Keďže sme obaja rodičia a pracujúci na plný úväzok, často zisťujeme, že sme príliš zaneprázdnení na to, aby sme pripravili všetky druhy jedál z čerstvej zeleniny, ktoré naozaj radi kŕmime naše deti každý deň. To, že nemáme čas ísť každé popoludnie do obchodu, však neznamená, že sa stále nemôžeme uistiť, že aspoň nejakým spôsobom dostávajú svoju zeleň.

Zistili sme, že mrazené ovocie a zelenina sú úplnými záchrancami života na oddelení výživy počas rušných dní. Preto vždy hľadáme dobré a jednoduché recepty, ktoré sa dajú pripraviť z mrazeného ovocia a zeleniny.

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIRecepty na mrazené ovocie a recepty na mrazenú zeleninu

Recepty na mrazené ovocie a zeleninu

Zaujíma vás rovnako ako nás, ak nie ešte viac, myšlienka prípravy chutných a zdravých, ale jednoduchých receptov s použitím mrazeného ovocia a zeleniny, aby ste si uľahčili prácu počas vášho rušného pracovného dňa?

Pozrite si týchto 15 chutných receptov, nápadov a návodov, na ktoré sme doteraz narazili pri našom hľadaní!

1. Rizoto z mrazeného karfiolu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste v skutočnosti čiastočne odhodlaní nájsť nové recepty, ktoré používajú mrazenú zeleninu, pretože ste sa snažili zmeniť na vegetariánstvo, ale ste tiež dosť zaneprázdnení, že uchovávanie čerstvej verzie vždy v chladničke má tendenciu spôsobovať plytvanie? ? Potom možno táto úžasná mrazená vegetariánska alternatíva k rizotu, ktorá je o niečo zdravšia ako zvyčajne, bude práve vo vašej uličke! Odhlásiť sa Dobre jesť dozvedieť sa, ako sa vyrábalo toto mrazené karfiolové rizoto.

2. Krémové kuracie rezance s mrazenou kukuricou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Sú deti v takom štádiu, keď budú v podstate jesť iba rôzne druhy cestovín a rezancov a vy ste sa práve rozhodli s tým zatiaľ pracovať, pretože aspoň jedia, ale stále dúfate, že niektoré druh obsahu zeleniny tam? Potom si myslíme, že by ste mohli mať nejaký úspech s týmto úžasne plniacim receptom na krémové kuracie rezance a mrazenú kukuricu Dievča z Brooklynskej farmy.

3. Spanakopita s použitím mrazeného špenátu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Napriek tomu, že ste na cestách alebo nie ste často doma, ste stále ten typ človeka, ktorý rád skúša pripravovať rôzne recepty z celého sveta? No, ak sa vám páči myšlienka pridať grécke jedlo na váš zoznam, potom by sme to urobili určite odporúčame pozrieť sa ako Cookova skrýša použite pohodlne mrazený špenát na prípravu lahodnej spanakopity! Je obzvlášť chutné namočené v omáčke tzatziki.

4. Zeleninová hovädzia polievka s použitím mrazenej miešanej zeleniny

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Je v skutočnosti tam, kde žijete, stále naozaj zima a jedným z dôvodov, prečo hľadáte rýchle a jednoduché, ale stále výživné jedlá, je, že chcete zabezpečiť, aby brušká vašich detí boli počas zimy pekné a plné? V tom prípade si myslíme, že by ste tento nápad na výdatné jedlo mohli naozaj oceniť Chuť juhukto vás naučí pripraviť uspokojivú zeleninovú hovädziu polievku z mrazenej zmiešanej zeleniny! Vyberte si vlastnú zmes tak, že si ju zakúpite samostatne, alebo uchopíte vopred namiešané vrecká z mraziacej časti; podľa toho, čo vám najlepšie vyhovuje.

5. Koriandr, mrazený hrášok a pistáciový hummus

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále sa cítite dosť uchvátení myšlienkou, že vaše recepty budú trochu medzinárodnejšie a chutnejšie, aj keď potrebujete rýchle a jednoduché recepty na mrazenú zeleninu, ale nie ste si istí, či ste videli nápad, ktorý už naozaj priťahuje vašu pozornosť? V takom prípade vám odporúčame zvážiť tento lahodný dip Hrach a pastelky namiesto toho! Fantasticky detailne vám ukážu, ako sa tento koriandr, mrazený hrášok a pistáciový hummus vyrábal.

6. Jednoduchá mrazená zeleninová polievka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme upútali vašu pozornosť, keď sme začali hovoriť o uspokojujúcich a výdatných polievkach, ale nie ste si istí, či recept na hovädzie mäso, ktorý sme vám predtým ukázali, bol pre vás ten pravý? Potom by možno pre vás bol lepšou voľbou trochu zjednodušený recept, ktorý sa viac sústreďuje na samotnú ľahko mrazenú zeleninu! odporúčame skontrolovať ako Bites of Wellness pripravil túto jednoduchú mrazenú zeleninovú polievku v niekoľkých jednoduchých krokoch.

7. Krémová mrazená brokolicová syrová polievka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by sa vám páčil celý tento nápad na polievku, no v skutočnosti ste do nej tak zaujatí, že chcete nazbierať toľko rôznych druhov, koľko sa len dá. všetky byť vyrobený z mrazenej zeleniny, potom tu je ďalší lahodný druh pre váš repertoár! Tento recept a veľmi jasný návod od Dievča z Brooklynskej farmy vás naučí, ako pripraviť neodolateľne chutnú krémovú mrazenú brokolicovú syrovú polievku.

8. Kuracie fajitas s mrazeným ovocím a zeleninou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Prinútili sme vás ešte premýšľať o myšlienke pripraviť lahodné a chutné medzinárodné recepty, ale vaša chuť do jedla bola vždy založená hlavne na uznaní mexických receptov? V tom prípade sme si celkom istí Martyho mudrovanielen druh receptu, ktorý hľadáte! Pozrite sa lepšie na ich stránku a zistite, ako sa tieto kuracie fajitas vyrobené s mrazeným ovocím a zeleninou vyrábali.

9. Plnka z mrazených zelených fazúľ pečieme

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme vás zaujali, keď sme začali rozprávať o receptoch, ktoré sú výdatné a poriadne zasýtia vaše brucho, najmä v chladných dňoch, no polievky u vás nikdy neboli? V takom prípade je tu pre vás celkom uspokojivá alternatíva! Túto mrazenú plnku zo zelených fazúľ sme vlastne piekli Zdrojom je FreshDirect niekoľkokrát a bol to totálny hit pre celú našu rodinu.

10. Jednoduché moo shu bravčové mäso a zelenina

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Aby ste sa uistili, že váš kulinársky výlet okolo sveta založený na mrazenej zelenine je skutočne veľmi dobrý, tu je recept pre ľudí, ktorých obľúbené jedlá zvyčajne pochádzajú z Ázie! Tento recept a pekne zmapovaný návod z Dobre jesť vám ukáže, ako ľahko pripraviť plaché bravčové mäso a zeleninu z mrazených húb a brokolice.

11. Triple berry chrumkavé z mrazených bobúľ

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Samozrejme, slané jedlá a predjedlá alebo prílohy k jedlu nie sú iba vec, pre ktorú môžete kopať do mrazničky, a zelenina nie je jediným druhom jedla, ktoré môžete zmraziť a použiť neskôr! Mrazené ovocie je tiež veľmi užitočná vec a sú z neho chutné a super jednoduché dezerty. Tento lahodný trojitý bobuľový chrumkavý plod vyrobený z mrazených bobúľ, s láskavým dovolením Chutí lepšie od nulyje skvelým príkladom toho, čo máme na mysli.

12. Južný broskyňový koláč z mrazených broskýň

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máme naozaj zaujalo vás teraz, keď hovoríme skôr o dezertoch a mrazenom ovocí než len o zelenine a slaných jedlách, ale recepty na miešané bobuľové ovocie nikdy neboli vašou obľúbenou vecou? No, ak máte radi broskyne ešte z polovice tak ako my, myslíme si, že jednoducho musieť pozri sa na cestu Divas vie variť urobil tento báječný južanský broskyňový koláč s mrazenými broskyňami!

13. Zmrzlinová torta z mrazených jahôd

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Veľmi sa vám páči myšlienka pripraviť lahodný a veľmi rýchly mrazený ovocný koláč, ale nikdy ste neboli jedným z piškótových koláčov, pretože máte oveľa radšej vrstvy? Potom sme si celkom istí týmto alternatívnym receptom z Neochotný zabávač bude trochu viac vo vašej uličke. Pozrite si ich, aby ste sa dozvedeli viac o ich mrazenej jahodovej zmrzlinovej torte s drobivou polevou a krémovou náplňou!

14. Mrazené ovocné a zeleninové smoothies

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Samozrejme, smoothies sú rozšírené obľúbené a úžasne rýchle občerstvenie, najmä v horúcom dni, ale sú tiež skutočne jednoduchým a chutným spôsobom, ako prinútiť vaše deti jesť extra porciu ovocia (a dokonca aj nejakú zeleninu) denne. Najlepšie na tom je, že mrazené ovocie a zelenina skutočne fungujú lepšie než čerstvé, pretože udržujú nápoj osviežujúci a studený! Tento zdroj od Za kurníkom má všetky druhy návrhov kombinácií chutí a tipy na výrobu smoothie.

15. Ľahký ovocný švec z mrazeného ovocia

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Upútali sme vašu pozornosť našimi receptami na báze bobúľ, ale tiež s myšlienkou vyrábať dezerty s použitím mrazených broskýň, ale cítite sa medzi nimi rozpoltení a máte problém sa rozhodnúť? Potom si myslíme, že vás to naozaj poteší Unavený šéfkuchár má vynikajúcu možnosť, ktorá vám pomôže spojiť obe tieto veci na jednom mieste! Odporúčame vyskúšať ich jednoduchý ovocný šuster vyrobený z mrazeného ovocia.

Máte ďalší obľúbený recept, ktorý radi pripravujete z mrazeného ovocia a zeleniny a ktorý je u vás doma vždy hitom, ale nevidíte ho tu v našom zozname? Povedzte nám o ňom všetko alebo nám dajte odkaz na recept v komentároch, aby sme ho mohli vyskúšať!

Categorized in:

Tagged in:

, , , ,