Deti sú späť v škole – je čas na párty! Stavil by som sa, že každý rodič má tú chvíľu osláv vždy, keď sa začína nový školský rok. Dokonca aj tie mamičky zo škôlok (ako ja), ktoré prvý deň plakali, že odišli zo školy. 🙂 A aj keď neorganizujeme žiadne epické večierky späť do školy (vedľajšia poznámka: mali by sme to úplne urobiť) stále máme veľa zábavných každoročných podujatí a blížia sa sviatky. Futbalová sezóna začína o pár týždňov…jesenné festivaly sú hneď za rohom…a než sa nazdáte, Halloween je tu! Je toľko vecí, ktoré treba oslavovať…tak prečo nezobrať skupinu priateľov a nezabaviť sa?

Ale zhromaždiť skupinu môže byť niekedy únavné a časovo náročné. Chcete, aby vaše stretnutie bolo výnimočné. Chcete účastníkom poslať peknú, personalizovanú pozvánku – doplnenú krásnou lemovanou obálkou…a farebnou známkou, ktorá zodpovedá téme. Výber nehybných vecí, adresovanie obálok a kývanie sa na pošte vám určite zaberie veľa času. Tak prečo si to neuľahčiť a neposlať online pozvánky s Bezpapierová pošta?

Je čas na párty: posielanie osobných a profesionálnych pozvánok bezpapierovou poštou

Už nikdy nebudete musieť robiť kompromisy v dizajne – existujú doslova stovky úžasných a zábavných možností! Sakra, môžete dokonca navrhnúť pozvánky úplne od začiatku. Celý proces je rýchly a bezbolestný, neuveriteľne užívateľsky prívetivý…a konečným výsledkom je vždy ohromujúca pozvánka, ktorú vaši hostia budú viac než šťastní, keď uvidia, ako sa im objaví v doručenej pošte. Ušetrite papier, pečiatky…a ušetrite svojich účastníkov od nevyhnutného neporiadku na pultoch. Všetko je tak jednoduché ako pár kliknutí myšou!

Ako už bolo povedané, jedna vec je pre mňa povedať vám, aké ľahké to je… a druhá vec je vám to skutočne ukázať. Takže…to je to, čo budem robiť! V nasledujúcom videu vytvoríme zábavnú a slávnostnú pozvánku na halloweensku párty a prehliadku kostýmov. Ale skôr ako začneme…chcem vás upozorniť – stále som úplný amatér, pokiaľ ide o inštruktážne videá a mám tendenciu sa motať. Vopred sa ospravedlňujem. 🙂 Video má niečo cez 20 minút…ale samotný proces pozvania trvá okolo 13 minút. Potom hovorím viac o súvisiacich nákladoch (a o tom, ako môžete ušetriť peniaze)…a krátko na to nahliadnem Najnovšia funkcia letákov bezpapierovej pošty – čo umožňuje použitie GIFov a nálepiek!

Easy-peasy…že?!? Páči sa mi, že môžete posielať rôzne pozvánky a ukladať si dátumy na rôzne udalosti…a bezpapierová pošta pre vás všetko usporiada a zjednoduší. Všetky svoje pozvánky môžete vidieť z poštovej schránky. Môžete vidieť, kto otvoril pozvánky, kto odpovedal, pridal komentár alebo poslal správu. Všetky informácie sú uložené na jednom mieste. Nemusíte si viesť rukou písaný zoznam účastníkov ani sa obávať, že sa pozvánky stratia v pošte.

Rád používam Bezpapierová pošta! V skutočnosti, po vytvorení našich pozvánok na Halloween… som sa rozhodol použiť túto stránku na vytvorenie rýchleho, interaktívneho letáku na pozvanie priateľov na hlučnú futbalovú párty na oslavu otvorenia sezóny Broncos proti Raiders!

Je čas na párty: posielanie osobných a profesionálnych pozvánok bezpapierovou poštou

Keď bol futbalový leták hotový, vytvoril som profesionálne uloženie dátumu pre Parent/Child Arts + Crafts Party, ktoré bude organizovať Capturing Parenthood budúci mesiac. A bol som nesmierne nadšený, keď som zistil, že by som mohol použiť naše logo ako pozvánku!

Páči sa mi, ako to dopadlo…tak som sa o to chcel s vami podeliť! Nasledujúce video ukazuje skúsenosti príjemcu pri otváraní pozvánky z mobilného zariadenia.

Existuje len veľmi málo miest, kde si môžete vytvoriť také elegantné online pozvánky, letáky a karty na uloženie dátumu. určite budem používať Bezpapierová pošta za všetky moje budúce pozvánky na podujatia! A odporúčam vám, aby ste si ich šli pozrieť – len za registráciu získate 25 bezplatných mincí!

**SPONZOROVANÝ PRÍSPEVOK – Oslovil nás špecialista na obsahový marketing pre Paperless Post, ktorý sa nás spýtal, či by sme nemali záujem otestovať online stránku s pozvánkami a podeliť sa o naše skúsenosti s Capturing Parenthood. Boli sme odškodnení mincami bezpapierovej pošty. Názory, fotografie a videá uvedené v tomto blogovom príspevku sú výslovne naše vlastné.**

ZAČNITE ŠÍRIŤ NOVINKY!

Categorized in: