“Ó, vianočné svetlá, rozsvieťte ulicu, rozsvieťte vo mne ohňostroj.” Nech sú všetky vaše problémy čoskoro preč, tie vianočné svetlá stále svietia.“

– Vianočné osvetlenie od Coldplay

Vianočné osvetlenie patrí medzi moje obľúbené veci na dovolenke. Od malička som ich milovala… každý rok som sledovala, ako môj otec precízne naťahuje svetlá na exteriér nášho domu a dúfal, že získam hlavnú cenu v mestskej súťaži. Kedysi som sníval o tom, že uvidím budovu hlavného mesta štátu Colorado vysvietenú v celej svojej farebnej dovolenkovej sláve – pohľad, ktorý (teraz keď som ho videl pri viacerých príležitostiach) je stále magický a úchvatný. S manželom si vážime naše každoročné štedrovečerné svetelné prehliadky mesta – tradíciu, ktorú teraz s radosťou zdieľame s naším malým nugetom. A mohol by som celé hodiny sedieť a pozerať sa na všetky tie blikajúce svetlá na našom vianočnom stromčeku. Takže…samozrejme sme museli urobiť remeslo, aby sme si uctili moju obľúbenú vec na Vianociach…a toto Dots Candy Christmas Lights Craft je úplne dokonalé!

Bodky Candy vianočné osvetlenie remeslá

Predtým som na Pintereste narazil na množstvo vianočných svetelných remesiel s odtlačkami prstov (ako je tento rozkošný od Michelle, at Šikovné ráno). Ale z Halloweenu nám zostalo niekoľko krabičiek cukríkov Dots… a vedel som, že budú skvelým doplnkom k tomuto novému farebnému sviatočnému výtvoru!


Bodky Candy vianočné osvetlenie remeslá
Dodávky:

Bodky Candy vianočné osvetlenie remeslá

 • Bodkové cukríky
 • Biela karta
 • Čierna značka
 • Lepidlo
Inštrukcie:

Bodky Candy vianočné osvetlenie remeslá

 1. Uchopte hárok bieleho kartóna a začnite kresliť točitú čiernu čiaru od jedného okraja k druhému. Toto bude reťazec pre vaše svetlá. *Poznámka: Chcete použiť kartón alebo papier vysokej gramáže, aby bol dostatočne pevný na to, aby uniesol cukríky Dots.
 2. Pomocou čiernej značky pridajte malé trojuholníkové tvary (s bodmi dotýkajúcimi sa čiernej čiary) v pravidelných intervaloch pozdĺž reťazca svetiel. Tie slúžia ako miesta, kde sa cukrovinky pripevnia na šnúrku.
 3. Vysypte cukríky Dots na stôl, aby boli ľahko dostupné.
 4. Začnite na jednom konci papiera a nechajte svoje deti umiestniť malú bodku lepidla na vonkajší koniec každého trojuholníka.
 5. Teraz je čas pridať farebné svetlá! Nechajte svoje ratolesti jemne pritlačiť na každú lepiacu bodku cukrík Dots – kým nebude reťaz svetiel dokončená.
 6. Papier odložte, kým lepidlo úplne nezaschne.
 7. Keď lepidlo zaschne, pokojne pridajte malý dovolenkový odkaz a potom ho vyveste na výstavu!

Je to také jednoduché remeslo…ale je to také, ktoré si vaše deti poriadne užijú! Je to skvelé na podporu týchto veľmi dôležitých motorických zručností, ako aj koordinácie ruka-oko. Môžete si tiež precvičiť tvorbu vzorov, počítanie a rozpoznávanie farieb!

Bodky Candy vianočné osvetlenie remeslá

Milujeme, ako všetky cukríky Dots oživili našu šnúru vianočných svetiel! V skutočnosti to môže byť zatiaľ moje obľúbené dovolenkové remeslo! Potom znova … som naklonený vianočným svetlám! 🙂

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o našich dovolenkových preferenciách, určite si pozrite naše Tradície vianočného stromčeka príspevok!

ŠŤASNÝ PRÁZDNINY!

ZAČNITE ŠÍRIŤ NOVINKY!

Categorized in: