Vyrobte si skvelé snehové vločky pomocou tohto jednoduchého remesla so snehovými vločkami z toaletného papiera so svojím predškolákom! Je to tiež skvelý spôsob, ako si túto zimu precvičiť rozpoznávanie mien!

Ako vyrobiť snehové vločky z toaletného papiera

 1. Vytvorte päť zárezov dlhých asi 1 palec pozdĺž hornej časti trubice toaletného papiera.
 2. Zložte každú záložku.
 3. Vystrihnite tvar „V“ v strede každej záložky.
 4. Potom vystrihnite ďalšie „V“ pozdĺž každej strany každej záložky.

Maľujte snehové vločky z toaletného papiera

 1. Nalejte trochu bielej farby na papierový tanier alebo kúsok kartónu.
 2. Pomocou štetca namaľte spodnú časť štítkov toaletného papiera alebo ho vtlačte do farby a uistite sa, že všetky štítky sú úplne pokryté farbou.
 3. Vytlačte vaňu na hárok modrého stavebného papiera tak, že ho zatlačíte nadol a na každú záložku použijete hrot q alebo čistý prst. Opatrne ho vyberte a opakujte, kým nebudete potrebovať viac farby.

Meno toaletného papiera Craft

Premeňte toto zábavné maliarske remeslo na učebný nápad pre predškolákov alebo škôlkarov tým, že ich necháte obkresliť písmená svojho mena uprostred každej snehovej vločky.

 1. Do stredu každej snehovej vločky napíšte ceruzkou jedno písmeno ich mena.
 2. Pozvite svoje dieťa, aby obkresľovalo písmená pomocou hrotu q namočeného do bielej farby.

Pridajte trochu trblietok

Je čas rozžiariť toto remeslo!

 1. Nasypte trochu strieborných trblietok na remeslo do farby. Prebytočné trblietky vytraste.
Snehové vločky z toaletného papiera: zábavné menovky pre deti

Hľadáte ďalšie zimné aktivity a nápady? Pozrite si tieto úžasné zhrnutia:

Age Vhodnosť

Táto aktivita je vhodná pre batoľatá, predškolákov a škôlkarov. Moje deti majú 4,5, 4,5 a 8 rokov.

Úroveň neporiadku

Úroveň neporiadku pri tejto aktivite je stredná.

Ťažkosti pri vytváraní

Nízka.

Zručnosti vyvinuté

Rozvoj reči, rozpoznávanie farieb, koordinácia oko-ruka, jemná motorika, nápaditá hra, kreativita.

Zásoby

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

 • Modrý stavebný papier
 • biely papier
 • Kartónová alebo toaletná papierová trubica
 • nožnice
 • Q-tip
 • Strieborné trblietky

Učebné osnovy, knihy a televízne programy pre batoľatá a predškolákov!

Programy pre batoľatá a predškolské zariadenia Play2Learn

Play2Learn pre batoľatá obsahuje 20 jednotiek pre batoľatá. Každá 2-týždňová jednotka pre batoľatá má 20 super ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre batoľatá od 18 mesiacov do 3 rokov. A Predškolské zariadenie Play2Learn ktorá obsahuje 20 jednotiek pre predškolákov. Každá 2-týždňová jednotka pre predškolákov má 20 jedinečných a ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre predškolákov od 3 do 5 rokov. To je viac ako 800 vzdelávacích aktivít pre vaše batoľa a predškoláka na dosah ruky! Toľko nápadov, vy a vaše dieťa sa už nikdy nebudete nudiť!

Kliknite sem pre viac informácií: Play2Learn

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Vzrušujúce senzorické koše pre zvedavé deti

Vedeli ste, že som napísal knihu zmyslových košov? Pre viac informácií kliknite sem Vzrušujúci senzorický kôš pre zvedavé deti. Alebo si vezmite svoju kópiu na Amazon.

Nudné popoludnia sú vzrušujúce vďaka úžasným nádobám na zvieratá, ako je Salty Shark Bay alebo Yarn Farm. Zásobníky na hranie ako Birthday Cake Senzory Play alebo Bubble Tea Party podporujú kreativitu a predstavivosť. A vaše deti si užijú toľko zábavy, že ani nebudú vedieť, že sú stále múdrejšie s aktivitami STEAM (veda, technológia, inžinierstvo, umenie a matematika), ako sú drez alebo plávajúca polievka, magnetický hon na písmená alebo naberačka a počítanie zmrzliny.

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Super STEAM kniha aktivít pre deti

Učenie sa všetkého o vede, technike, inžinierstve, umení a matematike pripraví deti na školský úspech – a môže to byť taká zábava! Sledujte, ako si deti užívajú budovanie zručností STEAM, keď farbia priateľské ryby, pomáhajú vode nájsť cestu ku koreňom stromov, riešia matematické problémy s bludiskami a ďalšie.

Zistite viac a vezmite si svoju kópiu tu.

Určené pre predškolákov od 3 rokov.

kniha: Veľká kniha hádaniek pre deti

Hádajte mi toto: Aký je vzrušujúci spôsob, ako si precvičiť kritické myslenie a zároveň sa zabaviť? Veľká hádanka pre detisamozrejme! Od veselých slovných hračiek až po náročné hlavolamy si deti môžu vybudovať zručnosti na riešenie problémov pomocou stoviek hádaniek, ktoré im ukážu, ako myslieť mimo rámca.

 • 350 hádaniek pre deti— Užite si hodiny zábavy s hádankami, slovnými hračkami a vtipmi a matematickými a logickými hádankami, ktoré roztáčajú ich kolesá!
 • Zvýšte svoje zručnosti—Hádanky sa stávajú zložitejšími, ako deti postupujú knihou, a sú pre nich výzvou, keď sa zdokonaľujú v riešení hádaniek!
 • Dvakrát skontrolujte ich prácu— Deti si môžu svoje odpovede skontrolovať v zadnej časti knihy pomocou praktického kľúča.

Pomôžte deťom rozšíriť ich myslenie a zároveň sa zabaviť s touto puzzle knižkou pre deti!

Určené pre deti od 6 rokov staré a vyššie.

TV relácia: Curious Crafting

Som tak nadšený, že sa konečne môžem podeliť o moju novú remeselnú televíznu reláciu Curious Crafting, ktorá sa začala 1. júla o TVOkids a YouTube TVOkids!

Curious Crafting, odohrávajúci sa v dokonalom remeselnom priestore, je krátkym seriálom v predškolskom veku o radosti z tvorby remesiel. Vediem rotujúci odliatok rozkošných malých predškolákov (vrátane mojich vlastných), ktorí vyrábajú kúzla z bežných predmetov v domácnosti.

V každej epizóde premieňame recyklované predmety na magické remeslá, ako je školský autobus z škatúľ od mlieka, bábka z papierového vrecka alebo korytnačka s vatovým tampónom. Tvorcovia sa učia a smejú sa pri každej činnosti a zároveň predvádzajú, čo dokáže ich mladá fantázia vytvoriť.

Curious Crafting zdieľa dobrodružstvo a radosť z tvorby umenia s lekciami tvorby remesiel doma.

Toto predstavenie určené pre batoľatá a predškolákov od 2,5 roka.

SKÚSITE S DEŤMI VYROBIŤ SNEHOVÉ VLOČKY Z TOALETNÉHO PAPIERU? PRIPOJTE HO NA NESKÚ.

Snehové vločky z toaletného papiera: zábavné menovky pre deti
Snehové vločky z toaletného papiera: zábavné menovky pre deti

Categorized in: