Vytvorte pre svojich najmenších srdiečko s horúcou lepiacou pištoľou, ktoré bude maľovať tohto Valentína! Je to zábavné a jednoduché a skvelý nápad na maľovanie pre batoľatá a väčšie deti. Toto lepidlo na lepiacu pištoľ ich pomáha udržať v líniách.

Potrebujem tvoju pomoc

Dnes robím pár remesiel trochu inak. Nedávno som sa presťahoval (minulý piatok) a všetky moje zásoby sú stále v krabiciach. Cez víkend som dal prednosť kuchyni a detskej izbe. Ich izby a kuchyňa sú vybalené, ale v mojom štúdiu je stále neporiadok. Ale mám toľko skvelých nápadov na Valentína, o ktoré sa chcem podeliť, takže sem zavítajte aj vy.

Podelím sa s vami o tento nápad a chcem, aby ste to vyskúšali so svojimi deťmi (verte mi, že viem, že to bude skvelé, pretože som robil podobné remeslá na iné sviatky, ktoré moje deti milovali). A potom chcem, aby ste sa so mnou podelili o svoje fotografie na sociálnych sieťach a označili ich na @happytoddlerplaytime! Vyberiem niekoľko alebo všetky a vy budete mať šancu byť prezentovaní na tejto webovej stránke! Samozrejme, že vám dám kredit za fotografiu a označím váš instagram alebo iné účty na sociálnych sieťach!

Ako vyrobiť srdce z lepiacej pištole

Príprava pre dospelých

Tu je to, čo si musíte pripraviť vopred, aby vaše batoľa, predškolák alebo škôlka mohli vyrobiť toto remeslo z veľkej časti sami. Batoľatá a predškoláci nebudú potrebovať pomoc s týmto nápadom.

 1. Vezmite si vodový papier a horúcu lepiacu pištoľ. Zapojte lepiacu pištoľ, aby sa zahriala.
 2. Nakreslite veľké srdce ľahko ceruzkou na papier a nakreslite čiary vo vnútri srdca, ktoré idú rôznymi smermi, aby ste vytvorili geometrický dizajn.
 3. Keď je lepiaca pištoľ pripravená, obkreslite obrys srdca a čiary pomocou lepidla. Odložte ho, aby sa vysušil.
 4. A máte hotovo.
 5. Keď je vaše dieťa pripravené maľovať, pripravte vodové farby tak, že uchopíte misku, naplníte ju malým množstvom vody a postavíte k nej štetec.

Maľovanie srdca z lepiacej pištole

 1. Pozvite svoje dieťa, aby pomocou vodových farieb namaľovalo srdce podľa vlastného výberu! Línie lepiacej pištole vytvára bariéru, ktorá im pomáha udržiavať farby oddelené.
 2. Uistite sa, že maľujú aj vonkajšok, ak chcú.

Premeňte to na valentínsku pohľadnicu

Premeňte toto remeslo na kartu preložením akvarelového papiera na polovicu a vytvorením srdca na vonkajšej strane karty. Namaľujte vonkajšok a potom napíšte pekný odkaz zvonka alebo zvnútra!

Nezabudnite mi poslať fotky!! Označte @happytoddlerplaytime na Instagrame a získajte šancu byť prezentovaný tu na webovej stránke Happy Toddler Playtime!

Age Vhodnosť

Táto aktivita je vhodná pre batoľatá vo veku od 2,5 rokov. Moje deti majú 4,5, 4,5 a 8 rokov.

Úroveň neporiadku

Úroveň neporiadku pri tejto aktivite je nízka.

Ťažkosti pri vytváraní

Nízka.

Zručnosti vyvinuté

Rozvoj reči, rozpoznávanie tvarov, rozpoznávanie farieb, koordinácia oko-ruka, jemná motorika, nápaditá hra, kreativita.

Dodávky lepiacej pištole Heart Craft

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

 • Akvarelový papier
 • Vodové farby
 • Kefa
 • Horúca lepiaca pištoľ
 • Ceruzka

Učebné osnovy, knihy a televízne programy pre batoľatá a predškolákov!

Programy pre batoľatá a predškolské zariadenia Play2Learn pre zvedavé batoľatá

Energii a zvedavosti vášho batoľaťa sa medze nekladú. Tá energia a zvedavosť, hoci radosť môže byť niekedy náročná. Ich záujem o takmer všetko okolo nich z nich robí skvelých študentov. Jedno a dvojročné deti dokážu nasať toľko len zo svojich zmyslov!

Ale ako učiteľ alebo rodič môže byť tento smäd po učení vyčerpávajúci. Preto som vytvoril tento program pre batoľatá a predškolákov. Aby sme vám pomohli vyťažiť čo najviac z tohto času so svojím zvedavým batoľaťom bez musieť prísť s kreatívnymi spôsobmi hry a interakcie s nimi.

Play2Learn pre batoľatá obsahuje 20 jednotiek pre batoľatá. Každá 2-týždňová jednotka pre batoľatá má 20 super ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre batoľatá od 18 mesiacov do 3 rokov.

Predškolské zariadenie Play2Learn ktorá obsahuje 20 jednotiek pre predškolákov. Každá 2-týždňová jednotka pre predškolákov má 20 jedinečných a ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre predškolákov od 3 do 5 rokov. To je viac ako 800 vzdelávacích aktivít pre vaše batoľa a predškoláka na dosah ruky! Toľko nápadov, vy a vaše dieťa sa už nikdy nebudete nudiť!

Títo plány a aktivity hodín pre batoľatá a predškolské zariadenia určite zamestná vás a vaše batoľa a predškoláka hrou a učením!

Kliknite sem pre viac informácií: Play2Learn

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Vzrušujúce senzorické koše pre zvedavé deti

Vedeli ste, že som napísal knihu zmyslových košov? Pre viac informácií kliknite sem Vzrušujúci senzorický kôš pre zvedavé deti. Alebo si vezmite svoju kópiu na Amazon.

Nudné popoludnia sú vzrušujúce vďaka úžasným nádobám na zvieratá, ako je Salty Shark Bay alebo Yarn Farm. Zásobníky na hranie ako Birthday Cake Senzory Play alebo Bubble Tea Party podporujú kreativitu a predstavivosť. A vaše deti si užijú toľko zábavy, že ani nebudú vedieť, že sú stále múdrejšie s aktivitami STEAM (veda, technológia, inžinierstvo, umenie a matematika), ako sú drez alebo plávajúca polievka, magnetický hon na písmená alebo naberačka a počítanie zmrzliny.

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Super STEAM kniha aktivít pre deti

Učenie sa všetkého o vede, technike, inžinierstve, umení a matematike pripraví deti na školský úspech – a môže to byť taká zábava! Sledujte, ako si deti užívajú budovanie zručností STEAM, keď farbia priateľské ryby, pomáhajú vode nájsť cestu ku koreňom stromov, riešia matematické problémy s bludiskami a ďalšie.

Zistite viac a vezmite si svoju kópiu tu.

Určené pre predškolákov od 3 rokov.

kniha: Veľká kniha hádaniek pre deti

Hádajte mi toto: Aký je vzrušujúci spôsob, ako si precvičiť kritické myslenie a zároveň sa zabaviť? Veľká hádanka pre detisamozrejme! Od veselých slovných hračiek až po náročné hlavolamy si deti môžu vybudovať zručnosti na riešenie problémov pomocou stoviek hádaniek, ktoré im ukážu, ako myslieť mimo rámca.

 • 350 hádaniek pre deti— Užite si hodiny zábavy s hádankami, slovnými hračkami a vtipmi a matematickými a logickými hádankami, ktoré roztáčajú ich kolesá!
 • Zvýšte svoje zručnosti—Hádanky sa stávajú zložitejšími, ako deti postupujú knihou, a sú pre nich výzvou, keď sa zdokonaľujú v riešení hádaniek!
 • Dvakrát skontrolujte ich prácu— Deti si môžu svoje odpovede skontrolovať v zadnej časti knihy pomocou praktického kľúča.

Pomôžte deťom rozšíriť ich myslenie a zároveň sa zabaviť s touto puzzle knižkou pre deti!

Určené pre deti od 6 rokov staré a vyššie.

TV relácia: Curious Crafting

Som tak nadšený, že sa konečne môžem podeliť o moju novú remeselnú televíznu reláciu Curious Crafting, ktorá sa začala 1. júla o TVOkids a YouTube TVOkids!

Curious Crafting, odohrávajúci sa v dokonalom remeselnom priestore, je krátka séria v predškolskom veku o radosti z tvorby remesiel. Vediem rotujúci odliatok rozkošných malých predškolákov (vrátane mojich vlastných), ktorí vyrábajú kúzla z bežných predmetov v domácnosti.

V každej epizóde premieňame recyklované predmety na magické remeslá, ako je školský autobus z škatúľ od mlieka, bábka z papierového vrecka alebo korytnačka s vatovým tampónom. Tvorcovia sa učia a smejú sa pri každej činnosti a zároveň predvádzajú, čo dokáže ich mladá fantázia vytvoriť.

Curious Crafting zdieľa dobrodružstvo a radosť z tvorby umenia s lekciami tvorby remesiel doma.

Toto predstavenie určené pre batoľatá a predškolákov od 2,5 roka.

SKÚŠITE S SVOJMI DEŤMI VYROBIŤ TOTO SRDCE Z LEPIACEJ PISTOLE? PRIPOJTE HO NA NESKÚ.

Categorized in:

Tagged in:

, , , , ,