Nedávno sme sa presťahovali do nového domu a pri maľovaní a zdobení všetkých našich nových izieb od nuly sme sa nečakane dozvedeli, že niektoré z najzákladnejších a najnezaujímavejších zdanlivých potrieb sú niekedy tie najužitočnejšie! Maliarska páska je dokonalým príkladom toho, čo máme na mysli; Nemôžeme uveriť, na koľko vecí sme ho použili v našom pomerne domácom procese úpravy domu, kým sme sa všetci usadili.

The najviac užitočná vec, pre ktorú sme ju však považovali za skvelú, bolo vytváranie kreatívnych návrhov farieb tu a tam. Bol to mimoriadne užitočný nástroj, ktorý nám umožnil vytvárať veselšie priestory plné osobnosti vďaka vzorovaným detailom a akcentujúcim stenám! Keďže nám ešte zostáva niekoľko miestností na navrhovanie a dokončenie, nechávali sme oči otvorené novým dizajnom a dekoratívnym využitím, o ktorých sme ešte neuvažovali.

Pre prípad, že by vás myšlienka vytvorenia akcentujúcej steny alebo detailu, ktorý dobre využije vašu maliarsku pásku, zaujala rovnako ako nás, ak nie ešte viac, tu je úžasný zoznam 15 najlepších návrhov a návodov, ktoré sme Pri našom hľadaní inšpirácie a vedenia sme sa doteraz stretli!

1. Urob si sám maľované a vzorované dvere pomocou maliarskej pásky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Trochu váhate, či vytvoriť celú maľovanú akcentovú stenu na skutočnej stena svojej izby, pretože je to pomerne trvalý projekt, ale stále sa nemôžete ubrániť pocitu, že váš priestor by mohol trochu využiť, ak osobnosť a pútavý vzor, ​​najmä ak to znamená precvičiť si maliarske zručnosti s páskou? Potom by ste možno mali lepší čas sledovať tento návod Dážď na plechovej strechektorý namiesto toho navrhuje vytvoriť vzor na dvierkach šatníka a dokonca vám ponúka niekoľko užitočných tipov a trikov!

2. Maliarska páska maľovaná diamantovou akcentnou stenou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sa cítiš veľmi ste skutočne otvorení myšlienke vytvoriť akcentovú stenu pomocou vašej maliarskej pásky, ale ste úplný začiatočník v tejto myšlienke, nikdy predtým ste to neurobili a chceli by ste veci zjednodušiť? Potom je načrtnutá táto krásna, rovnomerná a priama diamantová stena Šetrný domáci majster je to dobré miesto, kde môžete začať!

3. Maliarska páska šesťuholníková vzorovaná stena

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máte skutočne trochu väčšiu náladu na niečo extra zábavné, a to ako z hľadiska vzoru? a farby a nebojíte sa použiť maliarsku pásku rušnejším spôsobom? Potom možno táto viacfarebná maľovaná šesťuholníková stena načrtnutá v jasných detailoch – doplnená o návrhy farebných schém – vďaka Hometalk môže byť trochu viac vo vašej uličke.

4. Maliarska páska argyle vzorovaná stena

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Či sme? takmer dobre upútajte pozornosť základnou myšlienkou diamantu, ktorú sme vám ukázali, pretože sa vám celkom páči tento jednoduchý tvar, ale máte skúsenosti aj so vzorovaním maliarskych pások a máte znalosti o zmenách odtieňov, pretože ste aj tak zanietený maliar, takže hľadáte pre trochu väčšiu výzvu? Potom si myslíme, že by ste mohli byť tou správnou osobou, ktorá by dala túto úžasnú akcentovú stenu so vzorom Argyle pekne a zreteľne na S pozdravom Sarah D. dobrý pokus!

5. Ako namaľovať peknú mrežovú stenu maliarskou páskou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ nadšencov jemných detailov, ktorí skutočne zbožňujú obe šablóny a maľovanie od ruky a možno by vás zaujímalo hľadanie spôsobu, ako spojiť tieto dve techniky na jednom mieste? Potom sme úplne presvedčení, že tento ďalší návod od Z domu 2 Home je presne to, čo hľadáte. Ukážu vám, ako použiť maliarsku pásku na vytvorenie základného tvaru mriežky v pozadí a potom namaľovať vinič, konáre alebo kvety akýmkoľvek spôsobom, aby ste vytvorili ilúziu krásne plazivej záhrady.

6. Jednoduchá pruhovaná stena vyrobená pomocou maliarskej pásky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále cítite v tomto bode zámer urobiť nejaký druh maľovanej akcentovej steny pomocou vašej maliarskej pásky, ale stále váhate s výberom dizajnu, pretože ste naozaj nikdy predtým nič podobné neskúšali a viete, že to potrebujete? ešte niečo jednoduchšie ako to, čo sme vám doteraz ukázali? V takom prípade by sme vám určite odporučili, aby boli veci jednoduché, ale uspokojujúce a vyskúšali si niečo také, ako je táto jednoduchá pruhovaná stena s podrobnými pokynmi na Dom plný slnka!

7. Maliarska páska kockovaná vzorovaná stolová doska

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj ste veľa premýšľali o tom, že ak maliarska páska funguje tak dobre na vytváranie vlastných geometrických šablón na stenách, dáva zmysel len to, že to isté funguje aj na iných povrchoch? No, ak máte záujem pridať akcent vo forme nejakého nábytku a nie na celú stenu, možno by ste si lepšie rozumeli s vytvorením niečoho takého, ako je táto maľovaná, kockovaná vzorovaná stolová doska, ktorá Dážď na plechovej streche funkcie do všetkých detailov, ktoré si môžete vyskúšať!

8. Maliarska páska rybia akcentová stena

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Cítite sa úplne oddaný myšlienke použiť maliarsku pásku ako návod na vytvorenie nejakého druhu DIY akcentujúcej steny, ale jednoducho ste nenarazili na vzor, ​​ktorý celkom už s tebou hovorí? Potom je tu ďalší na zváženie, pre prípad, že by sa dostal na miesto! Zistite, ako na to Šetrný a elegantný použite ich zručnosti v oblasti pások a maľovania na vytvorenie tohto úžasného vzoru rybej kosti, ktorý bude vyzerať skvele v akejkoľvek farbe.

9. Vlastné maľované stúpačky schodov

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Cítite veľký záujem o tvorenie niektoré nejaký pruhovaný vzor niekde, ale nie ste si istí, že premena steny je naozaj to, čo vás uspokojí, pretože sa snažíte o trochu jedinečnejší vzhľad? Potom by ste možno dostali kopanec z cesty DIY sieť načrtáva proces použitia maliarskej pásky a súpravy šablón na transformáciu sady drevených schodov, priamo cez vrchol a dokonca aj dole po stúpačke každého z nich!

10. Jednoduchý maľovaný betónový koberec na terasu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Stále premýšľate o tom, že ste až príliš začiatočník na to, aby ste sa vrhli priamo do maľovania pomocou páskových vzorov na stene, hoci by ste chceli túto techniku ​​vyskúšať? Možno práve teraz cítite zámer premeniť svoj vonkajší priestor, pretože už ste spokojní so svojimi izbami vo vnútri. Tak či onak, pozrite sa, aký očarujúci a zábavný je tento „koberec“ na terasu s maľovanými pruhmi Hometalk vám ukáže, ako sa robí s maliarskou páskou.

11. Maľované závesy na mieru

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vedeli ste, že tvrdé povrchy v skutočnosti nie sú iba tie, na ktoré môžete použiť maliarsku pásku a štetce, keď chcete niečomu dodať osobitosť a dizajn? Ak ste opatrní a používate správnu farbu, môžete pásku použiť aj na veci, ako je jednoduché prúžkovanie na tkanine. Tieto roztomilé na mieru maľované kuchynské závesy sú detailne zobrazené Slečna horčičné semienko sú dokonalým príkladom toho, čo máme na mysli.

12. Očarujúca kartotéka

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme vo vás vzbudili záujem, keď sme začali hovoriť o nápade použiť maliarsku pásku na vytváranie pruhov a vzorov na nábytku, ale kockovaná doska, ktorú sme vám ukázali, jednoducho nevolala vaše meno? Potom by ste možno mali lepší čas, keby ste si namiesto toho vyrobili niečo také o niečo subtílnejšie a očarujúcejšie farebné kartotéky! Hometalk má pre vás všetky druhy tipov a trikov, pokiaľ ide o to, aby bol vzor na každej zásuvke rovnomerne veľký a umiestnený.

13. Maľovaný koberec na mieru

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ešte stále premýšľate o tom, ako veľmi sa vám páčil nápad použiť maliarsku pásku a maľovať na niečo mäkké a založené na materiáli, a nie len na plochých, tvrdých povrchoch, ale súprava záclon jednoducho nie je to, čo práve potrebujete? V tom prípade je možno čas obrátiť svoju pozornosť na svoje prázdne podlahy! Nie, nemáme na mysli maľovanie samotných podláh (hoci vy mohol úplne použiť maliarsku pásku ako návod aj na to); hovoríme o mapovaní maľovaného vzoru na plošnom koberci, rovnako ako Dizajnér Trapped urobil!

14. Grafické maľované vankúše pomocou maliarskej pásky

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa v budúcnosti chystáte vyskúšať nejaký veľký a oveľa trvalejší projekt farieb a maliarskych pások, ste presvedčený, že by ste sa pri tom cítili oveľa lepšie, keby ste mali nejakú menšiu prax? prvé kolo? Potom vám to s radosťou oznámime Crafting Chickslen vec, v ktorú ste dúfali! Ich tutoriál vás naučí, ako vyrobiť rozkošný grafický vankúšik pokrytý pruhmi pomocou pásky a maliarskej pásky, čo vám umožní vyskúšať si túto techniku ​​lepšie zvládnuteľným spôsobom, než sa pustíte do riešenia celej steny vo svojom dome.

15. Pekne maľovaný kvetináč

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Máme naozaj teraz sa cítite nadšene, keď hovoríme trochu viac o projektoch menšieho rozsahu, pretože vy robiť chcete zarobiť viac na používaní maliarskej pásky na mapovanie našich maliarskych projektov, ale bývate v malom byte, kde nemáte dovolené maľovať samotný priestor? No, ak ste fanúšikom zelene, ktorý si rád necháva rastliny v črepníkoch pre svoje šťastie, možno by ste si celkom dobre rozumeli s týmto projektom od Makeful ktorý vám ukáže, ako používať farby a pásky na vytváranie rôznych vzorov na kvetináčoch!

Vyrobili ste už predtým pomocou vedenia a tvaru maliarskej pásky iné fantastické veci, s ktorými ste boli skutočne veľmi spokojní, ale ktoré tu v našom zozname nevidíte? Povedzte nám všetko o tom, čo ste urobili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie vašej dokončenej práce v sekcii komentárov!

Categorized in: