Veľmi jednoduché a rýchle pečiatky so zemiakovými srdiečkami predstavujú zábavný spôsob, ako vytvoriť krásne valentínske srdiečka s vaším batoľaťom alebo predškolákom. Sú tiež skvelé na výrobu valentínskych pohľadníc s vaším mini umelcom!

Ako vyrobiť zemiakové srdiečkové pečiatky pre deti

Príprava pre dospelých

Tu je to, čo si musíte pripraviť vopred, aby vaše batoľa, predškolák alebo škôlka mohli vyrobiť toto remeslo z veľkej časti sami. Batoľatá a deti v predškolskom veku budú pri tomto remesle potrebovať veľmi malú pomoc.

 1. Vezmite si zemiak a nakrájajte ho na polovicu.
 2. Umiestnite srdiečkovú vykrajovačku do stredu a zatlačte ju čo najviac.
 3. Vezmite nôž a nakrájajte okolo vykrajovača na sušienky asi 1 palec nadol.
 4. Odstráňte zemiak z okolia vykrajovača na sušienky.
 5. Odstráňte vykrajovač na sušienky. V zemiaku by vám mal zostať tvar srdca.
 6. Nalejte trochu červenej, ružovej alebo fialovej farby na papierový tanier a položte vedľa neho niekoľko štetcov.
 7. Môžete opakovať, aby ste vytvorili niekoľko pečiatok. Môžete tiež vytvoriť čiary v srdci tak, aby vytlačilo dizajn.

Zemiakové srdiečkové pečiatky

 1. Srdce môžete vyraziť z reccyedlového mäsiarskeho papiera alebo bieleho papiera alebo bieleho kartóna.
 2. Dajte svojmu batoľatiu, predškolákovi či škôlke pečiatku a nechajte ich, aby srdiečko namaľovali jednou z farieb. Potom ich nechajte opečiatkovať srdiečkami po celom papieri z bieleho kartóna.
 3. Keď zmizne všetka farba, mohli by si užiť maľovanie inou farbou.

Premeňte toto remeslo na valentínsku pohľadnicu

Premeňte toto remeslo na kartu preložením karty na polovicu a vyrazením srdiečok na prednú stranu. Prilepte ich podľa pokynov vyššie. Napíšte peknú správu zvonku alebo zvnútra!

Age Vhodnosť

Táto aktivita je vhodná pre batoľatá vo veku od 18 mesiacov. Moje deti majú 4,5, 4,5 a 8 rokov.

Úroveň neporiadku

Úroveň neporiadku pri tejto aktivite je stredná.

Ťažkosti pri vytváraní

Nízka.

Zručnosti vyvinuté

Rozvoj reči, rozpoznávanie tvarov, rozpoznávanie farieb, koordinácia oko-ruka, jemná motorika, nápaditá hra, kreativita.

Dodávky zemiakových srdiečok Craft pre deti

(Tento príspevok a zoznam obsahuje pridružené odkazy pre vaše pohodlie. Ak uskutočníte nákup pomocou jedného z týchto odkazov, môžem získať províziu. Viac informácií nájdete v mojich zásadách zverejňovania informácií.)

 • Vykrajovač na sušienky srdiečko
 • Zemiak
 • Nôž
 • Červená, ružová a fialová farba
 • Maliarsky štetec
 • Biela karta

Učebné osnovy, knihy a televízne programy pre batoľatá a predškolákov!

Programy pre batoľatá a predškolské zariadenia Play2Learn pre zvedavé batoľatá

Energii a zvedavosti vášho batoľaťa sa medze nekladú. Tá energia a zvedavosť, hoci radosť môže byť niekedy náročná. Ich záujem o takmer všetko okolo nich z nich robí skvelých študentov. Jedno a dvojročné deti dokážu nasať toľko len zo svojich zmyslov!

Ale ako učiteľ alebo rodič môže byť tento smäd po učení vyčerpávajúci. Preto som vytvoril tento program pre batoľatá a predškolákov. Aby sme vám pomohli vyťažiť čo najviac z tohto času so svojím zvedavým batoľaťom bez musieť prísť s kreatívnymi spôsobmi hry a interakcie s nimi.

Play2Learn pre batoľatá obsahuje 20 jednotiek pre batoľatá. Každá 2-týždňová jednotka pre batoľatá má 20 super ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre batoľatá od 18 mesiacov do 3 rokov.

Predškolské zariadenie Play2Learn ktorá obsahuje 20 jednotiek pre predškolákov. Každá 2-týždňová jednotka pre predškolákov má 20 jedinečných a ľahko nastaviteľných a pútavých aktivít pre predškolákov od 3 do 5 rokov. To je viac ako 800 vzdelávacích aktivít pre vaše batoľa a predškoláka na dosah ruky! Toľko nápadov, vy a vaše dieťa sa už nikdy nebudete nudiť!

Títo plány a aktivity hodín pre batoľatá a predškolské zariadenia určite zamestná vás a vaše batoľa a predškoláka hrou a učením!

Kliknite sem pre viac informácií: Play2Learn

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Vzrušujúce senzorické koše pre zvedavé deti

Vedeli ste, že som napísal knihu zmyslových košov? Pre viac informácií kliknite sem Vzrušujúci senzorický kôš pre zvedavé deti. Alebo si vezmite svoju kópiu na Amazon.

Nudné popoludnia sú vzrušujúce vďaka úžasným nádobám na zvieratá, ako je Salty Shark Bay alebo Yarn Farm. Zásobníky na hranie ako Birthday Cake Senzory Play alebo Bubble Tea Party podporujú kreativitu a predstavivosť. A vaše deti si užijú toľko zábavy, že ani nebudú vedieť, že sú stále múdrejšie s aktivitami STEAM (veda, technológia, inžinierstvo, umenie a matematika), ako sú drez alebo plávajúca polievka, magnetický hon na písmená alebo naberačka a počítanie zmrzliny.

Určené pre batoľatá od 18 mesiacov.

kniha: Super STEAM kniha aktivít pre deti

Učenie sa všetkého o vede, technike, inžinierstve, umení a matematike pripraví deti na školský úspech – a môže to byť taká zábava! Sledujte, ako si deti užívajú budovanie zručností STEAM, keď farbia priateľské ryby, pomáhajú vode nájsť cestu ku koreňom stromov, riešia matematické problémy s bludiskami a ďalšie.

Zistite viac a vezmite si svoju kópiu tu.

Určené pre predškolákov od 3 rokov.

kniha: Veľká kniha hádaniek pre deti

Hádajte mi toto: Aký je vzrušujúci spôsob, ako si precvičiť kritické myslenie a zároveň sa zabaviť? Veľká hádanka pre detisamozrejme! Od veselých slovných hračiek až po náročné hlavolamy si deti môžu vybudovať zručnosti na riešenie problémov pomocou stoviek hádaniek, ktoré im ukážu, ako myslieť mimo rámca.

 • 350 hádaniek pre deti— Užite si hodiny zábavy s hádankami, slovnými hračkami a vtipmi a matematickými a logickými hádankami, ktoré roztáčajú ich kolesá!
 • Zvýšte svoje zručnosti—Hádanky sa stávajú zložitejšími, ako deti postupujú knihou, a sú pre nich výzvou, keď sa zdokonaľujú v riešení hádaniek!
 • Dvakrát skontrolujte ich prácu— Deti si môžu svoje odpovede skontrolovať v zadnej časti knihy pomocou praktického kľúča.

Pomôžte deťom rozšíriť ich myslenie a zároveň sa zabaviť s touto puzzle knižkou pre deti!

Určené pre deti od 6 rokov staré a vyššie.

TV relácia: Curious Crafting

Som tak nadšený, že sa konečne môžem podeliť o moju novú remeselnú televíznu reláciu Curious Crafting, ktorá sa začala 1. júla o TVOkids a YouTube TVOkids!

Curious Crafting, odohrávajúci sa v dokonalom remeselnom priestore, je krátka séria v predškolskom veku o radosti z tvorby remesiel. Vediem rotujúci odliatok rozkošných malých predškolákov (vrátane mojich vlastných), ktorí vyrábajú kúzla z bežných predmetov v domácnosti.

V každej epizóde premieňame recyklované predmety na magické remeslá, ako je školský autobus z škatúľ od mlieka, bábka z papierového vrecka alebo korytnačka s vatovým tampónom. Tvorcovia sa učia a smejú sa pri každej činnosti a zároveň predvádzajú, čo dokáže ich mladá fantázia vytvoriť.

Curious Crafting zdieľa dobrodružstvo a radosť z tvorby umenia s lekciami tvorby remesiel doma.

Toto predstavenie určené pre batoľatá a predškolákov od 2,5 roka.

SKÚŠITE SI VYROBIŤ TÚTO ZEMIAKOVÚ SRDCOVÚ PEČIATKU S VAŠIM BALATOM? PRIPOJTE HO NA NESKÚ.

Categorized in: