Vyskúšajte tento nápad na senzorickú hru z mäkkej bublinkovej peny, ktorý je ideálny pre bábätká a batoľatá, ktoré si radi dávajú veci do úst. Keď budete nabudúce variť cícer, odložte si tekutinu, ktorú dostanete, a vytvorte tento jednoduchý penový senzorický kôš. je tiež v poriadku podľa chuti.

Keď budete nabudúce pripravovať dávku domáceho hummusu, odložte si tekutinu, do ktorej príde cícer. Táto tekutina je základom tohto receptu na bublinkovú penu s bezpečnou chuťou. aj keď nemáte čas si ho pripraviť hneď, uložte ho do malej misky a pred použitím ho uložte do chladničky až na týždeň.

Ako vyrobiť bublinkovú penu bez chuti

 1. Otvorte konzervu cíceru.
 2. Vypustite tekutinu z cíceru do veľkej mixovacej nádoby.
 3. Pridajte kvapku potravinárskeho farbiva a premiešajte lyžičkou.
 4. Pridajte tatársku smotanu a tyčovým mixérom rozmixujte.
 5. Krémová mäkká pena sa začne tvoriť asi po 5 minútach miešania, takže vydržte.

Potrebujete použiť krém zo zubného kameňa?

Nie, nie je bezpodmienečne nutné pridať do cícerovej tekutiny tatársku smotanu, aby bublinková pena. Pridaním vinného kameňa pomáhate zahustiť tekutinu, aby sa pena vytvorila rýchlejšie, ale bublinkovú penu môžete pripraviť aj bez nej. Akurát budete musieť tekutinu miešať dlhšie.

Ako hrať chuťovo bezpečnú bublinkovú penu

Pre dojčatá a batoľatá, ktoré si radi dávajú veci do úst, pridávajte iba predmety, ktoré nepredstavujú nebezpečenstvo udusenia, ako sú veľké plastové bloky, gule, spojovacie krúžky alebo veľké plastové zvieratká.

Pre staršie batoľatá môžete vytvoriť podmorskú senzorickú penovú aktivitu.

 1. Jemne pridajte podmorské stvorenia. Ťažšie sa potopia, ale ľahšie hračky zostanú navrchu.
 2. Pozvite svojho drobca, aby sa zahral!

Alebo môžete pridať misky, lyžice a šálky a nechať ich naberať a nalievať a strúhať a lyžičkou pridávať nadýchanú penovú penu!

Age Vhodnosť pre bublinkovú penu Taste-Safe pre dojčatá a batoľatá

Táto aktivita je vhodná pre bábätká a batoľatá vo veku od 12 mesiacov. Moje deti majú 4,5, 4,5 a 8 rokov.

Úroveň neporiadku

Úroveň neporiadku pri tejto aktivite je stredná.

Ťažkosti pri vytváraní

Nízka.

Zručnosti vyvinuté

Rozvoj reči, rozpoznávanie farieb, koordinácia oko-ruka, jemná motorika, nápaditá hra, kreativita.

Pomôcky pre chuťovo bezpečnú bublinkovú penu pre dojčatá a batoľatá

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

 • 1 plechovka cíceru
 • 1/4 tatárskeho krému
 • Ručný mixér
 • Modré potravinárske farbivo
 • Misa

Učebné osnovy, knihy a televízne programy pre batoľatá a predškolákov!

Programy pre batoľatá a predškolské zariadenia Play2Learn

Play2Learn pre batoľatá program obsahuje 20 jednotiek pre batoľatá. Každá 2-týždňová jednotka pre batoľatá má 20 super ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre batoľatá vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov. A Predškolské zariadenie Play2Learn program obsahuje 20 jednotiek pre predškolákov. Každá 2-týždňová jednotka pre predškolákov má 20 jedinečných a ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre predškolákov vo veku od 3 rokov do 5 rokov. To je viac ako 800 JEDNODUCHÝCH A ZÁBAVNÝCH vzdelávacích aktivít pre vaše batoľa a predškoláka na dosah ruky! Toľko nápadov, vy a vaše dieťa sa už nikdy nebudete nudiť!

Kliknite sem pre viac informácií: Play2Learn

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Vzrušujúce senzorické koše pre zvedavé deti

Vedeli ste, že som napísal knihu zmyslových košov? Pre viac informácií kliknite sem Vzrušujúci senzorický kôš pre zvedavé deti. Alebo si vezmite svoju kópiu na Amazon.

Nudné popoludnia sú vzrušujúce vďaka úžasným nádobám na zvieratá, ako je Salty Shark Bay alebo Yarn Farm. Zásobníky na hranie ako Birthday Cake Senzory Play alebo Bubble Tea Party podporujú kreativitu a predstavivosť. A vaše deti si užijú toľko zábavy, že ani nebudú vedieť, že sú stále múdrejšie s aktivitami STEAM (veda, technológia, inžinierstvo, umenie a matematika), ako sú drez alebo plávajúca polievka, magnetický hon na písmená alebo naberačka a počítanie zmrzliny.

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Super STEAM kniha aktivít pre deti

Učenie sa všetkého o vede, technike, inžinierstve, umení a matematike pripraví deti na školský úspech – a môže to byť taká zábava! Sledujte, ako si deti užívajú budovanie zručností STEAM, keď farbia priateľské ryby, pomáhajú vode nájsť cestu ku koreňom stromov, riešia matematické problémy s bludiskami a ďalšie.

Zistite viac a vezmite si svoju kópiu tu.

Určené pre predškolákov od 3 rokov.

kniha: Veľká kniha hádaniek pre deti

Hádajte mi toto: Aký je vzrušujúci spôsob, ako si precvičiť kritické myslenie a zároveň sa zabaviť? Veľká hádanka pre detisamozrejme! Od veselých slovných hračiek až po náročné hlavolamy si deti môžu vybudovať zručnosti na riešenie problémov pomocou stoviek hádaniek, ktoré im ukážu, ako myslieť mimo rámca.

 • 350 hádaniek pre deti— Užite si hodiny zábavy s hádankami, slovnými hračkami a vtipmi a matematickými a logickými hádankami, ktoré roztáčajú ich kolesá!
 • Zvýšte svoje zručnosti—Hádanky sa stávajú zložitejšími, ako deti postupujú knihou, a sú pre nich výzvou, keď sa zdokonaľujú v riešení hádaniek!
 • Dvakrát skontrolujte ich prácu— Deti si môžu svoje odpovede skontrolovať v zadnej časti knihy pomocou praktického kľúča.

Pomôžte deťom rozšíriť ich myslenie a zároveň sa zabaviť s touto puzzle knižkou pre deti!

Určené pre deti od 6 rokov staré a vyššie.

TV relácia: Curious Crafting

Som tak nadšený, že sa konečne môžem podeliť o moju novú remeselnú televíznu reláciu Curious Crafting, ktorá sa začala 1. júla o TVOkids a YouTube TVOkids!

Curious Crafting, odohrávajúci sa v dokonalom remeselnom priestore, je krátka séria v predškolskom veku o radosti z tvorby remesiel. Vediem rotujúci odliatok rozkošných malých predškolákov (vrátane mojich vlastných), ktorí vyrábajú kúzla z bežných predmetov v domácnosti.

V každej epizóde premieňame recyklované predmety na magické remeslá, ako je školský autobus z škatúľ od mlieka, bábka z papierového vrecka alebo korytnačka s vatovým tampónom. Tvorcovia sa učia a smejú sa pri každej činnosti a zároveň predvádzajú, čo dokáže ich mladá fantázia vytvoriť.

Curious Crafting zdieľa dobrodružstvo a radosť z tvorby umenia s lekciami tvorby remesiel doma.

Toto predstavenie určené pre batoľatá a predškolákov od 2,5 roka.

VYSKÚŠAŠ TENTO CHUTNÝ RECEPT NA BEZPEČNOU BUBLIANKOVÚ PENU PRE BOJČATÁ A BATOLA? PRIPOJTE HO NA NESKÚ.

Categorized in: