Ak existuje niečo, čo by sme mohli jesť každý jeden deň a nikdy by sme toho nemali dosť, bez ohľadu na to, ako sú pripravené alebo prezentované, sú to hranolky.

Samozrejme, vieme, že my nemal by jesť hranolky každý jeden deň, ale to neznamená, že nie sú naše obľúbené, keď je čas si ich dopriať. Obľúbené hranolky máme z rôznych výdajní a reštaurácií, no v poslednej dobe si ich skúšame robiť sami doma. To nám dáva trochu viac kreatívnej kontroly, takže sme hľadali úžasne jedinečné domáce recepty na vyprážanie, ktoré by sme mohli použiť na chladenie nášho klasického obľúbeného jedla!

Pre prípad, že by ste sa rovnako ako my, ak nie ešte viac, zaujímali o myšlienku naučiť sa vyrábať jedinečné DIY francúzske suché recepty, tu je 15 najlepších nápadov, kombinácií chutí a návodov, s ktorými sme prišli v našom hľadaní vedenia.

1. V rúre opečené chrumkavé kolieska zemiakov na olivovom oleji a morskej soli

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

To, že ste zvyknutí vidieť hranolky podávané alebo pripravované v jednom konkrétnom tvare alebo spôsobe, neznamená, že musia takto vyzerať všetky čas! Prečo si namiesto toho neskúsiť pripraviť lahodné zemiakové kolieska, ktoré chutia rovnako a majú rovnaký nápad, no dovolia vám to trochu zmeniť? Odporúčame vám dať tieto chrumkavé zemiakové kolieska opečené v rúre na olivovom oleji a morskej soli Recept na dokonalosť pokus!

2. Carne asada hranolky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Patríte k milovníkom smažených hranolčekov, ktorí sú menej vyberaví na samotné hranolky a spôsob ich prípravy (pokiaľ sú tam) a viac sa zaujíma o to, čím sú hranolky obložené? No, ak ste tiež milovník steakov a niekto, kto má rád ich recepty s trochou zahryznutia, potom si myslíme, že tento recept naozaj oceníte od Večera, jedlá a dezerty pre chutné hranolky carne asada!

3. Cesar šalát hranolky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno ste v skutočnosti ten typ labužníka, ktorý zbožňuje zaujaté textúry nad rámec takmer čohokoľvek iného, ​​pričom oceňuje niečo jemné a niečo s uspokojujúcou chrumkavosťou na jednom mieste! To je presne to, čo dostanete v týchto zaujímavých hranolčekoch s caesar šalátom Zdravý život v strednom veku v skutočnosti vám ukáže, ako pripraviť hranolky zo sladkých zemiakov, len aby jedlo zostalo trochu na zdravšej strane. Stále to môžu byť hranolky, ale hranolky zo sladkých zemiakov sú o niečo kalorickejšie ako klasické!

4. Naložené hranolky nachos

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Zatiaľ vás celkom zaujala myšlienka oboch zemiakových kôl? a celý tento koncept prípravy francúzskeho vyprážaného jedla, ktoré je úplne nabité polevami, ale neviete, ktorým smerom sa vydať? Potom možno bude lepšie, ak skombinujete tieto dve veci a zužitkujete všetky chute, ktoré máte radi, z iného obľúbeného jedla! Chceli by sme určite navrhnite skontrolovať ako Jedlo na latte spôsobilo, že tieto chutné nachos s hranolkami.

5. Naložené hranolky z pastierskeho koláča

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máme naozaj teraz upútal vašu pozornosť všetkými tými rečami o oboch naložených hranolkách a kombinované recepty, ktoré vám dodajú chuť iného jedla, ktoré máte radi, ale nie ste obzvlášť nadšení pre nachos? Potom by ste si možno trochu lepšie rozumeli, keby ste urobili niečo menej bežné, ale super výdatné, ako napríklad tieto báječné hranolky s pastierskym koláčom, ktoré sú podrobne opísané vďaka Košíčky a kapustové lupienky!

6. Jednoduché cesnakové hranolky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Cesnakové hranolky sú tým druhom jedla, ktoré, ak sa nás pýtate, je také chutné, že je samozrejmosťou, že si nejaké objednávame doslova kedykoľvek ich vidíme na jedálnom lístku. Dáva teda zmysel len to, že by sme sa chceli naučiť, ako si vyrobiť aj domácu verziu, keď na ne zatúžime v noci, v ktorej sme plánovali zostať! To je dôvod, prečo sme boli tak potešení, že sme narazili na tento úžasný recept na domáce cesnakové hranolky Rants from my Crazy Kitchen to je super ľahké.

7. Chrumkavé chrumkavé zemiaky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti sa stále pristihnete pri tom, ako sa prechádzate týmto zoznamom a premýšľate o celej myšlienke prípravy a servírovania vašich hranolčekov alternatívnymi spôsobmi, či už ich plánujete nechať obyčajné alebo si ich prezliecť, ale ešte ste nevideli myšlienku, že celkom stále drží tvoju pozornosť? Potom je tu ďalšie chutné jedlo na zváženie! Pozri sa lepšie Jednoducho presýtený aby ste videli, ako sa vyrábali tieto chrumkavé chrumkavé zemiaky.

8. Hranolky naloženej pizze

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále sa cítite úplne zamilovaní do celej myšlienky prípravy vyprážaných jedál, ktoré chutia ako ďalší druh lahodnej pochúťky, ktorú máte radi, ale snažíte sa nazbierať čo najviac nápadov? Milovníci pizze sa tešia, pretože sme pre vás našli perfektný recept! Pozri sa lepšie Farmárske čerstvé hody aby ste videli, ako sa vyrábali tieto mazľavé hranolky na pizzu.

9. Buffalo kuracie poutine

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa nás pýtate, najlepším francúzskym jedlom bol vždy poutine. To, že niečo milujeme tak, ako to je, však neznamená, že nechceme vyskúšať v podstate všetky variácie toho, čo nájdeme! Pre tých, ktorí majú radi trochu korenia, ale nejedia tmavé mäso, ako ste videli predtým, tu je recept na chutné kuracie poutine z Buffalo, ktorý je pekne a jasne načrtnutý Cook The Story.

10. Vyprážaná pizza

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte pripraviť niečo úplne nové a nekonvenčné, ako sú hranolky na pizzu, zobrali by ste to super doslova a vytvorili jedlo, ktoré vaše deti prakticky privedie do nadšeného šialenstva z nezdravého jedla? V takom prípade máme pocit, že vás poriadne nakopne Foodinese vás naučí, ako to urobiť skutočné French fry pizza, ktorá v podstate len nahrádza klasické cesto na hranolky!

11. BLT na vaflové vyprážanie

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste akýmkoľvek milovníkom hranolčekov, stavili by sme sa, že áno tiež obrovský milovník vaflových smažených, rovnako ako my. Po tejto téme sme si tiež celkom istí, že vás spôsob bude skutočne zaujímať Varenie s JanicouUrobili ste tieto BLT vaflové vyprážané na sústo, ktoré sú úžasným predjedlom, keď máte neformálnych hostí na večeri!

12. Ošľahané hranolky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vo veku noviniek odpaľovaných potravín sme si celkom istí, že sme to videli všetko v tomto bode zbitý. V momente, keď sme narazili na tento recept, je podrobne uvedený Bezplatná sieť receptovVedeli sme však, že musíme priznať, že ošúchané hranolčeky sme ešte nikdy nevideli! Teraz sme ich videli a skúsili si ich pripraviť doma a s potešením vám môžeme oznámiť, že sú také chutné, ako znejú.

13. Masala hranolky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Keď sme začali hovoriť o „korení“ a hranolčekoch na jednom mieste, predstavovali ste si v skutočnosti viac aromatických korenín, než len veľmi pikantné chute? No, najmä ak ste niekedy boli veľkým fanúšikom indických chutí, potom by sme to urobili určite navrhnite skontrolovať cestu Kuchyňa Manjuly vyrobili tieto báječné hranolky Masala, ktoré sú pre chuťové poháriky totálne potešením.

14. Vyprážaná tortilla

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by ste stále hľadali dosť netradičné jedlá pripravené s hranolkami, ktoré v reštauráciách pravdepodobne nenájdete, ale v podstate sa vám z nich budú slintať ústa natoľko, aby sa stali novou základňou vo vašej domácnosti, tu je jeden, ktorý sme si mysleli. Skúsil by som to len raz, ale odvtedy zarábam takmer mesačne! Pozrite sa lepšie na tutoriál Vinkultivované aby ste videli, ako sa vyrábala táto smažená tortilla.

15. Crock pot cheeseburger hranolky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Uviedli sme zatiaľ takmer každé z vašich obľúbených jedál so sebou ako jedinečnú polevu na hranolky, ale stále čakáte na ďalšie? No, ak sú to cheeseburgery, potom vám s potešením oznamujeme, že vaša trpezlivosť sa vyplatila! Tento super priamočiary recept a návod od Iowa Girl Eats naučí vás krok za krokom, ako pripraviť mazľavú a lahodnú dávku hranolčekov na cheeseburger so špeciálnou omáčkou, ako by ste ich dostali vo svojich obľúbených reťazcoch, len domáce!

Poznáte ďalší super jedinečný recept alebo nápad na vyprážanie, ktorý je úplne obľúbený v rodine, ale nevidíte ho tu v našom zozname? Povedzte nám o tom všetko alebo nám dajte odkaz na recept v sekcii komentárov!

Categorized in: