Po VEĽKEJ tvrdej práci v zákulisí za posledných niekoľko mesiacov som tak nadšený, že môžem konečne oznámiť, že mi vychádza nová kniha, Kniha aktivít Super STEAM: Spustite učenie so zábavnými bludiskami, bodkami po bodkách, hlavolamami s vyhľadávaním na stránke a ďalšími!

Budem rada, ak podporíte moju knihu. Svoju kópiu si môžete predobjednať tu od 11. mája 2021.

Kniha aktivít Super STEAM: Spustite učenie so zábavnými bludiskami, bodkami po bodkách, hlavolamami s vyhľadávaním na stránke a ďalšími! Brožovaná väzba od Amazon dňa 8. júna 2021.

Kniha aktivít Super STEAM
Kniha aktivít Super STEAM

Som tak nadšený, že môžem oznámiť, že som napísal knihu aktivity STEAM pre deti – Kniha aktivít Super STEAM: Spustite učenie so zábavnými bludiskami, bodkami po bodkách, hlavolamami s vyhľadávaním na stránke a ďalšími! Brožovaná väzba. Vychádza 8. júna 2021. Predobjednajte si ho od 11. mája 2021!

Predobjednávka Objednajte si kópiu tu od 11. mája 2021.

Kniha aktivít Super STEAM
Kniha aktivít Super STEAM

Predstavte deťom vo veku 3 až 5 rokov úžasný svet STEAM

Učenie sa všetkého o vede, technike, inžinierstve, umení a matematike pripraví deti na školský úspech – a môže to byť taká zábava! Sledujte, ako si deti užívajú budovanie zručností STEAM, keď farbia priateľské ryby, pomáhajú vode nájsť cestu ku koreňom stromov, riešia matematické problémy s bludiskami a ďalšie.

Prekonajte iné 3- až 5-ročné knihy aktivít s:

  • Štartéry STEAM―Podporujte celoživotnú zvedavosť a objavovanie včasným zavedením základných konceptov.
  • Úžasná a poučná hra―Podporujte nezávislé myslenie jednoduchými aktivitami, ktoré si vyžadujú minimálny dohľad dospelej osoby.
  • Farebné stránky―Získajte všetko, čo by 3- až 5-ročné knihy s aktivitami mali mať, vrátane rozkošných obrázkov, ktoré vám pomôžu udržať malé oči na stránke.

Urobte zábavné prvé kroky do sveta STEAM pre deti. Táto najlepšia voľba v knihách aktivít vo veku 3 až 5 rokov bude viesť.

Predobjednávka Objednajte si kópiu tu od 11. mája 2021.

Categorized in: