Vytvorte si tento rozkošný Love Bot, kartónové robotické remeslo na Valentína! Je to zábavný spôsob, ako sa tento február vyblázniť so svojím batoľaťom, predškolákom alebo školákom!

Ako si vyrobiť kartónové robotické remeslo na Valentína

Príprava pre dospelých

Tu je to, čo si musíte pripraviť vopred, aby vaše batoľa, predškolák alebo škôlka mohli vyrobiť toto remeslo z veľkej časti sami. Batoľatá a predškoláci budú potrebovať pomoc.

 1. Odrežte sivý kus stavebného papiera (alebo môžete použiť akúkoľvek valentínsku farbu, ako je červená, ružová alebo fialová), dostatočne veľký na to, aby ste ho mohli omotať okolo rolky toaletného papiera.
 2. Zo žltého, červeného, ​​fialového alebo ružového stavebného papiera vystrihnite dva kruhy pre oči, obdĺžnik pre ústa, srdce a rôzne iné tvary pre ostatné časti robota vrátane polkruhu, oválu, diamantu. Vystrihnúť tieto sú rôzne farby.
 3. Vystrihnite 4 pásy papiera s hrúbkou asi 1 palec v rovnakej šedej farbe alebo si môžete vybrať, či to urobíte ružovou alebo fialovou!
 4. Pripravte si obojstrannú pásku, lepiacu tyčinku a čierne pero na kreslenie detailov.
 5. Vaše remeslo je pripravené, aby vaše dieťa mohlo začať!

Výroba kartónového robota na Valentína

 1. Uchopte rolku toaletného papiera a odstrihnite pre ne kúsok obojstrannej pásky. Nechajte ich nalepiť na tubu a odlepiť papierovú podložku (malí s tým budú potrebovať pomoc). Nechajte ich omotať okolo trubice. Na upevnenie použite ďalší kus obojstrannej pásky.
 2. Pozvi ich, aby použili čierne pero na ozdobenie predmetov pre robota. Opýtajte sa ich, aké typy ciferníkov a prepínačov budú mať ich roboti. Čo dokáže ich robot? Nezabudnite ozdobiť ústa a oči.
 3. Po dokončení zdobenia môžu kúsky prilepiť na svojho robota.
 4. V prípade ramien začnite zlepením dvoch pásikov dohromady do tvaru „L“. Potom preložte každý prúžok späť na druhý prúžok, kým nevytvoríte zodpovedajúce rameno. Malé deti budú pri tejto úlohe potrebovať pomoc. Vymodelujte im niekoľko a potom ich nechajte vyskúšať. Pripevnite ramená k bokom kartónovej trubice obojstrannou páskou.
 5. Užite si svojho Love Bota (vyslovené hlasom robota)!

Age Vhodnosť

Táto aktivita je vhodná pre batoľatá vo veku od 2,5 rokov. Moje deti majú 4,5, 4,5 a 8 rokov.

Úroveň neporiadku

Úroveň neporiadku pri tejto aktivite je nízka.

Ťažkosti pri vytváraní

Nízka.

Zručnosti vyvinuté

Rozvoj reči, rozpoznávanie tvarov, rozpoznávanie farieb, koordinácia oko-ruka, jemná motorika, nápaditá hra, kreativita.

Zásoby kartónových robotov

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

 • Kartónová trubica
 • Šedý, ružový, fialový, červený stavebný papier
 • Obojstranná páska
 • Čierne pero
 • Lepidlo
 • Nožnice

Učebné osnovy, knihy a televízne programy pre batoľatá a predškolákov!

Programy pre batoľatá a predškolské zariadenia Play2Learn pre zvedavé batoľatá

Energii a zvedavosti vášho batoľaťa sa medze nekladú. Tá energia a zvedavosť, hoci radosť môže byť niekedy náročná. Ich záujem o takmer všetko okolo nich z nich robí skvelých študentov. Jedno a dvojročné deti dokážu nasať toľko len zo svojich zmyslov!

Ale ako učiteľ alebo rodič môže byť tento smäd po učení vyčerpávajúci. Preto som vytvoril tento program pre batoľatá a predškolákov. Aby sme vám pomohli vyťažiť čo najviac z tohto času so svojím zvedavým batoľaťom bez musieť prísť s kreatívnymi spôsobmi hry a interakcie s nimi.

Play2Learn pre batoľatá obsahuje 20 jednotiek pre batoľatá. Každá 2-týždňová jednotka pre batoľatá má 20 super ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre batoľatá od 18 mesiacov do 3 rokov.

Predškolské zariadenie Play2Learn ktorá obsahuje 20 jednotiek pre predškolákov. Každá 2-týždňová jednotka pre predškolákov má 20 jedinečných a ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre predškolákov od 3 do 5 rokov. To je viac ako 800 vzdelávacích aktivít pre vaše batoľa a predškoláka na dosah ruky! Toľko nápadov, vy a vaše dieťa sa už nikdy nebudete nudiť!

Títo plány a aktivity hodín pre batoľatá a predškolské zariadenia určite zamestná vás a vaše batoľa a predškoláka hrou a učením!

Kliknite sem pre viac informácií: Play2Learn

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Vzrušujúce senzorické koše pre zvedavé deti

Vedeli ste, že som napísal knihu zmyslových košov? Pre viac informácií kliknite sem Vzrušujúci senzorický kôš pre zvedavé deti. Alebo si vezmite svoju kópiu na Amazon.

Nudné popoludnia sú vzrušujúce vďaka úžasným nádobám na zvieratá, ako je Salty Shark Bay alebo Yarn Farm. Zásobníky na hranie ako Birthday Cake Senzory Play alebo Bubble Tea Party podporujú kreativitu a predstavivosť. A vaše deti si užijú toľko zábavy, že ani nebudú vedieť, že sú stále múdrejšie s aktivitami STEAM (veda, technológia, inžinierstvo, umenie a matematika), ako sú drez alebo plávajúca polievka, magnetický hon na písmená alebo naberačka a počítanie zmrzliny.

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Super STEAM kniha aktivít pre deti

Učenie sa všetkého o vede, technike, inžinierstve, umení a matematike pripraví deti na školský úspech – a môže to byť taká zábava! Sledujte, ako si deti užívajú budovanie zručností STEAM, keď farbia priateľské ryby, pomáhajú vode nájsť cestu ku koreňom stromov, riešia matematické problémy s bludiskami a ďalšie.

Zistite viac a vezmite si svoju kópiu tu.

Určené pre predškolákov od 3 rokov.

kniha: Veľká kniha hádaniek pre deti

Hádajte mi toto: Aký je vzrušujúci spôsob, ako si precvičiť kritické myslenie a zároveň sa zabaviť? Veľká hádanka pre detisamozrejme! Od veselých slovných hračiek až po náročné hlavolamy si deti môžu vybudovať zručnosti na riešenie problémov pomocou stoviek hádaniek, ktoré im ukážu, ako myslieť mimo rámca.

 • 350 hádaniek pre deti— Užite si hodiny zábavy s hádankami, slovnými hračkami a vtipmi a matematickými a logickými hádankami, ktoré roztáčajú ich kolesá!
 • Zvýšte svoje zručnosti—Hádanky sa stávajú zložitejšími, ako deti postupujú knihou, a sú pre nich výzvou, keď sa zdokonaľujú v riešení hádaniek!
 • Dvakrát skontrolujte ich prácu— Deti si môžu svoje odpovede skontrolovať v zadnej časti knihy pomocou praktického kľúča.

Pomôžte deťom rozšíriť ich myslenie a zároveň sa zabaviť s touto puzzle knižkou pre deti!

Určené pre deti od 6 rokov staré a vyššie.

TV relácia: Curious Crafting

Som tak nadšený, že sa konečne môžem podeliť o moju novú remeselnú televíznu reláciu Curious Crafting, ktorá sa začala 1. júla o TVOkids a YouTube TVOkids!

Curious Crafting, odohrávajúci sa v dokonalom remeselnom priestore, je krátkym seriálom v predškolskom veku o radosti z tvorby remesiel. Vediem rotujúci odliatok rozkošných malých predškolákov (vrátane mojich vlastných), ktorí vyrábajú kúzla z bežných predmetov v domácnosti.

V každej epizóde premieňame recyklované predmety na magické remeslá, ako je školský autobus z škatúľ od mlieka, bábka z papierového vrecka alebo korytnačka s vatovým tampónom. Tvorcovia sa učia a smejú sa pri každej činnosti a zároveň predvádzajú, čo dokáže ich mladá fantázia vytvoriť.

Curious Crafting zdieľa dobrodružstvo a radosť z tvorby umenia s lekciami tvorby remesiel doma.

Toto predstavenie určené pre batoľatá a predškolákov od 2,5 roka.

SKÚSITE S VAŠIMI DEŤMI VYROBIŤ TOHTO BOTA LÁSKY: VALENTÍNSKEHO KARTÓNOVÉHO ROBOTA REMESELNÁ AKTIVITA VLOČKA? PRIPOJTE HO NA NESKÚ.

Categorized in: