Tam, odkiaľ pochádzame, Remembrance Day je výnimočná špeciálna príležitosť v mesiaci november. Preto každý nosí na kabáte plstený makový špendlík na počesť! V poslednej dobe sme hľadali kreatívne spôsoby, ako využiť čas tvorenia, ktorý trávime s našimi deťmi, na to, aby sme ich naučili o Dni spomienok a posolstvách, ktoré sa za ním skrývajú, ako aj o jeho tradíciách.

Pre prípad, že by ste sa cítili rovnako presvedčení ako my, ak nie ešte viac, že ​​remeslá sú skvelou príležitosťou, ako pomôcť vašim deťom dozvedieť sa o dovolenke a jej histórii, tu je 15 najlepších nápadov, návrhov a návodov pre domácich majstrov. súvisiaci s Remembrance Day, na ktorý sme doteraz narazili pri hľadaní inšpirácie a vedenia.

1. Cupcake liner makový veniec

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste ten typ šetrného rodiča, ktorý miluje myšlienku kreatívneho tvorenia svojich detí pomocou vecí, ktoré už máte pripravené a čakajú niekde vo vašej kuchyni? No, ak ste nadšencom pečenia, ktorý má takmer vždy po ruke zásoby a nástroje, potom vám odporúčame siahnuť po červených podložkách na košíčky a pozrieť sa, ako Mama Papa Bubba zmenil ich na makový veniec!

2. Pekné lapače slnka na mak z hodvábneho papiera

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak ste ešte nikdy so svojimi deťmi neskúšali vyrábať lapače slnka, je nám naozaj ľúto, že vám musíme povedať, že ste prišli o niečo veľmi zábavné! Napravte to túto jeseň tým, že sa pozriete, ako na to Červený Ted umenie vyrobili tieto fantastické slnečné lapače z hodvábneho papiera, ktoré majú tvar maku a budú vyzerať skvele vo vašom okne, zachytávajú popoludňajšie svetlo prostredníctvom svojich zelených a červených farieb.

3. Maľovanie makom pomocou odtlačkov prstov

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V našom dome sú najobľúbenejšie remeslá našich detí vždy majú najlepší čas robiť sú určite tie, ktoré im umožňujú trochu zamotať ruky. To je dôvod, prečo je tak pravdepodobné, že si uložíme do záložiek takmer akýkoľvek remeselný nápad, ktorý zahŕňa maľovanie prstami! Tento rozkošný prstom maľovaný návod na mak je podrobne načrtnutý Prázdniny DLTK nebola výnimkou.

4. Ručne šité filcové makovice

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Sú vaše deti o niečo staršie a chcú sa naučiť nové umelecké techniky okrem bežného kopírovania a vkladania detských remesiel, ktoré už zvládli? No, ak ste niekedy boli nadšencom šitia, ktorý sa zaujíma o to, aby ste im predstavili tie najjednoduchšie techniky, potom je tu pre vás skvelý štartovací projekt! Kroniky kuchynskej linky vás krok za krokom prevedie procesom výroby ručne šitých plstených makov na Pamätný deň.

5. Maľovaný makový filter na kávu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že ešte stále nie ste úplne nad myšlienkou vyrobiť nejaký druh umenia s makovou tematikou, ktorý využíva zásoby, ktoré môžete ľahko zobrať z kuchyne, ale nie ste ten typ človeka, ktorý má poruke podložky na košíčky, tu je úžasný alternatíva pre milovníkov kávy! Zistite, ako na to Art Bar použil jednoduché kávové filtre, aby bolo toto maľované makové umenie pekné a jednoduché.

6. Skladaný papierový makový art

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno sú vaše deti ešte dosť malé na to, že papierové remeslá sú ich v prvom rade kormidlovňou a stále ich to baví, ale stále hľadáte spôsoby, ako pre nich udržať veci zaujímavé a trochu to zmeniť? Potom by sme určite navrhnite skontrolovať ako Crosour urobili nejaké jednoduché poskladanie, aby ich vlastné papierové maky vyskočili zo stránky namiesto toho, aby len ležali!

7. Uzáver fľaše maľovaný makovým poľom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ešte stále premýšľate o tom, ako veľmi sa vašim deťom páči šikovnosť s nekonvenčnými materiálmi, no nie vždy potrebujú, aby to, čo používajú, boli trvalou súčasťou konečného produktu? Potom by si možno celkom dobre rozumeli v používaní niečoho jedinečného ako nástroja na maľovanie! To je presne to Danya Banya urobili tu, keď pomocou skrutkovacieho uzáveru na fľašu vyrobili maľované maky na Pamätný deň.

8. Papierový veterník mak

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len v prípade, že sme naozaj vzbudili vašu pozornosť, keď sme začali hovoriť o papierových projektoch, ktoré sú stále pekné a jednoduché, ale používajú aj jednoduché techniky skladania, aby ste veci trochu vyrovnali, tu je ďalší nápad, ktorý vám umožní tento koncept použiť ešte ďalej! Zistite, ako na to Bláznivý dom vyrobili tieto rozkošné (a prekvapivo jednoduché) papierové makovice na slamkách.

9. Tkaný papierový tanier mak

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Možno my takmer Presvedčili ste sa, keď sme začali hovoriť o ručne šitých makoch, ktoré sme vám ukázali predtým, ale v skutočnosti chcete naučiť svoje deti viac než len klasické ručné šitie, pokiaľ ide o remeslá založené na šití? No, najmä ak sú o niečo mladšie, ako si vyžaduje práca so skutočnou šijacou ihlou, možno budete s týmto projektom vychádzať o niečo lepšie. Prispôsobte si ho ktorý vám ukáže, ako vyrobiť mak z papierového taniera, ktorý zahŕňa jednoduché tkanie priadze!

10. Recyklovaná plastová fľaša s makom

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pozeráte sa vo svojom dome na v podstate akékoľvek remeslo, ktoré môžete, ako príležitosť na upcycling? Úprimne povedané, aj my sme takí, takže si myslíme, že sa vám tento ďalší nápad od Bláznivý dom ako sme to urobili my! Zoberte si zo svojho recyklačného koša trochu vody alebo fliaš a pozrite sa lepšie na ich návod, ako vyrobili tieto krásne makové ozdoby z plastových fliaš.

11. Nanuková tyčinka, gombík a zemiakový mak

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Videli ste už v projektoch, ktoré sme vám doteraz ukázali, množstvo remeselných prvkov, o ktorých si naozaj myslíte, že by ste ich bavili robiť so svojimi deťmi, ale v skutočnosti máte problém si medzi nimi vybrať? No kto ti kedy povedal mať vybrať? Namiesto toho zistite, ako na to Chaotické malé monštrum kombinované použitie nanukových tyčiniek, gombíkov a pečiatkovania zemiakov – všetko, čo ste videli inde v tomto zozname, ale nie všetko dohromady – na jednom mieste!

12. Papierové kvetinové maky so šablónou

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Len pre prípad, že si stále zaujíma vás myšlienka vyrobiť nejaký druh maku z papiera, ale viete, že vaše deti sú ešte náročnejšie ako možnosti, ktoré sme vám doteraz ukázali, tu je ďalší nápad na zváženie! Milujeme cestu Úprava inšpirácie načrtáva jednoduchý proces výroby nádherne detailne vyrezaných a skladaných papierových makovíc krok za krokom a v skutočnosti vám dokonca poskytne šablónu, s ktorou môžete postupovať, ak ju tiež potrebujete.

13. Vrstvené filcové makovice

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ešte stále listujete v našom zozname a zisťujete, že vás najviac zaujala myšlienka vyrábať si vlastné maky z plsti, len si ešte nie ste tak istí, ako naučiť svoje deti ručne zošívať veci? V tom prípade by sme určite odporúčame pozrieť sa ako Veci, ktoré robí vytvoril tieto malé vrstvené maky, ktoré nezahŕňajú žiadne šitie!

14. Makové sušienky na Deň nepamäti

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste skutočne vy a vaše deti ten typ rodiny, ktorá sa v kuchyni rada kreatívne spája viac ako len iným spôsobom? V takom prípade si myslíme, že práve vy by ste mohli byť dokonalí ľudia, ktorí by vyskúšali tieto chutné koláčiky s makovou tematikou! Tento recept a návod od Život V ZOO naučí vás nielen pripraviť jednoduché cukrovinky, ale aj to, ako správne zmiešať a pokvapkať červenú polevu, aby ste vytvorili kvety.

15. Ľahko trhaný papierový mak

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Pre prípad, že by ste sa stále necítili úplne spokojní s možnosťami papiera a lepidla, ktoré sme vám poskytli, a mohli by ste použiť ešte jednu, než pôjdeme, tu je! Odporúčame vám pozrieť si návod na Mrkva je oranžová aby ste videli, ako vyrobili jednoduchý roztrhaný papier a nalepovacie remeslo, ktoré má tvar maku a je skutočne veľmi jednoduché, dokonca aj pre najmenšie deti.

Vyrobili ste už predtým so svojimi deťmi iné druhy krásnych remesiel a DIY projektov s deťmi, ktoré sa im páčili a veľa sa z nich naučili, ale ktoré tu v našom zozname nevidíte? Povedzte nám všetko o tom, čo ste vytvorili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie vašej dokončenej práce v sekcii komentárov!

Categorized in: