž s prispôsobiteľnými farebnými možnosťami

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Skutočne sme upútali vašu pozornosť celým týmto nápadom vyrábať veci, ktoré sú úplne prirodzené a zároveň sú dobre pigmentované, ale váš veľmi obľúbený druh kozmetiky na nosenie boli vždy produkty na pery? Potom s potešením oznamujeme, že tento recept z Wellness mama ako si prikryl! Pozrite sa, ako vyrobili tento úplne prírodný rúž, doplnený sprievodcom na prispôsobenie odtieňa tak, ako chcete.

7. DIY prírodná krémová lícenka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Prinútili sme vás vlastne stále premýšľať o tom, ako veľmi sa vám páči myšlienka vyrobiť si domácu lícenku, ktorá dodá vašim lícam trochu farby, ale krémové lícenky sa vám vždy páčili viac ako tie púdrové, pretože ste zistili, že lepšie spolupracujú s vašou pleťou? Potom sme si celkom istí Vytvára vônelen niečo, čo hľadáte! Pozrite sa lepšie na ich stránku, aby ste videli, ako v niekoľkých jednoduchých krokoch vyrobili celý rad prírodných krémových odtieňov líceniek.

8. DIY tónovaný balzam na pery

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme trafili klinec po hlavičke, keď sme začali hovoriť o DIY produktoch na pery v rôznych odtieňoch, ale nie ste si istí, že niečo také pigmentované ako skutočný rúž je to, čo hľadáte, pretože nie? často nosíte celú tvár make-upu? Potom možno tento jemne tónovaný domáci balzam na pery podrobne načrtnutý Poďme sa rozprávať o mame by bola pre teba lepšia alternatíva.

9. Domáce netoxické očné linky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Rovnako ako my, aj vy ste ten typ milovníčky make-upu, ktorý si viac než čokoľvek iné užíva dramatický vzhľad, najmä pokiaľ ide o vaše oči? No, nemôžete skutočne dosiahnuť dramatický vzhľad alebo dobré, ostré krídlo bez očnej linky a verte tomu alebo nie, to je niečo, čo môžete urobiť aj pre seba! Zistite, aké ľahké je v skutočnosti si vyrobiť dlhotrvajúce čierne očné linky Kokosová mama.

10. DIY netoxická domáca maskara

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máme naozaj zaujalo vás to teraz, keď sme začali hovoriť o myšlienke DIY očného mejkapu, ktorý presahuje len práškové tiene, ale nie je pravdepodobné, že vytvoríte dramatický vzhľad domácej očnej linky, ak k tomu nemáte domácu maskaru? Potom prestaňte s tým, čo robíte, a poskytnite tento návod na výrobu maskary načrtnutý krok za krokom Skutočné jedlo RN pokus!

11. Úplne prirodzené matné očné tiene

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Prinútili sme vás ešte premýšľať o myšlienke vytvoriť si vlastný sypký pigmentový očný tieň, ale ste skôr nadšenec pre prirodzenú tvár a nikdy ste v skutočnosti neholdovali trblietkam a trblietkam? No nikdy sa nebojte, pretože Poďakujte svojmu Telu je tu, aby vás naučil, ako si vyrobiť presne že! Ich receptúra ​​bude fungovať vo všetkých druhoch odtieňov, ale je navrhnutá špeciálne pre milovníkov matných povrchov.

12. DIY jemná a krémová tyčinka na lícenku

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno stále listujete v našom zozname a premýšľate o myšlienke vyrobiť krémovú lícenku, ktorá je pekná a jemná, ale máte veľmi dlhé akrylové nechty a produkty, ktoré prichádzajú v kvetináčoch, nie sú vaše obľúbené, pretože sa ťažšie nanášajú? V tom prípade tento ďalší nápad z Mydlová kráľovná je pre vás prakticky životný hack! Pozrite sa lepšie na ich návod, aby ste videli, ako vytvorili veľmi jemnú a krémovú lícenku, ale namiesto toho, aby ju vložili do hrnca, vytvarovali z nej ľahko nasadzovaciu tyčinku.

13. Domáci bronzujúci kontúrovací púder

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste ten typ milovníčky mejkapu, ktorý si vystačí s každou tvárou a dokonca sa dostane do sveta zvýrazňovania a kontúrovania na jednoduchý deň v práci? O nás je známe, že robíme to isté, takže tu nenájdete žiadne súdy! Možno vás rovnako ako nás poteší, keď sa dozviete, že aj kontúrovací púder je niečo, čo sa môžete naučiť vyrábať sami. Pozrite si túto verziu z Chrumkavá Betty ktorý funguje ako fantastický kontúrovací púder a bronzer s najmenším nádychom jemného trblietania.

14. DIY pastelkový rúž (vyrobený v akejkoľvek farbe v pastelkovníku)

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste skutočne prefíkaným rodičom, ktorý zbožňuje zdieľanie vašej lásky k tvorbe a vaše ďalšie vášne alebo záľuby s vaším dieťaťom snehom, že sú dosť staré na to, aby sa zaujímali o veci, ktoré máte radi? Potom si myslíme, že tento super zábavný zdroj od Návody na líčenie ktorý vám ukáže, ako vyrobiť rúže inšpirované pastelkami, ktoré nie sú len Super jednoduché, ale aj divoko pestré môže byť jednoducho tak trochu priateľské pre deti a trochu nápaditý nápad, ktorý ste hľadali.

15. Krémový podklad s hladkým povrchom s SPF

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Už sme hovorili o tekutých základoch a púdrových základoch, ale čo ak textúra make-upu s plným krytím, ktorý najlepšie funguje pre vašu pleť, leží niekde medzi týmito dvoma? Potom možno tento črepníkový krémový recept na lícenku z Scratch Mami to je nastaviteľný odtieň, všetko prirodzené a neuveriteľne hladké nanášanie bude o niečo viac vo vašej uličke!

Vyrobili ste si už iné druhy DIY, úplne prirodzeného make-upu, s ktorým ste boli naozaj veľmi spokojné, ale ktoré tu v našom zozname nevidíte? Povedzte nám všetko o tom, čo ste vytvorili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na pokyny na miešanie, aby sme to mohli vyskúšať aj my!

Categorized in: