VNÚTRI: Tento DIY adventný kalendár s vianočným stromčekom si môžete jednoducho vložiť spolu toto Vianoce pre vaše dieťa s niekoľkými jednoduchými prosiťs. Urobte si Vianoce zapamätateľné tento rok bez rozkošného Vianoce adventný kalendár!

Jednoduchý DIY adventný kalendár na vianočný stromček

DIY vianočné adventné kalendáre

Podarilo sa mi dať tieto Vianoce stromčekový adventný kalendár spolur používam veci z môjho recyklačného koša, kúpeľňa a remeselná zásuvka! Tento DIY vianočný adventný kalendár je tiež kalendár, ktorý môžete znova použiť každý rok. Jednoducho vymeňte hodvábny papier umiestnením jedného veľkého kusu cez poháre v nasledujúcich rokoch.

Jednoduchý DIY adventný kalendár na vianočný stromček

Hľadáte ďalšie zábavné vianočné remeslá a aktivity? Pozrite si tieto zábavné nápady:

DIY adventný kalendár na vianočný stromček pre deti

Uchopte veľký kus kartónu a natrite ho akrylovou farbou na zeleno. Kartón musí byť dostatočne veľký, aby sa doň zmestilo 24 papierových alebo Dixie pohárov. Odložte ho, aby sa vysušil.

Jednoduchý DIY adventný kalendár na vianočný stromček

Vezmite 24 papierových pohárov alebo dixie papierových pohárov. Použila som poháre Dixie. Na kartóne sú menšie a ľahšie sa s nimi pracuje. Ale sú tiež dostatočne veľké, aby sa do nich zmestili cukríky alebo malé hračky!

Jednoduchý DIY adventný kalendár na vianočný stromček

Na spodnú časť poháre natrieme zelenou farbou. Odložte ich, aby sa vysušili.

Keď je všetko suché, vezmite si svoje malé hračky a cukríky (nápady na to, čo vložiť do adventného kalendára nájdete nižšie), zelený a hnedý hodvábny papier a malé elastické pásky.

Jednoduchý DIY adventný kalendár na vianočný stromček

Do každého pohára vložte malú hračku alebo cukrík a prikryte zeleným štvorčekom hodvábneho papiera. Zaistite hodvábny papier elastickým pásom. Na kmeň stromu som si odložila tri poháre a na tieto poháre som použila hnedý hodvábny papier.

Jednoduchý DIY adventný kalendár na vianočný stromček

Potom uchopte zelenú maľovanú lepenku a začnite lepiť šálky do tvaru vianočného stromčeka. Na túto časť som použil horúcu lepiacu pištoľ, aby som ich pomohol zaistiť.

Po prilepení stromčeka si vezmite čierneho šarkana a na vrch každého pohára napíšte dátum (1-24). Dávajte pozor, aby ste nestlačili príliš silno, aby ste si neprerazili poháre skôr ako vaše deti!

Potom si vezmite nožnice alebo frézy na krabice a odstráňte nadbytočnú lepenku okolo stromu. Vystrihnite hviezdu zo žltého stavebného papiera alebo penového listu a prilepte na hornú časť kalendára.

Jednoduchý DIY adventný kalendár na vianočný stromček
Jednoduchý DIY adventný kalendár na vianočný stromček

Adventný kalendár

Od decembra vytiahnite svoj adventný kalendár a doprajte svojmu drobcovi, aby si ho užil každý deň. Skvelé na tomto kalendári je, že si ho môžete prispôsobiť podľa vkusu vašich najmenších! Miluje vaše dieťa vlaky? Pridať nový malý vlak každý deň? Love Shopkins ich pridáva.

Tu je zoznam nápadov, ktoré môžete pridať do svojho adventného kalendára:

 1. Dočasné tetovanie
 2. Lak na nechty
 3. Guma
 4. Pastelky alebo mini fixky
 5. Zábavné ponožky
 6. Nálepky
 7. Svietiace tyčinky
 8. Peniaze
 9. Mini paličky na cukríky
 10. Mini bomby do kúpeľa
 11. Autá
 12. Mini loptičky
 13. Rukavice
 14. Mini sušienky
 15. Lego kúsky (do každého pohára vložte niekoľko kusov zo stavebnice)
 16. Mini baterka
 17. Šteniatka na prsty
 18. sliz
 19. Písacia podložka
 20. Náhrdelník
 21. Mini hra doh
 22. Balóny na vyfúknutie
 23. Prilieha na okno
 24. Zverejnite poznámky (moje deti ich z nejakého dôvodu milujú)
 25. Kúsky puzzle (dajte im každý deň niekoľko kúskov do každej šálky)

Vhodnosť podľa veku

Táto aktivita je skôr rodičovskou aktivitou, ktorú môžete urobiť pre svoje deti. Adventné kalendáre sú skvelé pre všetky vekové kategórie! Moje deti majú 3,5, 3,5 a 7 rokov.

Zásoby

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

 • Papierové poháre alebo poháre na kocky
 • Kartón
 • Zelený a hnedý hodvábny papier
 • Zelená akrylová farba a štetec
 • Malé elastické pásy
 • Horúca lepiaca pištoľ
 • Frézy na krabice alebo nožnice
 • Malé hračky alebo sladkosti (zoznam viac ako 25 nápadov nájdete vyššie)

Urobte si čas ticha ich obľúbeným časom!

Hra je jadrom učenia v ranom veku a môže mať mnoho podôb. Jedným z najdôležitejších z nich je zmyslová hra pretože zapája všetky detské zmysly (chuť, hmat, čuch, zrak a sluch) a má ohromne pozitívny vplyv na vývoj mozgu.

Moje súpravy na zmyslové hry sú zábavným a jednoduchým spôsobom, ako udržať vaše dieťa zapojené a zároveň využívať výhody zmyslovej hry na podporu jeho mysle!

Nakupujte moje hotové súpravy na zmyslové hry tu.

Listová zhoda s jesenným stromom

Vzrušujúce senzorické koše pre zvedavé deti

Vedeli ste, že som napísal knihu zmyslových košov? Pre viac informácií kliknite sem Vzrušujúci senzorický kôš pre zvedavé deti. Alebo si vezmite svoju kópiu na Amazon.

Scrunched Paper Black Cat Halloween Craft

Nudné popoludnia sú vzrušujúce vďaka úžasným nádobám na zvieratá, ako je Salty Shark Bay alebo Yarn Farm. Zásobníky na hranie ako Birthday Cake Senzory Play alebo Bubble Tea Party podporujú kreativitu a predstavivosť. A vaše deti si užijú toľko zábavy, že ani nebudú vedieť, že sú stále múdrejšie s aktivitami STEAM (veda, technológia, inžinierstvo, umenie a matematika), ako sú drez alebo plávajúca polievka, magnetický hon na písmená alebo naberačka a počítanie zmrzliny.

STEAM Activity Book

Hľadáte zábavnú knihu aktivít pre svojho predškoláka na toto leto? Pozrite si moju novú knihu Kniha aktivít Super STEAM: Spustite učenie so zábavnými bludiskami, bodkami po bodkách, hlavolamami s vyhľadávaním na stránke a ďalšími! ! Kliknite sem a dozviete sa viac alebo si ho objednajte teraz!

Scrunched Paper Black Cat Halloween Craft

VYROBÍTE TENTO ADVENTNÝ KALENDÁR NA VIANOČNÝ STROMČEK S DIEŤAŤOM? PRIPOJTE SI TO NA NESKÚ!

Categorized in: