Ak by sme si mali vybrať jedno jediné jedlo, ktoré budeme jesť po zvyšok našich dní a vzdať sa všetkého ostatného, ​​v skutočnosti by sme si vyberali naozaj ľahko. Vybrali by sme slaninu, ruky dole! Nie je nič, čo milujeme viac ako varenie lahodného balíčka slaniny, ako možno hľadanie nových spôsobov využitia slaniny v jedinečných receptoch, ktoré nám prinesú nový chuťový zážitok z nášho obľúbeného jedla. To je dôvod, prečo sme vždy dostali oči na jedlá zo slaniny, ktoré sme nikdy predtým neskúšali!

Zaujíma vás rovnako ako nás, ak nie viac, myšlienka naučiť sa vyrábať nové a jedinečné veci so slaninou? Pozrite si týchto 15 báječných receptov, nápadov a kombinácií chutí, na ktoré sme doteraz narazili pri našom hľadaní.

1. Slaninové cibuľové krúžky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Akoby cibuľové krúžky už samy o sebe neboli dostatočne lahodnou pochúťkou, veríte, že v skutočnosti existuje recept, ktorý vám ich pomôže pripraviť? dokonca lahodnejšie? Vo chvíli, keď sme našli tento recept na slaninu a cibuľové krúžky Delishdali sme si to do záložiek, utekali do obchodu po zásoby a v ten večer sme ich vyrobili. S potešením vám môžeme oznámiť, že sa im slintalo ústa.

2. Syrové slaninové bomby

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak by ste si mali vybrať jedno jedlo pred všetkým ostatným, ako sme hovorili predtým, ťažko by ste si vybrali medzi vašou milovanou slaninou a syrom? No, našťastie pre všetky z nás, v skutočnosti si nemusíte vyberať a existuje veľa vecí, ktoré môžete jesť, vrátane oboch! Tieto syrové slaninové bomby z Oh, Bite It sú dokonalým príkladom toho, čo máme na mysli.

3. Slaninové javorovo škoricové rolky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ človeka, ktorý zbožňuje chute, ktoré zahŕňajú sladké a slané chute na jednom mieste? No ak máte náhodou aj vy radi javorové a škoricové buchty, tak týmto receptom sme si celkom istí Crazy for Crust je perfektné jeden pre teba! Pozrite sa lepšie na ich recepty a návod a zistite, ako sa tieto slaninové javorovo-škoricové rolky vyrábali prekvapivo jednoducho.

4. Škoricové palacinky s kandizovanou slaninou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máme naozaj zaujala vás celá myšlienka pripraviť sladšie raňajky, ale škoricové buchty jednoducho nikdy neboli vašimi obľúbenými, pretože nie ste veľkým fanúšikom polevy alebo polevy? V tom prípade máme pocit, že budete naozaj vychutnajte si celý koncept týchto škoricových palaciniek s kandizovanou slaninou, pekne a jednoducho načrtnutý Citróny pre Lulu. Dokonca vám ukážu, ako sa slanina cukrí!

5. Čokoládové ruže zo slaniny

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len v prípade, že stále hľadáte veci, ktoré sú sladké a slané, ale chceli by ste, aby slanina zaujala v recepte viac ústredného miesta, tu je ďalší chutný recept z archívov toho, čo sme pre vás skutočne vyskúšali v reálnom živote! Tento návod od Delish vás naučí krok za krokom, ako vyrobiť slaninové čokoládové ruže spôsobom, ktorý je takmer taký zábavný ako lahodný.

6. Poháre so syrom z javorovej slaniny

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti sme vás stále prinútili premýšľať o tom, ako veľmi sa vám páčila myšlienka urobiť niečo, čo zahŕňa slaninu a syr, ale nemôžete si pomôcť, že by ste si priali, aby ste mali o niečo gurmánskejšiu možnosť ako čedarové syrové bomby, ktoré ste videli vyššie, pretože ste sa pri varení cítili dobrodružne? Potom máme pocit, že si budete trochu lepšie rozumieť s niečím takým, ako sú tieto poháre s javorovým slaninovým syrom, ktoré sú podrobne uvedené na Hľadanie domácich fariem!

7. Kandizovaný javorový slaninový pohár

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte použiť slaninu v niečom sladkom, aby ste získali tú lahodne sladkú a slanú kombináciu, ktorú tak milujete, radšej by ste urobili niečo, čo je úplne dekadentný? Potom si nie sme istí, či sa musíte pozrieť ďalej, ako je tento lahodný kandizovaný javorový slaninový pohár načrtnutý krok za krokom Opýtajte sa šéfkuchára Dennisa! Áno, tie zemiakové lupienky máčané v čokoláde. Vidíš to správne!

8. Kandizované slaninové maslo

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Budeme prví, kto to prizná, kým sme nenašli tento konkrétny recept z Polievková lyžicav skutočnosti sme ešte nikdy nevideli domáce maslo s alternatívnou príchuťou, takže sme si istí, že si viete predstaviť, ako nás to zaujalo! Tento sme skutočne vyskúšali aj v reálnom živote a rovnako ako predtým s potešením oznamujeme, že bol taký chutný, že sme vedieť zvládneme to znova.

9. Slaninové cannoli

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste ten typ milovníka slaninových dezertov, ktorý by naozaj rád zabalil v podstate akúkoľvek sladkú vec, ktorú zjete, do slaného kúska slaniny, potom sme si celkom istí, že by ste mohli byť ideálnym človekom na vyskúšanie tohto ďalšieho receptu. od Delish to jest doslova stelesnenie tohto popisu! Pozrite sa lepšie na ich tutoriál a zistite, ako sa tieto báječné slaninkové cannoli vyrábali.

10. Slaninové suflé

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste ešte nikdy nejedli vaječné suflé, je nám veľmi ľúto, že vám musíme oznámiť, že ste prišli o niečo úžasné, najmä ak je v tom slanina! Názov tohto jedla môže znieť celkom famózne, ale proces jeho výroby je v skutočnosti úžasne jednoduchý. Pozrite sa, čo máme na mysli podrobnejšie Oslava malej slečny!

11. Rolky zo slaniny, vajec a syra

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme upútali vašu pozornosť konceptom prípravy nejakého jedla obaleného v slanine, ale vždy ste mali radšej svoje obľúbené jedlo v slaných jedlách, ako keď je zmiešané so sladkými? Potom možno radšej urobíte tieto chutné raňajky načrtnuté pekne a jednoducho Delish namiesto toho! Ich tutoriál vám ukáže, ako sa vyrábali tieto rolky so slaninou, vajcami a syrom.

12. Losos zabalené v slaninke

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Sú vaše obľúbené jedlá okrem slaniny zvyčajne založené na morských plodoch? Dobre ako obrovský Milovníci lososa, nemôžeme povedať, že vás obviňujeme! Ak máte radi lososa a slaniny aj o polovicu menej ako my, potom by sme sa boli ochotní staviť, že tento neodolateľný recept na lososové kúsky zabalené v slaninke bude správny do svojej uličky. Získajte všetky informácie, ktoré potrebujete na ich vyskúšanie The Grillin’ Fools.

13. Slaninou zabalené BBQ kuracie plnené chilli papričky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Okrem slaniny sú vaše obľúbené príchute zvyčajne pikantné, alebo aspoň také, ktoré majú trochu šmrnc? V takom prípade, najmä ak vás trochu zaujali recepty, ktoré sme vám doteraz ukázali a zahŕňali syr, myslíme si, že budete naozaj oceniť spôsob Pikantné experimenty vyrobil tieto BBQ kuracie plnené papriky zabalené v slanine v niekoľkých jednoduchých krokoch.

14. Avokádo zabalené v slaninke

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj vás láka zabaliť nejaký druh zeleniny alebo strukoviny do slaniny, pretože sa vám ešte nikdy nepáčil zabalený recept, ale radi si dávate pozor, aby ste zjedli všetko zelené? dokonca ak sa podieľajú na recepte, ktorý nie je nevyhnutne najzdravšia vec na svete? No, milovníci avokáda sa radujú, pretože Ó, sladká bazalkalen druh receptu, ktorý ste hľadali!

15. Sústa tekvice zabalené v slaninke

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Zaujala vás myšlienka zeleniny obalenej v slanine natoľko, že by ste v skutočnosti chceli nazbierať čo najviac rôznych receptov? Potom je tu ďalšia lahodná možnosť na zváženie! Pozri sa lepšie ChowhoundRecept a celý návod, ako sa tieto delikátne pečené, slaninou zabalené sústa z tekvice vyrábali.

Poznáte ďalšieho kolegu DIY nadšenca alebo milovníka varenia, ktorý zbožňuje slaninu rovnako ako my, ak nie viac? Zdieľajte s nimi tento príspevok, aby mali všetky druhy chutných nových spôsobov, ako si vychutnať svoje obľúbené jedlo!

Categorized in: