VNÚTRI: Tento DIY Santa adventný kalendár je roztomilý advent kalendár pre deti, ktoré môžete vytvoriť pomocou bežných domácich materiálov. Urobte si Vianoce zapamätateľné tento rok s týmto rozkošným Santa adventný kalendár!

DIY vianočné adventné kalendáre

Podarilo sa mi dať tieto Vianoce stromčekový adventný kalendár spolur používam veci z môjho recyklačného koša, kúpeľňa a remeselná zásuvka! Tento DIY vianočný adventný kalendár je tiež kalendár, ktorý môžete znova použiť každý rok. Jednoducho vymeňte hodvábny papier umiestnením jedného veľkého kusu cez poháre v nasledujúcich rokoch.

Hľadáte ďalšie zábavné vianočné remeslá a aktivity? Pozrite si tieto zábavné nápady:

DIY Mikulášsky advent Kalendár pre deti

Uchopte veľký kus kartónu a pomocou ceruzky nakreslite veľký obrys Santu. Obkreslite to čiernym šarpátom. Kartón musí byť dostatočne veľký, aby sa doň zmestilo 24 papierových alebo Dixie pohárov. Pridajte googley oči.

Namaľujte Santov klobúk na červeno a bielo a boky jeho brady na bielo pomocou farby a štetca. Odložte ho, aby sa vysušil.

Vezmite 24 papierových pohárov alebo dixie papierových pohárov. Použila som poháre Dixie. Na kartóne sú menšie a ľahšie sa s nimi pracuje. Ale sú tiež dostatočne veľké, aby sa do nich zmestili cukríky alebo malé hračky!

Vezmite si svoje malé hračky a cukríky (nápady na to, čo vložiť do adventného kalendára nájdete nižšie), biely hodvábny papier a malé elastické pásky.

Vložte cukríky do pohárov a prikryte bielym hodvábnym papierom pomocou gumičiek.

Pomocou horúcej lepiacej pištole prilepte poháre na Santovej brady.

Vezmite dierovač s kruhovou pákou a vytvorte 24 malých kruhov alebo použite nálepky s bielymi bodkami. Na krúžky alebo nálepky napíšte čísla od 1 do 24. Prilepte alebo nalepte kruhy s číslami na každý pohár v náhodnom poradí.

Nápady na výplň adventného kalendára

Od decembra vytiahnite svoj adventný kalendár a doprajte svojmu drobcovi, aby si ho užil každý deň. Skvelé na tomto kalendári je, že si ho môžete prispôsobiť podľa vkusu vašich najmenších!

Tu je zoznam nápadov, ktoré môžete pridať do svojho adventného kalendára:

 1. Dočasné tetovanie
 2. Lak na nechty
 3. Guma
 4. Pastelky alebo mini fixky
 5. Zábavné ponožky
 6. Nálepky
 7. Svietiace tyčinky
 8. Peniaze
 9. Mini paličky na cukríky
 10. Mini bomby do kúpeľa
 11. Autá
 12. Mini loptičky
 13. Rukavice
 14. Mini sušienky
 15. Lego kúsky (do každého pohára vložte niekoľko kusov zo stavebnice)
 16. Mini baterka
 17. Šteniatka na prsty
 18. sliz
 19. Písacia podložka
 20. Náhrdelník
 21. Mini hra doh
 22. Balóny na vyfúknutie
 23. Prilieha na okno
 24. Zverejnite poznámky (moje deti ich z nejakého dôvodu milujú)
 25. Kúsky puzzle (dajte im každý deň niekoľko kúskov do každej šálky)

Vhodnosť podľa veku

Táto aktivita je skôr rodičovskou aktivitou, ktorú môžete urobiť pre svoje deti. Adventné kalendáre sú skvelé pre všetky vekové kategórie! Moje deti majú 3,5, 3,5 a 7 rokov.

Zásoby

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

 • Papierové poháre alebo poháre na kocky
 • Kartón
 • Biely hodvábny papier
 • Červená a biela akrylová farba a štetec
 • Malé elastické pásy
 • Horúca lepiaca pištoľ
 • Frézy na krabice alebo nožnice
 • Kruhové nálepky alebo nálepky s bielymi bodkami
 • Malé hračky alebo sladkosti (zoznam viac ako 25 nápadov nájdete vyššie)

Urobte si čas ticha ich obľúbeným časom!

Hra je jadrom učenia v ranom veku a môže mať mnoho podôb. Jedným z najdôležitejších z nich je zmyslová hra pretože zapája všetky detské zmysly (chuť, hmat, čuch, zrak a sluch) a má ohromne pozitívny vplyv na vývoj mozgu.

Moje súpravy na zmyslové hry sú zábavným a jednoduchým spôsobom, ako udržať vaše dieťa zapojené a zároveň využívať výhody zmyslovej hry na podporu jeho mysle!

Nakupujte moje hotové súpravy na zmyslové hry tu.

Listová zhoda s jesenným stromom

Vzrušujúce senzorické koše pre zvedavé deti

Vedeli ste, že som napísal knihu zmyslových košov? Pre viac informácií kliknite sem Vzrušujúci senzorický kôš pre zvedavé deti. Alebo si vezmite svoju kópiu na Amazon.

Scrunched Paper Black Cat Halloween Craft

Nudné popoludnia sú vzrušujúce vďaka úžasným nádobám na zvieratá, ako je Salty Shark Bay alebo Yarn Farm. Zásobníky na hranie ako Birthday Cake Senzory Play alebo Bubble Tea Party podporujú kreativitu a predstavivosť. A vaše deti si užijú toľko zábavy, že ani nebudú vedieť, že sú stále múdrejšie s aktivitami STEAM (veda, technológia, inžinierstvo, umenie a matematika), ako sú drez alebo plávajúca polievka, magnetický hon na písmená alebo naberačka a počítanie zmrzliny.

STEAM Activity Book

Hľadáte zábavnú knihu aktivít pre svojho predškoláka na toto leto? Pozrite si moju novú knihu Kniha aktivít Super STEAM: Spustite učenie so zábavnými bludiskami, bodkami po bodkách, hlavolamami s vyhľadávaním na stránke a ďalšími! ! Kliknite sem a dozviete sa viac alebo si ho objednajte teraz!

Scrunched Paper Black Cat Halloween Craft

VYROBÍTE TENTO DIY SANTA ADVENTNÝ KALENDÁR SO SVOJIM DIEŤAŤOM? PRIPOJTE SI TO NA NESKÚ!

Categorized in: