Čím viac sa blížime k marcu, tým viac sa tešíme na Deň svätého Patrika. Možno nie sme Íri, ale určite radi oslavujeme rôzne farby, postavy a tradície, ktoré so 17. marcom prichádzajú na všetkých miestach, kde sa tento sviatok od jeho vzniku traduje.

Aj naše deti zbožňujú Deň svätého Patrika a niekto v našom susedstve má zvyčajne párty, takže sme v poslednej dobe držali oči otvorené online, aby sme našli čo najviac zaujímavých a jedinečných položiek menu s tematikou svätého Patrika, jedál na párty a školského občerstvenia. Nájsť!

Máte rovnaký záujem ako my, ak nie ešte viac, vyskúšať nejaké nové jedlá na tému Deň svätého Patrika, ktoré ste ešte nikdy nerobili?

Pozrite si týchto 15 úžasných nápadov, receptov a návodov, s ktorými sme sa doteraz stretli pri hľadaní inšpirácie a návodu!

1. Škriatok, dúha a hrniec zlata na obed

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vracajú sa vaše deti domov zo školy na obed, ale stále dúfate, že im na Deň svätého Patrika alebo okolo neho pripravíte nejaké úžasné tematické jedlo, len aby to bolo vzrušujúce? Potom si myslíme, že tento nápad z Vytváranie skutočne úžasných a zábavných vecí môže byť práve pre vás to pravé! Pozrite sa lepšie na ich tutoriál, aby ste videli, ako urobili tento rozkošný sendvičový obed so škriatokmi doplnený o dúhové cukríky a puding „pot of gold“ (a nejaké banány len preto, že deti potrebujú ovocie).

2. Tanier na občerstvenie so zelenou tematikou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti posielate obed svojho dieťaťa do školy s ním, ale stále by ste chceli zostať na tému, aj keď nemôžete celkom Taká pekná prezentácia, pretože viete, že obed sa dostane do batohu vášho dieťaťa? Potom možno budete mať viac šťastia, ak budete postupovať podľa hlavnej farebnej schémy dňa a urobiť všetko zelené! Páči sa nám tento návrh obeda v štýle desiatového taniera od Plnený kufor ktorá je plná zdravých zelených prvkov.

3. Irish cream push pops

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Skutočne hľadáte dezerty, pretože ste to vy, kto prináša sladkosti na blokovú párty na Deň svätého Patrika, o ktorej sme hovorili predtým, a chceli by ste urobiť niečo naozaj zábavné a nové? No, ak boli dezerty na báze pudingu niekedy vo vašej uličke, potom sme si celkom istí, že vás nakopne Hoosier Homemade načrtáva kroky na výrobu týchto krémových a lahodne zelených írskych krémových pukov!

4. Pochúťky Shamrock Lucky Charms

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Teraz sa tento druh marshmallow a cereálií zvyčajne vyrába s použitím ryžových krištáľov, ale na tejto verzii na Deň svätého Patrika vyrobenej s pomocou Lucky Charms je niečo také vzrušujúce a chutné, že si myslíme, že by sme si ich mohli pripraviť sami, aj keď nie nakoniec prinesiete riad na blokovú párty! Zistite, ako na to Moje skromné ​​dobrodružstvá vyrobili tieto pochúťky, ktoré sa odvíjajú od klasickej myšlienky a tiež jedinečné, pretože majú tvar štyroch listov.

5. Zdravý trojlístok

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Rovnako ako mnohí iní ľudia, aj vy sa cítite najviac nadšení z blížiaceho sa Dňa svätého Patrika, pretože viete, že to znamená návrat obľúbeného „shahamrock shake“ s príchuťou mäty v McDonald’s? No, my to tiež milujeme, ale máme tendenciu piť toľko každý rok, že to hraničí s nezdravým, pretože vieme, že čoskoro budú opäť na rok prerušené. Preto sme boli tak sme nadšení, keď sme narazili na tento recept Varte v Paleo ktorý vás naučí, ako si doma pripraviť o niečo zdravšiu verziu šambránového šejku!

6. Dúhové vírivé vafle

ZOBRAZIŤ V GALÉRII
Je vašou obľúbenou súčasťou celej témy Dňa svätého Patrika naozaj to, že máte úžasnú výhovorku na výrobu dúhových remesiel a jedál na počesť dúhy, ktorá vedie k škriatku zlata? Ak máte radi špeciálne raňajky, potom máme pocit, že vy a vaša rodina si skutočne užijete tieto super zábavne vyzerajúce (a veľmi chutné) dúhové vírivé vafle opísané v jednoduchých krokoch na Cukrové včelie remeslá!

7. Zelené mätové čokoládové sušienky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále sa cítite skôr nadšení myšlienkou vyrábať zelené potraviny na oslavu Dňa svätého Patrika, pretože tak veľmi milujete farbu, ale oveľa radšej by ste si pripravovali nejakú novofarebnú sladkosť ako nakrájanú zeleninu, ktorá je už zelená? No, ak ste čo i len polovica milovník koláčikov ako my, alebo dokonca len milovníci mätových príchutí, potom si myslíme, že naozaj oceňujem tento recept od V Lofthouse ktorý vám ukáže, ako pripraviť sušienky s čokoládou zo zelenej mäty!

8. Dúhové mini palacinky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Zamilovali ste sa do celej tejto myšlienky dúhových raňajkových jedál, ktoré by boli skvelé na zábavné ráno na Deň svätého Patrika, ale vaše deti boli vždy skôr palacinkárskou skupinou ako oblátkovým tímom? No, stále máte šťastie (čo sa k téme celkom hodí, ak sa nás spýtate)! Pozri sa lepšie Volániky a čižmy do dažďa aby ste videli, ako sa vyrábali tieto dúhové mini palacinky!

9. Shamrock praclík puká

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vzhľadom na ich popularitu vo svete dezertov by sme sa radi stavili, že ste už počuli o koláčikoch a možno aj koláčikoch, ale vedeli ste, že praclíkové puky sú tiež vecou? Ak nie, odporúčame vám ich ihneď vyskúšať, pretože sú absolútne chutné. Mamičkin balík vám ukáže, ako pripraviť viacpraclíkovú verziu na Deň svätého Patrika, ktorá vyzerá ako štvorlístok, pokrytá zelenou rozpustenou čokoládou. Sú úžasne sladké a slané pri každom súste!

10. Ovocná dúha

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte v úmysle pridať aspoň a málo trochu výživnej hodnoty do jedálneho lístka na vašej oslave svätého Patrika, takže sa snažíte sem-tam prepašovať nejaké ovocie? V tom prípade by sme absolútne navrhnite vyňať list Zmysluplná mamaa vyskúšajte si túto krásnu prezentáciu ovocnej dúhy! Obláčik je vyrobený z vanilkového jogurtu na namáčanie a do misky na druhý koniec môžete vložiť, čo chcete, aby bol hrniec zlata.

11. Obrátené zmrzlinové kornútky zo škriatka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále hľadáte vtipné dezerty s tematikou svätého Patrika, ktoré vám pomôžu dostať sa domov na tému svätého Patrika, no nemôžete si nevšimnúť nedostatok škriatok na našom zozname práve teraz? no, Obrázky dňa svätého Patrika má návrh, ktorý vám môže zachrániť deň. Vezmi si zelené kornútky zmrzliny v obchode (alebo si obyčajné namaľuj potravinárskym farbivom), otoč ich hore nohami na kopček zmrzliny a použi cukríky Nerds, kúsky Twizzlera a oholený pražený kokos na tvár a bradu!

12. Trojlístok zo zeleného korenia

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále sa zo všetkých síl snažíte zapracovať aspoň pár zeleniny do bufetu na vašej párty na Deň svätého Patrika, ale chcete, aby vyzerala aspoň málo trochu slávnostné? Potom by sme určite odporúčame dať tento koncept zeleného korenia v tvare trojlístka Hruška pokus. Po rozrezaní sa dajú jednoducho použiť takmer v čomkoľvek!

13. Matcha sušienky z bielej čokolády

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Bola vašou obľúbenou možnosťou z celého nášho zoznamu doteraz nápad pripraviť si žiarivo zelené sušienky, no zisťujete, že váš vkus na príchute je o niečo menej konvenčný ako u priemerného človeka, ktorý si pri pohľade na farbu hneď spomenie na mätu? Potom máme pocit, že tieto báječné a takmer gurmánsky znejúce matcha sušienky z bielej čokolády sú pekne a jasne načrtnuté na To je Yummi môže byť práve vo vašej uličke!

14. Drobnosť s írskou vlajkou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Prispievate na večeru v štýle potluck na oslave svätého Patrika, na ktorú sa chystáte, ale povedali ste si, že prinesiete dezert, a hľadáte rodinnú klasiku, ktorá poslúži mnohým ľuďom? Potom odporúčame vyrobiť niečo ako drobnosť Jello, pretože ich každý pozná a miluje! Možno najlepšia časť používania Jello sú farby. Tento návod od Mama sa snaží určite si to myslí; naučia vás, ako vyrobiť maličkosť, ktorá vyzerá ako írska vlajka!

15. Čajové sendviče Shamrock uhorky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Je párty, na ktorej sa zúčastňujete na Deň svätého Patrika, skôr ľahkým obedom so sendvičmi s prstami, než všestrannou akciou s vrstvenými dezertmi? Potom by ste možno mali viac šťastia pri príprave niečoho ako je tento recept Bude variť pre úsmevy ktorý vám ukáže, ako pripraviť rozkošné uhorkové čajové sendviče v tvare trojlístka, ktoré sa dajú ľahko papať, keď sa stýkate!

Máte ďalší obľúbený nápad na občerstvenie na Deň svätého Patrika, ktorý radi pripravujete, ale nevidíte ho v našom zozname? Povedzte nám všetko o občerstvení alebo nám dajte odkaz na recept a fotografie v sekcii komentárov!

Categorized in: