Teraz, keď sa jar konečne začala objavovať za rohom od letného času, milujeme dlhšie slnečné hodiny, ktoré máme každý deň! Zároveň však zisťujeme, že strácame a málo trocha spánku ráno, pretože to skoré slnko je len tak svetlý a po presťahovaní túto zimu sme si nikdy nedali žiadnu záclonu alebo zakrytie okna.

Je jasné, že teraz je čas to zmeniť! Vieme, že by sme mohli jednoducho ísť von a kúpiť si súpravu, ale kde je v tom zábava, keď by sme mohli dobre využiť naše DIY zručnosti a vyrobiť si vlastné? Na internete je toľko užitočných zdrojov, ktoré vám presne ukážu, ako vytvoriť domáce záclony, a máme v úmysle urobiť z toho náš ďalší projekt DIY.

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIVytvorte si vlastné záclony

Ako si vyrobiť vlastné záclony

Pre prípad, že by ste boli rovnako nadšení ako my, ak nie ešte viac, myšlienkou vyrobiť si vlastné záclony alebo okenné obklady, tu je 15 najlepších nápadov, návrhov a návodov, s ktorými sme sa doteraz stretli v naše hľadanie inšpirácie a vedenia!

1. Ako vyrobiť tradičné záclony

ZOBRAZIŤ V GALÉRIIDIY nápady na závesy

Cítite sa dostatočne sebavedomí vo svojich šijacích schopnostiach, aby ste zvládli výrobu jednoduchej súpravy záclon, no napriek tomu by ste si radi veci zjednodušili, pretože vo veľkej schéme vecí ste ešte stále tak trochu začiatočník? V tom prípade sme si celkom istí, že sme hneď na začiatku našli presne taký návod, aký potrebujete, a to všetko vďaka Dvadsaťjeden a ich jasné, stručné pokyny a tipy!

2. Zatemňovacie závesy v spálni

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Je denné svetlo, ktoré nakúka cez vaše okno, skutočne niečím, čo vás neustále budí, pretože žijete na mieste, kde je 20 hodín svetla pol roka, alebo preto, že pracujete na nočné smeny a poobede musíte spať? V oboch prípadoch si myslíme, že by ste tento návod mohli naozaj oceniť Pohľad pozdĺž cesty ktorý vás krok za krokom prevedie procesom nákupu správnych materiálov a tiež výrobou úplne zatemňovacích závesov!

3. Rýchle a jednoduché závesy do kaviarne bez šitia

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sa cítite odhodlaní vyrobiť si záclony sami, ale v skutočnosti si nie ste veľmi istý svojimi šijacími schopnosťami? vôbec a nemôžete sa ubrániť otázke, či neexistuje alternatívna metóda, ktorá by od vás v skutočnosti žiadnu nevyžadovala? Potom si myslíme, že budete skutočne nadšení, keď sa dozviete viac o týchto rýchlych a jednoduchých závesoch bez šitia, ktoré sú podrobne uvedené na Vystrihnúť + Ponechať! Ukážu vám, ako vyrobiť polodlhé „kaviarenské závesy“, ale ak je to to, čo skutočne potrebujete, môžete jednoducho upraviť kroky na vytvorenie dlhších závesov.

4. Ako vyrobiť závesy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste pripravení pustiť sa do projektu DIY závesov, ale zároveň sa cítite trochu skepticky k celej myšlienke vložiť do vrchnej časti rúrku alebo priechodku, ktorá sa má navliecť pozdĺž záclonovej tyče? No, čo keby sme povedali, že v skutočnosti nie mať urobiť to? Namiesto toho zistite, ako na to Internetový obchod s látkami vyrobili tieto krásne závesy skôr so záložkou ako zastrašujúcou trubicou!

5. DIY priechodkové závesy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Závesy nie sú jedinou alternatívou k rúram v hornej časti závesov. V skutočnosti niektorí ľudia radšej nevkladajú záložky, pretože vyžadujú zohľadnenie niekoľkých palcov navyše. Ak vám nevadí, že do konečného vzhľadu vašich závesov je začlenená trocha kovovej povrchovej úpravy (v skutočnosti sme týmto nápadom celkom nadšení), možno by ste si lepšie rozumeli s týmto tutoriálom od Vytváranie skutočne úžasných zábavných vecí ktorý vám ukáže, ako si namiesto toho vyrobiť DIY priechodkové závesy!

6. DIY bez šitia okenné drapérie

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Vlastne už máte na svojom mieste roletu alebo šifónový kúsok, s ktorým ste celkom spokojný s praktickosťou a efektom a ktorý nechcete úplne vymeniť, ale tiež si nemôžete pomôcť, aby celkový vzhľad kus mal trochu viac farby, vzoru alebo osobnosti? V takom prípade by sme boli ochotní sa staviť, že namiesto toho budete mať väčší úspech s niečím ako záves na okno! Marty’s Musings je tu, aby vám ukázal, aké prekvapivo jednoduché je to urobiť.

7. Pekný umelý rímsky odtieň

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak budete mať na svojom mieste akýkoľvek druh žalúzie, radšej by ste si vyrobili niečo, čo má trochu viac charakteru a jedinečného štýlu ako priemerné roletové tienidlo z obchodu? Našťastie pre nás všetkých je to presne ten typ okennej krytiny Štýl bez námahy je tu, aby vám ukázal, ako to urobiť! Pozrite sa bližšie na ich návod, aby ste sa dozvedeli, ako vytvoriť svoj vlastný umelý rímsky odtieň.

8. Vlastné šablónové závesy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

V skutočnosti ste už dosť skúsení v základnom procese šitia vlastných záclon, pokiaľ ide o ich tvar a rozmery, ale v prvom rade máte záujem vyrobiť si vlastné, pretože nemôžete nájsť predtlačenú látku, ktorá by bola dosť čo chcete, takže by ste si chceli prispôsobiť svoje vlastné? Zistite, ako na to Južná pohostinnosť urobil presne to pomocou priamočiarych, ale veľmi účinných techník šablónovania!

9. Vnútorná okenná markíza z vlnitého kovu

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj sme vo vás vzbudili záujem, keď sme začali hovoriť o myšlienke vytvoriť krytinu výlučne na vrchu, len aby ste dodali nejaký charakter roletám alebo priehľadným závesom, ktoré už máte, ale ste skôr milovníkom multimediálnych remesiel, uprednostňujete používanie nekonvenčných materiálov, aby ste získali vzhľad, ktorý skutočne chcete? No, ak mierite na rustikálny alebo kultivovaný štýl, potom si myslíme, že budete láska tento tutoriál od Shanty 2 Chic vás naučí, ako vyrobiť uhlovú vnútornú markízu z vlnitého kovu!

10. DIY závesy z obrusov

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ste typ DIY nadšenca, ktorý naozaj miluje premeniť v podstate akýkoľvek projekt, do ktorého sa pustíte, príležitosťou na upcykláciu? Potom sme si celkom istí týmto ďalším tutoriálom Iba dievča môže byť perfektné jeden pre teba! Okrem toho, že vám ukážu, ako vyrobiť základné záclony v niekoľkých jednoduchých krokoch, vám poskytnú všetky druhy užitočných tipov a trikov, ako to urobiť pomocou starých obrusov.

11. Krásne DIY vlajúce závesy

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Namiesto toho, aby ste vyrobili niečo, čo skutočne zatemní slnečné svetlo alebo čokoľvek iné, máte v skutočnosti väčší záujem o vytvorenie krásneho okenného kusu, ktorý dodá vášmu priestoru veľa charakteru alebo dokonca dodá miestnosti pocit rozmaru? V takom prípade, najmä ak radi vyrábate svoje vlastné dostupné verzie drahých návrhov štítkov, myslíme si, že by ste mohli zbožňovať spôsob Kojo vzory načrtáva tieto ohromujúce „vlajúce závesy“, ktoré vyzerajú rovnako ako drahý kúsok predávaný spoločnosťou Anthropologie!

12. Vlastné Sharpie čmárané závesy bez šitia

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Je miestnosť, ktorú potrebujete, alebo závesy v skutočnosti priestorom, ktorý patrí predovšetkým vašim deťom, a preto hľadáte spôsob, ako im celý projekt urobiť o niečo extra zábavou? Čo keby sme vám povedali, že si to môžete urobiť zábavou hľadiac ale aj zábavu pre nich urobiť s tebou, všetci naraz? Ty jednoducho potrebu skontrolovať cestu Nellie Bellie jednoduché, bez šitia padacie látkové závesy, ale nechajte ich deti, aby si na nich kreslili, čo chcú, permanentnou fixkou, kým ich zavesia. Hovorte o personalizácii!

13. Kreatívny záves na okná bez šitia z viazaných šatiek

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Naozaj máte záujem vyrobiť si malý a jednoduchý záves na okná, pretože vaše okenné rámy sú jednoducho príliš holé, ale ste vášnivý upcycler a navyše pracujete s dosť prísnym rozpočtom? No, ak ste tiež nadšencom príslušenstva, potom si myslíme, že by vás to mohlo poriadne nakopať AHRN vytvorila efekt volánu cez vrch jednoducho zauzlením šifónových šálov podobnej dĺžky pozdĺž celej záclonovej tyče!

14. Funky záves zo starých CD

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Ak sa chystáte vynaložiť čas a úsilie na výrobu nejakého druhu závesu, radšej by ste z neho urobili niečo naprosto netradičné a možno aj trochu ošúchané? Ak máte starú zbierku diskov CD alebo DVD, ktorú už nepoužívate, odporúčame vám zvážiť možnosť upgradovania na niečo také, ako je tento úžasne reflexný diskový záves, ktorý je načrtnutý v jednoduchých krokoch na Education.com!

15. DIY závesy na fotografie

ZOBRAZIŤ V GALÉRII

Cítite sa zatiaľ najviac vzrušení vďaka skutočne jedinečným a nekonvenčným nápadom na záclony, ktoré sme vám ukázali, ale ste tiež úplne nostalgický človek, ktorý si zvyčajne vyberá tú možnosť, ktorá zahŕňa nejaký pamäťový prvok? No, ak sa vám dostanú do rúk nejaké staré foto diapozitívy (či už sú to tie, ktoré vaša rodina prerobila a chceli sa ich zbaviť, alebo dokonca tie, ktoré ste našli v malometrážnom obchode), potom si myslíme, že sa vám budú páčiť príťažlivosť týchto úžasných fotografických posuvných závesov konceptualizovaných a vytvorených spoločnosťou DIY útulný domov!

DIY záclony, iné nápady?

Vyrobili ste už iný druh domácej záclony alebo okennej krytiny, s ktorou ste boli skutočne veľmi spokojní a možno ju ešte máte vystavenú, ale ktorú tu v našom zozname nevidíte?

Povedzte nám všetko o tom, čo ste vytvorili a ako ste to urobili, alebo nám dajte odkaz na fotografie vašej dokončenej práce v sekcii komentárov!

Categorized in: