VNÚTRI: Recept na domácu zmrzlinu vo vrecúšku pre deti je zábavný spôsob, ako sa počas leta spojiť so svojimi deťmi. Urob svoj chutné zmrzlina vo vrecku s týmto super jednoduchým receptom, ktorý zaberie len 15 minút!

Najlepší senzorický kôš a PARA knihy
★★★★★

Vedeli ste, že som napísal knihu zmyslových košov? Pre viac informácií kliknite sem Vzrušujúci senzorický kôš pre zvedavé deti. Alebo si vezmite svoju kópiu na Amazon. A recenzie sú tu! Pozrite si ich nižšie!

Hra je jadrom učenia v ranom veku a môže mať mnoho podôb. Jedným z najdôležitejších z nich je zmyslová hra pretože zapája všetky detské zmysly (chuť, hmat, čuch, zrak a sluch) a má ohromne pozitívny vplyv na vývoj mozgu.

Naše súpravy na zmyslové hry sú zábavným a jednoduchým spôsobom, ako udržať vaše dieťa zapojené a zároveň využívať výhody zmyslovej hry na podporu jeho mysle!

Nakupujte naše hotové súpravy na zmyslové hry tu.

Točiaci sa papierový tanier kvetinové remeslo

STEAM Activity Book pre deti

Hľadáte zábavnú knihu aktivít pre svojho predškoláka na toto leto? Pozrite si moju novú knihu Kniha aktivít Super STEAM: Spustite učenie so zábavnými bludiskami, bodkami po bodkách, hlavolamami s vyhľadávaním na stránke a ďalšími! ! Kliknite sem a dozviete sa viac alebo si ho objednajte teraz!

Domáca zmrzlina vo vrecku

 1. Vezmite si veľkú tašku na zips s veľkosťou galón a malú tašku na zips so sendvičovou veľkosťou. Uistite sa, že používate dobrú značku, ktorej dôverujete. Je nevyhnutné, aby vrecká so zipsom počas natriasania nepretekali a pri tejto činnosti sa budete veľa triasť.
 2. V malom vrecúšku na zips skombinujte pol na pol, cukor a vanilku v menšom zipsovom uzávere. Úplne ho utesnite. Skontrolujte to tak, že ho otočíte hore dnom a trochu ním potrasiete nad umývadlom.
 3. Vo veľkom vrecku na zips skombinujte ľad a soľ.
 4. Vložte menšie vrecko na zips do veľkého vrecka a uzavrite veľké vrecko na zips. Dôvodom, prečo chcete zaistiť, aby bolo menšie vrecko na zips bezpečne uzavreté, je to, že nechcete, aby soľ z vonkajšieho vrecka pretiekla do vnútorného vrecka a premenila vašu super lahodnú zmrzlinu na slanú katastrofu.
 5. Keď sú všetky vrecká zapečatené, všetko pretrepte aspoň 7-10 minút.
 6. Po uplynutí tejto doby otvorte vonkajšie vrecko a skontrolujte, či vrecko na zmrzlinu stuhlo. Malo by to vyzerať ako zmrzlina!
 7. Vyberajte, vložte do misky a podávajte samostatne alebo s vašimi obľúbenými polevami!

Vhodnosť podľa veku

Moje deti majú 7 rokov a 3 roky (dvojičky). Táto aktivita je skvelá pre batoľatá od 2,5 roka s asistenciou.

Zručnosti vyvinuté

Tento recept na domácu zmrzlinu je skvelý na rozvoj nasledujúcich zručností:

 • Spolupráca
 • Vývoj jazyka
 • Koordinácia oko-ruka
 • Dobré motorové zručnosti
 • Matematické zručnosti

Zásoby

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

 • Veľká taška na zips
 • Malá taška na zips
 • 1 šálka Pol na pol
 • 2 polievkové lyžice kryštálového cukru
 • 1/2 čajovej lyžičky čistého vanilkového extraktu
 • 1/3 šálky kóšer soli
 • 3 šálky ľadu
 • Polevy ako čokoládová omáčka a posýpky

VYSKÚŠITE S DEŤMI DOMÁCU ZMRZLINU VO VRECKU? PRIPOJTE SI TO NA NESKÚ!

Categorized in: