AKTUALIZOVANÉ 2022: Najlepšie hračky pre 8-ročné deti, ktoré ich vyzvú a udržia si ich zabavili ako aj podporiť ich zrenia fyzické, emocionálne a kognitívne rozvoj.

Hračky pre deti od 8 rokov

Pri hľadaní hračiek pre 8-ročné deti je vždy hlavnou myšlienkou LEGO. Čo je, samozrejme, fantastická voľba, ale tento zoznam obsahuje ďalšie nápady, ktoré pomôžu vášmu začínajúcemu umelcovi alebo inžinierovi alebo čomukoľvek, čomu sa vaše 8-ročné dieťa páči.

Najlepšie hračky pre všetkých 8-ročných

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

Veľká kniha hádaniek pre deti

Je to skvelá náplň do pančúch!

  • 350 hádaniek pre deti— Užite si hodiny zábavy s hádankami, slovnými hračkami a vtipmi a matematickými a logickými hádankami, ktoré roztáčajú ich kolesá!
  • Zvýšte svoje zručnosti—Hádanky sa stávajú zložitejšími, ako deti postupujú knihou, a sú pre nich výzvou, keď sa zdokonaľujú v riešení hádaniek!
  • Dvakrát skontrolujte ich prácu— Deti si môžu svoje odpovede skontrolovať v zadnej časti knihy pomocou praktického kľúča.
Soľou maľované čarodejnícke klobúky pre deti

Magnetické dlaždice Connetix

Prvýkrát som kúpila tieto úžasné magnetické dlaždice, keď boli moje deti batoľatá a teraz ich len dopĺňam. Ich predstavivosť je väčšia a viac dlaždíc im umožňuje pokračovať vo vytváraní.

Časopis Predplatné

Zodpovedajúce hry a iné hádanky zvyšujú zručnosti pri riešení problémov. Remeslá a vedecké experimenty dodávajú deťom sebavedomie. Príbehy z iných krajín a kultúr rozširujú detskú empatiu.

Logická hra Laser Maze

Laser Chess je strategická hra pre dvoch hráčov, ktorá spája schopnosti šachu priestorového myslenia s high-tech zábavou laserových lúčov. Hráči striedavo posúvajú svoje zrkadlové figúrky po hracej ploche a na konci každého ťahu vypália zo svojho lasera skutočný laserový lúč. Laserový lúč sa odráža od zrkadla k zrkadlu a ak lúč narazí na nezrkadlený povrch akéhokoľvek dielika, je okamžite odstránený z hry. Ak osvetlíte súperovho kráľa – vyhrávate.

Squishy hračka ľudského tela

Použite mäkké, stlačené orgány a tvrdé, odnímateľné kosti na vytvorenie realistického modelu. Squishy Human Body obsahuje 9 životne dôležitých orgánov, 12 plastových kostí a svalov, kliešte, pinzetu a podložku s organizérom.

Rodinná hra Melissa & Doug Suspend (31 ks)

Jednoduché hranie: Naša hra s aktivitami pre rodiny sa ľahko nastavuje a hrá; táto hra na koordináciu rúk a očí obsahuje 24 hracích tyčí, drevenú základňu, 4 rámové tyče, farebnú kocku a drevenú spojku

Body Bumpers BANZAI Bump N Bounce

Echo Dot

Deti môžu požiadať Alexu, aby pustila hudbu, čítala príbehy a volala schváleným priateľom a rodine. Super-zábavný dizajn prináša ostré vokály a vyvážené basy pre plný zvuk, ktorý si môže vychutnať celá rodina.

GoldieBlox je mediálna a zábavná spoločnosť využívajúca rozprávanie príbehov na to, aby bol STEM zábavný. Vzdelávajte a posilňujte deti vytváraním pútavého obsahu, zábavných hračiek a zaujímavých zdrojov, ktoré im pomôžu budovať ich sebavedomie a sny.

Súprava 3D pera 3Doodler

Použite Sprievodcu aktivitami alebo stovky bezplatných šablón a návodov na našej webovej stránke na výrobu vlastných okuliarov, helikoptér, masiek a ďalších. Užite si čmáranie celé hodiny s touto brožúrou 3Doodler Start+. Obsahuje širokú škálu zábavných šablón kreatívnych projektov pre celú rodinu!

Súprava MudWatt STEM

MudWatt zapája deti do vedy úplne novým spôsobom, využívajúc silu bahna! Využíva silu mikróbov produkujúcich elektrinu prirodzene žijúcich v pôde pod vašimi nohami. Deti experimentujú s rôznymi druhmi pôdy (a potravín z chladničky), aby maximalizovali svoju silu. Bezplatná aplikácia MudWatt Explorer umožňuje deťom merať svoju silu, sledovať rast ich mikróbov MudWatt a odomknúť úžasný vzdelávací komiks. Môžete dokonca napájať digitálne hodiny a inú elektroniku pomocou sily mikróbov!

Zachyťte magickú žiaru s Got2Glow Fairy Finder od WowWee! S viac ako 30 virtuálnymi vílami, ktoré môžete zhromaždiť v tejto nádobe na hľadanie víly, a 100+ vílami, ktoré môžete zhromaždiť celkovo, hľadanie víl nikdy nekončí! Hľadajte víly vo svojej spálni, v kuchyni, vonku na záhrade a dokonca aj hore nohami – vždy je tu víla!

Vertikálna štartovacia súprava Ravensburger GraviTrax

GraviTrax PRO ponúka jedinečné prvky, ako sú stĺpy, steny a balkóny na stavbu vyšších tratí s vyššou rýchlosťou.

Okamžitý fotoaparát FujiFilm Instax Mini

Chroma kocka

Chroma Cube je jednou z tých dedukčných hádaniek, ktoré vyzývajú riešiteľov, aby využili svoje schopnosti deduktívneho uvažovania tým, že ukážu polohu niektorých farebných kociek a dávajú vodítka, z ktorých možno odvodiť, kam idú ostatné farby.

Hra Pictionary Air Drawing

Vstaňte a hýbte sa s Pictionary Air, veselým zvratom klasickej hry na kreslenie!

Rodinná hra What Do You Meme

Ako hrať: Súťažte so svojimi priateľmi a rodinou o vytvorenie najzábavnejších mémov. Urobte to tak, že v každom kole použijete jednu z rozdaných kariet s titulkami na označenie (chápete?) kartičky s fotografiou.

Viac sprievodcov hračkami pre každý vek

POMÔŽELI VÁM TENTO NÁVOD NA HRAČKY PRE 8 ROKOV? PRIPOJTE HO NA NESKÚ

Categorized in: