Von s nudnou starou posteľou z najbližšieho obchodu! Je čas zaobstarať si vylepšenie, ktoré zmení posteľ na senzačný ústredný bod vo vašej spálni. A najlepšie na tom všetkom je, že si to môžete vyrobiť aj u vás doma!

To je pravda, tento úžasný DIY projekt vám umožní vytvoriť si vlastný plávajúci rám postele ktorý sa dodáva aj so skrytým LED osvetlením.

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIPlávajúca posteľ so svetlami

Plávajúca posteľ so svetlami (návod)

Tento projekt bude stáť 300 až 400 dolárov a výroba bude trvať najmenej 2 dni.

Ak však máte pár voľných víkendov, dá vám to dostatok času na výrobu vlastnej plávajúcej postele.

Materiály, ktoré potrebujete:

  • 2×8 Drevo pre spodný rám postele
  • 2×4 dosky z dreva/preglejky na hornú časť rámu postele
  • 1×6 a 2×6 Drevo na čelo postele
  • 24′ LED lanové svetlo
  • Drevená Hrdza

To je všetko, čo budete potrebovať na to, aby ste si vyrobili plávajúcu posteľ so svetlami. Je dobré začať s prácou na vašej levitujúcej spálni.

Môžete si pozrieť podrobného sprievodcu vytvorením plávajúceho lôžka Imgura my absolútne milujeme, ako páskovanie LED svetlá v spodnej časti pridáva na svojej úžasnej aure… doslova!

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIPlávajúca posteľ s LED svetlami

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIUrob si sám rám plávajúcej postele

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIUrob si sám dizajn plávajúcej postele

Iste, pri výrobe vlastnej postele je potrebná tvrdá práca, ale bude to stáť za námahu a dokonca jej môžete pridať ďalšie úpravy tak, že vytvarujete jedinečné čelo a necháte ho presvitať.

S recyklovaným drevom, ktoré je v súčasnosti populárnou voľbou, je to ďalšia cesta, ktorou sa môžete vydať pre svoju jedinečnú domácu plávajúcu posteľ.

Urob si sám plávajúci rám postele s plánmi LED osvetlenia

Nerobte si starosti, ak vyššie uvedený plávajúci rám postele so svetlami nie je taký atraktívny, ako ste očakávali, postaráme sa o vás.

Máme pre vás video návod, ktorý môžete vyskúšať. K dispozícii sú aj rozmery rámu postele.

LED plávajúca posteľ, urobili ste to?

Dajte nám vedieť, či ste nejaký postavili. Radi by sme počuli od kreatívnych kolegov remeselníkov. Nehanbite sa a kliknite na pole s komentármi nižšie.

Categorized in: