Dúhové tkáčske stavy sú typom tkáčskeho stavu, ktorý sa používa na výrobu náramkov a iných šperkov. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov vrátane plastu, kovu a dokonca aj papiera. Základným dizajnom je séria štvorcových alebo obdĺžnikových kolíkov, ktoré sú usporiadané v mriežkovom vzore. Niť alebo priadza sa potom otočí cez kolíky a okolo nich, aby sa vytvoril požadovaný dizajn.

Starburst náramky sú obľúbeným typom dúhového tkáčskeho náramku. Zvyčajne sú vyrobené z pestrofarebnej nite alebo priadze a majú výrazný vzor hviezdice. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako vytvoriť hviezdicové náramky, ale základný dizajn zahŕňa začiatok s jednoduchým retiazkovým náramkom a pridaním ďalších slučiek na vytvorenie vzoru hviezdice.

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIdúhový tkáčsky náramok starburst F2

Ako vyrobiť dúhový tkáčsky náramok z hviezd

Materiály pre dúhový tkáčsky náramok starburst

  • Dúhový tkáčsky stav (alebo iné zariadenie na výrobu náramkov)
  • Tkaniny vo farbách podľa vlastného výberu
  • Schránka alebo iný pevný povrch na použitie ako pracovný povrch
  • Nožnice

Môj chlapec z 1. triedy vyrobil pred pár dňami tento dúhový tkáčsky náramok pre jej malú sestru, je krásny? Náramok so vzorom Starburst sa nám páči, vy nie? Dúhový tkáčsky náramok starburst je pôsobivý druh náramku, ku ktorému je pripojená krásna séria farieb, aby módny doplnok získal osobitý vzhľad. Bude obsahovať brilantnú sériu farieb dúhy obklopenú pevným okrajom. Bavte sa so svojimi deťmi!

Kliknite sem pre písomný vzor z „Instructables.com“

Categorized in: